1.7.2022 Krásne leto všetkým!

Veľa pekných zážitkov, pohybu a oddychu deťom, rodičom, starým rodičom i našim fanúšikom!

30.6.2022 Doporučené letné aktivity pre našich Hobákov. enlightened

A čo by tak mal robiť malý či väčší hokejista v júli? Je tu naozaj veľký priestor na aktivity na ktoré nie je cez školský rok čas, tu je zopár doporučení:

1. Turistika: a nemusia to byť Alpy či Tatry. Aj na Kolibe či Devínskej Kobyle sa dá slušne poprechádzať. Hm, a boli ste už niekedy na Pajštúne? 

2. Plávanie: je skvelý kompenzačný prostriedok pre všetkých športovcov. Využite možnosti, ktoré Vám leto ponúka. Buďte ale samozrejme opatrný.

3. Bicykel: využite čas keď iný ešte spia a vyberte sa po cyklochodníkoch hneď ráno spoznávať okolie Bratislavy či iných miest. Nezabudnite dopĺňať tekutiny a zastavte sa aj na zmrlinu!

4. Kolektívne športy: hokejku a korčule nechajte na pár dní oddychovať. Zahrajte si futbal, prehadzovanú či basketbal. Pracujte na svojich koordinačných schopnostiach inou formou a pomôže Vám to byť s hokejkou ešte šikovnejší.

5. Tenis, badminton a squash: skvelé raketové športy. Veď chceme byť rýchly ako rakety! A keď prší, nemusíte pozerať telku, prenajmite si squashový kurt a zabávajte sa pohybom!

6. A mnoho ďalších: určite poznáte aj ďalšie pohybové aktivity. Robte čo Vás baví, a skúste vyskúšať každé leto aj niečo nové napr. paddleboarding! A keď už nemôžete bez toho hokeja vydržať, zober kamošov a zahrajte si inlinehokej!

29.6.2022 Šatňa.

Od 8.8. bude mať kategória 5 šatňu č.11. Do šatne sa môžu hráči nasťahovať polhodiny pred prvým tréningom. Rodičia nebudú mať vstup do šatne povolený. Kto bude chýbať viac ako tri dni doporučujeme, aby si zobral výstroj domov.

28.6.2022 Rosnička.

Aj tento rok cez letnú prípravu sa nám podarilo absolvovať po jednom tréningu na Rosničke. Výbušnosť dolných končatín na pieskovom ihrisku či zábavné posilovanie vlastnou váhou v tieni v príjemnom prostredí a následne osvieženie v studenej vode v obľúbenom bazéne. No proste paráda! wink

21.6. Hobaminikempy.

Hobaminikempy máme takmer naplnené. Aktuálny počet voľných miest nájdete v sekcii Hobaminikempy, kde deň pred začatím kempu zverejníme aj program prvých dní. Upozorňujeme, že všetci hráči ktorí sa zúčastnia Hobaminikempov musia mať riadne uhradené všetky klubové poplatky vrátane mesiaca august (pokyny k poplatku za mesiac august by mali byť na klubovej stránke začiatkom augusta).

18.6.2022 Zápasy a Turnaje.

Piatakom plánujeme prvé prípravné zápasy už v auguste. Štvrtáci a tretiaci sa vyberú na turnaje prvý a druhý septembrový víkend. Nomináciu nájdete sekcii Nominácia na akcie. Prihlasujte sa cez formulár, bližšie info budeme posielať približne 10 dní pred turnajom.

15.6.2022 - Koniec a začiatok ľadu. 

Ľad v Dúbravke sa bude topiť tento víkend, čiže v Dúbravke trénujeme do piatka. Tréningy v Lamači by mali byť do 25.6., samozrejme príprava na sezónu 2022/2023 pokračujeme tréningami na suchu do konca júna. Na ľad by sme mali vykorčuľovať (5,4A,4B,3A) 31.7. na našom hokejovom sústredení (máme naplánovaních spolu 5 tréningov na ľade na sústredení, 9 tréningov mimo ľadu + veľa ďalšej pohybovej aktivity). V Dúbravke začnú mraziť začiatkom augusta. Veríme, že na ľad vykročíme poprázdninovo oddýchnutý všetci 8.augusta. Samozrejme všetko aktuálne upresníme.

13.6.2022 - Výstupné testy.

V stredu sa opäť vybraní hráči (štvrtáci, tretiaci, druháci) testujú na ľade. Testy slúžia trénerom na kontrolu tréningového procesu a príprave tréningového programu pre najbližšie obdobie.

11.6.2022 - Program na august.

Najbližší týždeň uzatvárame prihlasovanie na minikempy či letné sústredenie. Všetky potrebné informácie sme poslali emailom minulý mesiac. V prípade otázok, kontaktujte hlavného trénera telefonicky ideálne doobeda príp. emailom.

9.6.2022 - Posúvame tréningové dresy.

Keďže príprava na novú sezónu je v plnom prúde, od piatka posúvame tréningové dresy. Niektorím hráčom, ktorím sme zmenili farbu v marci či apríli, farba dresu zostáva. Na všetkých dresoch je logo Hoby resp. Hockeyslovakia a to je to podstané. smiley

8.6.2022 - Kontrola čísel na súpiskách (5,4-3A,3B-2)

Prosíme rodičov, aby si skontrolovali čísla v súpiskách. Zápasové dresy pre ďalších Hobákov by sme radi objednávali v druhej polovici septembra.

7.6.2022 - Na Hobáši bolo skvele.

Veľmi sa tešíme, že Hobáš vyšiel, že bolo naozaj veľmi príjemne. Deti sa zabavili, rodičia porozprávali. Podarilo sa aj odmeniť pár jednotlivcov a nikto určite neodchádzal s prázdnym bruškom. Je príjemné skonštatovať, že rastie resp. sa rozširuje hobácka komunita, ktorú môžeme s kľudom a hrdosťou nazvať športová rodina.

6.6.2022 - Rozdelenie trénerov na jún:

5 - Ľ.Líška, M.Marušiak, D.Bučko

4-3A - Ľ.Líška, D.Bučko, J.Dragúň

3B-2 - Ľ.Líška, A.Schwarz, L.Mikát, M.Cagaň

1-0 - Ľ.Líška, M.Marušiak, J.Dragúň, A.Schwarz, O.Mazáček

5.6.2022 - Dnes máme HOBÁŠ!

Tradičná akcia pre všetkých Hobákov plná športu i všeljakých (samozrejme aj zdravých) dobrôt. Hobáčikovia začínajú od 9:00, meškať je dnes dovolené! wink

4.6.2022 - Vitaj sezóna 2022/2023!

Jedna sezóna nám skončila a hneď plynule prechádzame do novej. Veľmi si prajeme, aby nás nič (hlavne rôzne zdravotné komplikácie) neobmedzovalo v našej vášni pre hokej. heart