24.4.2010

V piatok do "5".

Hráči z 0-1-2-3 ktorí idú do kategórie "5" absolvujú svoj prvý tréning v spomínanej kategórii v piatok 30.4.2010 o 14:45 (zraz 14:10).

23.4.2010

V zápase proti Rodičom padalo veľa gólov.

Všetci hráči našej prípravky i predprípravky majú za sebou zápas proti rodičom. Zápasy boli veľmi dobrej úrovne, zúčastnilo sa ich okolo 80 detí proti ktorím nastúpilo cez 50 oteckov, starých a krstných otcov, bratrancov, bratov a aj jedna mamička. Úsmevy  od ucha k uchu, nechýbali na jednej či druhej strane. Na záver len jedna rada: Rodičia nájdite si na tréning aj Vy čas, pretože o rok, niektorí už svojim deťom nebudete stíhať.

 

21.4.2010

Hráči do "3-4".

David Bartek, Tomáš Bortlík, Filip Derčalík, Braňo Dočolomanský, Dominik Doležal, Pavol Durmis, Šimon Groch, David Holossy, Kevin Juhasz, Maroš Karba, Matúš Klečka, Ivan Korbíni, Leon Koštial, Marcus Krčmár, Peter Madaj, Tomáš Marton, Richard Mestický, Janko Mihálik, David Nosek, Matúš Novák, Martin Paďour, Lukáš Patkoš, Mojmír Petras, Jakub Pisarovič, Patrik Puškáš, David Rajdl, Samo Ružanský, Slavko Schlosser, Matúš Sedlák, Andrej Schwarz, Frederik Taškár, Marco Tomkovič, David Valovič, Vladimír Vaňo budú trénovať od pondelka 26.4.2010 v kategórii "3-4". Pri rozdeľovaní hráčov tréneri brali do úvahy kalendárny vek (prednostne 2001 a 2002), tréningový vek (ako dlho chodí na hokej), úroveň korčuliarskych schopností a disciplínu na tréningoch (ako dokáže plniť trénerove pokyny). V mesiaci máj budú prebiehať tréningy dvakrát na ľade (pondelok od 15:15 a stredu od 15:15), vo štvrtok bude pohybová príprava na ihrisku za štadiónom a v piatok telocvičňa a bazén.

Hráči do "5".

Tomáš Černák, Roman Beko, Matúš Čalfa, Nicolas Ondrovič, Matej Pisarovič, Deán Lida a Laura Vargová budú od 3.5. trénovať v kategórii "5". Posledný tréning v 0-1-2-3 môžu absolovať vo štvrtok 23.4.2010. Prvý tréning "5" je v pondelok 3.5. o 17:00 v telocvični a bazéne na Kramároch.

20.4.2010

Vyhodnotenie sezóny 2009/2010.

V sezóne 2009/2010 v našom klube v kategórii 0-1-2-3 sa zúčastnilo tréningov 100 detí, plus ďalších osem absolvovalo s nami maximálne tri tréningy. Na začiatku sezóny nás bolo 52. Deväť hráčov v priebehu sezóny prestúpilo do 4-5. Aktuálne trénuje v 0-1-2-3 81 detí. Odohrali sme spolu 87 minihokejových zápasov, so štatistikou 41 výhier, 6 remíz, 40 prehier, skóre 536:542, najvyššie víťazstvo sme zaznamenali (r.2001) proti Ružinovu 29:3, najvyššiu prehru so Zvolenom 4:25. Okrem jedného turnaja (v Žiline) sme nastupovali iba s hráčmi nášho klubu. Zúčastnili sme sa siedmych eurominihokejligových turnajov a ôsmich zväčša zahraničných turnajov. Organizovali sme EuroMiniHokejLigu, ktorú sa nám podarilo vyhrať a to v oboch kategóriach plus sa nám podarilo zorganizovať záverečný turnaj EMHL, kde nechýbali ani médiá a tak o našom úspechu sa dozvedelo celé Slovensko. Opäť v lete prebiehala aj pre hráčov z 0-1-2-3 letná príprava. Počas sezóny mali možnosť Hobáčikovia trénovať aj v telocvični, starší aj v bazéne. V lete sme zorganizovali letný, v zime trojkrálový HobaMiniCamp. Dochádzka na tréningy bola solídna, no na turnaje sme nechodili v plnej sile, čo je veľká škoda pre samotných hráčov. Chceli by sme v budúcej sezóne na všetko dobré nadviazať. Ďakujeme rodičom za dôveru a podporu počas celej sezóny 2009/2010.

za trénerov 0-1-2-3 Ľubomír Líška

Zajtra 80 000.

Zajtra naša stránka dosiahne návštevnosť 80 000.

18.4.2010

100!!! Zoznam hráčov 0-1-2-3 v sezóne 2009/2010.

V kategórii 1-2-3 neskôr rozdelenej na 0-1-2-3 v sezóne 2009/2010 trénovali títo hráči (hráči, ktorí odtrénovali minimálne tri tréningy): O. Apalovič*, F. Apalovič, Dav. Bartek*, R. Beko, M. Berčík, L. Beták*, M. Bilík*, J. Bobál, A. Boča, T. Bortlík, J. Čačo*, M. Černák, T. Černák, M. Čalfa, F. Derčalík*, B. Dočolomanský, D. Doležal*, D. Dostál*, F. Ducrest*, P. Durmis, M. Filc*, M. Fitoš*, S. Gombár, J. Granec, Š. Groch, A. Guderna, M. Hájek*, Š. Hamer*, M. Hamid*, D. Holec*, D. Hollosy*, T. Holossy*, K. Holúbeková*, R. Horský*, D. Jelašič*, K. Juhasz, M. Kantor, M. Karba*, A. Kastl, A. Kašička, M. Klečka, L. Klečka*, M. Knopp, I. Korbíni, J. Korec, L. Koštial*, M. Krčmár, J. Krnčok, D. Lida, P. Madaj, M. Malík*, A. Matula*, R. Martinský*, T. Marton, R. Marton*, J. Marušinec, R. Mestický, J. Mihálik, D. Nosek*, K. Nestepny*, M. Novák*, L. Novotný*, M. Obuch*, N. Ondrovič, M. Orviský, O. Medveď*, M. Paďour, L. Patkoš, T. Patkoš, M. Petras, D. Pelech*, T. Pisarovič, M. Pisarovič, J. Pisarovič, P. Puškáš*, D. Rajdl*, Š. Rajecký, S. Ružanský*, M. Rebro*, M. Sedlák, A. Schwarz, S. Schlosser, S. Sisík*, T. Šablica*, O. Smrek*, T. Sucha, Š. Šilhár*, M. Štorcová*, J. Šulík*, F. Taškár*, M. Tomkovič, I. Trenčansky*, A. Turian, M. Uhlíková*, M. Učeň*, P. Učeň, D. Valovič, V. Vaňo, L. Vargová, M. Vorčák* (* sú označení hráči a hráčky, ktorí k nám prišli v sezóne 2009/2010, spolu 49). Tréneri: Ľubomír Líška, Ján Dragúň, Miroslav Huntata, Marcel Skokan a Oliver Derčalík.

16.4.2010

Budúci týždeň proti rodičom!

Budúci týždeň nastúpia malí Hobáci proti svojim rodičom a rodinným príslušníkom. Starší (skupina 2 a 3) nastúpia v pondelok o 15:15, mladší (skupina 0 a 1) v stredu o 15:15. Vo štvrtok o 15:00 bude posledný spoločný tréning 0-1-2-3. Od pondelka 26.4. sa rozdelí prípravka na 0-1-2, 3-4 a 5. Kto v ktorej skupine bude trénovať sa dozviete v stredu 21.4.2010.

12.4.2010

Na Kellyse siedmy.

Na opäť výborne zorganizovanom turnaji Kellys Vienna Spring Cup sme skončili na siedmom mieste. Tentokrát domáci usporiadatelia zorganizovali súčasne dva turnaje pre dve rôzne vekové kategórie. Vo veľkom hokeji ročníka 1999 dominovali mladí hokejisti z Augsburgu. V 2001-ičkách UTE Budapešť. Naše družstvo striedalo dobré zápasy so slabšími. Prehrali sme tri zápasy, všetky tri s domácou Viedňou. Poriadne sme potrápili v skupine celkove prvú UTE (2:2) i celkove druhé družstvo na turnaji Junior Capitals I (1:2). Zvíťaziť sa nám podarilo v prvom (s Grazom 5:0) a v poslednom zápase (s Tigrami 4:2). Niekedy nám chýbalo kúsok šťastia, inokedy viac zdravej agresivity pred bránou (našou i súperovou). Čo stačilo v EuroMiniHokejLige na Kellyse nestačilo. O konečnom poradí na veľkých turnajoch rozhoduje: široká hráčska základňa, zvládnuté korčuliarske zručnosti, herné zápasové skúsenosti, kolektívny duch, hokejové srdce i športové šťastie.

   

9.4.2010

Bude ako nebolo..

Hobáčikov pribúda z týždňa na týždeň a preto už čoskoro sa naša prípravka rozdelí na 0-1-2, 3-4 a 5! V týždni od 19.4. nastúpia Hobáci v zápasoch proti Rodičom, začiatkom mája by sme radi zorganizovali turnaj pre prváčikov tentokrát podľa švédskeho modelu... A ešte niečo z budúcej sezóny: radi by sme pokračovali v organizovaní EuroMiniHokejLigy, v druhej polovici augusta budeme organizovať HobaMiniCampy a ... ďalšie výborné správy sa dozviete na rodičovskom združení koncom apríla.

6.4.2010

Kellys Vienna Spring Cup 2010.

Najbližšiu sobotu ideme na turnaj do Viedne na Kellys Spring Cup 2010. Dramatické zápasy spred dvoch rokov či z minulého roka sa zúčastnením hráčom i trénerom hlboko vryli do pamäte. Pred dvoma rokmi sa nám podarilo turnaj vyhrať, minulý rok napriek vyrovnaným zápasom sme skončili "až" ôsmy. Keď pôjdeme v najsilnejšej zostave máme veľkú šancu sa priblížiť úspechu spred dvoch rokov.. Na turnaj pôjdeme autami, v sobotu sa stretávame vo Viedni pred Albert Schultz Hallou o 8:15, skupina áut sa stretáva pred štadiónom v Dúbravke o 7:00. Ak niekto nemôže ísť autom, nech zavolá hlavnému trénerovi. Nezabudnite si kompletnú výstroj, dresy, (štucne zoberú tréneri) slovenskú zástavu a presvedčenie JE ČAS VÍŤAZIŤ!!

2.4.2010

Poďakovanie.

Chel by som veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na Záverečnom turnaji EuroMiniHokejLigy. Za všetkých by som spomenul p. Tomkovičovú, p. Juhasza, p. Bartekovú, p. Korca, p. Bortlíka, p. Smreka, kolegov trénerov Fabiána a Dragúňa. Špeciálne poďakovanie patrí p. Hamerovi.

Záverčný turnaj EuroMiniHokejLigy.

Vo štvrtok na našom zimáku vyvrcholila EMHL záverečným turnajom, na ktorom boli všetky družstvá odmenené peknými pohármi, prvé tri družstvá medailami, najlepší jednotlivci diplomami i hokejkami. Aj na Záverečnom turnaji sme potvrdili, že EMHL sme nevyhrali náhodou, aj keď sa "áčku" ani "béčku" nepodarilo na Záverečnom turnaji zvíťaziť, odohrali výborné zápasy plné pekných kombinačných i individuálnych akcií. Záverečného turnaja sa zúčastnilo 66 Hobákov a to je najpotešujúca informácia prvoaprílového dňa. Minihokej si z chuti zahrali malí, veľkí i malinkí Hobáčikovia. Zo štadióna odchádzali domov s pamätným diplomom, čokoládovou či pravou originálnou zlatou medailou. K EMHL sa určite ešte pár vetami neskôr vrátim. Reportáž z turnaja urobili aj STV3, TA3 (odkaz tu od 11 minúty) a Dubravska televízia.

23.3.2010

Na Veľkú Noc do Žiliny.

Na veľkonočnú sobotu cestujú tretiaci na minihokejový turnaj do Žiliny. Na turnaj pôjdeme výnimočne na autách. Kto môže ísť autom nahláste v piatok resp. v sobotu na tréningu. Na zimáku v Žiline sa stretneme o 9:00, o 10:00 je plánované zahájenie turnaja a hneď po ňom náš prvý zápas proti Dívčiemu hokeju CZ. Prehľad ďalších zápasov: sobota 12:40 so Zlínom, sobota 14:50 so Žilinou, nedeľa 9:40 s Košicami, nedeľa  11:50 s Topoľčanami, o 13:50 je plánované slávnostné vyhodnotenie turnaja. Potvrďte účasť čo najskôr (mailom alebo sms-kou)! Rodičia nahláste záujem o ubytovanie, takisto čo najskôr. Ubytovaní by sme mali byť na peknom internáte. Predpokladané náklady na turnaj sú do 35,- Euro + doprava. Stravovať sa začíname spoločne v sobotu obedom, končíme v nedeľu desiatou.

16.3.2010

Vyvrcholenie EMHL už o dva týždne.

O dva týždne vo štvrtok 1.4.2010 sa na našom zimnom štadióne v Dúbravke odohrá záverečný turnaj EMHL. Výsledky zo záverečného turnaja sa nezaratávajú do celkovej tabuľky. O víťazovi EMHL A i B je už dávnejšie rozhodnuté  Na družstvá okrem zápasov čaká aj celkové vyhodnotenie ligy - poháre, medaile, diplomy i individuálne ocenenia. Zápasy o konečné umiestnenie EMHL A na záverečnom turnaji budú vo veľkom hokeji. Ako už pri takýchto akciách býva u nás zvykom, nezabúda sa ani na najmenších, medzi sebou si to rozdajú aj malí Hobáčikovia. Turnaj začína o 7:45. Rozpis zápasov a ďalšie informácie nájdete už onedlho na stránke EMHL. V prípade ochoty rodičov finančne, materiálne alebo organizačne vypomôcť pri turnaji, kontaktujte hlavného organizátora záverečného turnaja i celej ligy trénera Líšku. Vopred ďakujeme.

8.3.2010

Rodičovské združenie skupín 2 a 3.

Rodičovské združenie skupín 2 a 3 bude v stredu od 15:30, počas tréningu 0-2-3 v šatni č.5! Hlavnými témami rodičovského združenia budú blížiace sa turnaje v Jaroměři, Dúbravke a Žiline.

Jarní turnaj v Jaroměři. - doplnené 17.3.2010

V dňoch 19. až 21. marca sa naši druháci a vybraní prváci zúčastnia turnaja v Jaroměři. Turnaja by sa malo zúčastniť 16 družstiev. Začiatok turnaja je plánovaný na piatok poobede, takže na turnaj budeme cestovať už v piatok ráno. Potvrďte účasť Vášho syna čo najskôr. Bližšie informácie o turnaji sa dozviete v stredu 10.3.2010 na rodičovskom združení 2-3, počas tréningu 0-2-3. V skupine máme Jaroměř, Olomouc a Sušice. Spolu odohráme 6 zápasov, začíname v piatok o 17:45 s Olomoucom. Na turnaj sa pôjde autami, kto s kým pôjde dohodneme v pondelok na tréningu 1-2-3. Zraz o 16:15 na štadióne v Jaroměři (prípadne o 13:00 pred zimákom v Dúbravke). Hráči narodení v roku 2001 zoberte si so sebou kópiu vysvedčenia, každý hráč musí mať pri sebe kartičku poistenca (európsky preukaz poistenca) a pas.

23.2.2010

Informácie k turnaju vo Vyškove.

Do Vyškova pôjdeme napokon na autách, keďže nás pôjde relatívne málo a viacero rodičov ponúklo voľné miesta v aute. Vo Vyškove pred zimákom sa stretneme o 9:00, príďte včas keďže prvý zápas hráme už o 10:30, obed majú deti a realizačný tím zabezpečený. Večerať budeme neďaleko nášho penzionu Macocha, kde budeme ubytovaní. Predpokladaný návrat podľa umiestnenia v skupine buď v nedeľu poobede alebo (dúfajme) až vo večerných hodinách.

18.2.2010

Termín a miesto záverečného turnaja EMHL.

Dňa 1.4.2010 na zelený štvrtok sa na našom zimnom štadióne v Dúbravke uskutoční záverečný turnaj EuroMiniHokejLigy. Čakajú nás dramatické zápasy, vyhodnotenie družstiev i jednotlivcov. O programe a systéme turnaja budete informovaní dva týždne pred turnajom.

16.2.2010

V stredu na ľade a v piatok v telocvični tréning nebude!

V stredu 17.2.2010 nie je tréning 0-2-3 z dôvodu predohrávky žiackej ligy. Tréning si môžu hráči nahradiť v sobotu, nedeľu alebo pondelok. V piatok 19.2. nebude tréning v telocvični z dôvodu konania školskej akcie v priestoroch telocvične, plávanie v bazéne od 18:00 do 19:00 bude!

15.2.2010

Do tretice do Vyškova!

V dňoch 26. až 28.2.2010 sa naši tretiaci zúčastnia turnaja vo Vyškove, ktorého názov je Grand Prix Vyškov 2010. Vo Vyškove sme nechýbali ani v predchádzajúcich dvoch ročníkoch, v roku 2008 sme skončili na 9. mieste pri účasti 16 družstiev, vlani sme boli 11-ty, družstiev bolo 24. Tentokrát sa turnaja zúčastní 20 družstiev. My nastúpime v A skupine postupne proti Podebradom, Ledeču nad Sázavou, Sparte Praha a Uherskému Brodu, potom nás čakajú ďalšie tri zápasy o umiestnenie. Potvrďte mailom alebo osobne účasť (resp. neúčasť) na turnaji a potvrďte aj záujem rodičov o ubytovanie. Predpokladané náklady na turnaj sú 85,- Euro na hráča. Podrobné informácie pridáme pár dní pred turnajom.

8.2.2010

Tri výhry a tri prehry = 21. miesto.

Na turnaji O Hornícky kahan mesta Příbram sme sa umiestnili na 21. mieste. Naša skupina nebola zrovna najľahšia. Na začiatku, na naše veľké prekvapenie (čakali sme, že nastúpime proti Hvězde Praha), proti nám nastúpili mladí Rusi - Podolsko II., vo veľmi búrlivej atmosfére sme lepšie zvládli koniec stretnutia a zvíťazili sme 6:3. V druhom zápase Tábor bol nad naše sily (2:8). Keby sme v poslednom zápase proti Berounu zvíťazili o 4 góly mohli sme bojovať ešte o medaile, tesne pred koncom sme ešte vyhrávali 4:3 no záver nám nevyšiel a prehrali sme 4:5. Skončili sme v skupine D tretí a to znamenalo, že v nedeľu sme bojovali o 17. až 24. miesto. V úvodnom nedeľňajšom zápase na nás čakala silná Kometa Brno. Kometa, ktorá v "skupine smrti" dokázala poraziť aj dobre hrajúcu Spartu Prahu nám ukázala svoju silu (1:7). V predposlednom zápase sme nastúpili proti mladučkému (zväčša tam hrali druháci) Vimperku s ktorým sme si bez problémov poradili 9:3. Posledný náš zápas na turnaji sme odohrali proti HC Klatovy, okresné mestečko na západných čechách prehrávalo s nami v druhej minúte už o dva góly, no zďaleka sme to ešte nemali vyhraté. O našom víťazstve 4:3 sme rozhodli až 3 minúty pred koncom a to ešte češi v poslednej minúte nepremenili trestné strieľanie.. Na turnaji sme napokon obsadili 21. miesto, čo za účasti 32 družstiev a pri neúčasti 5 tretiakov zo základnej zostavy nie je vôbec zlé. Turnaj, na ktorom sa hralo v dvoch halách, v ktorom nechýbal krasokorčuliarsky i spevácky doprovodný program, či zápas hviezd Výber Sveta - Výber Česka (9:3), kde za Výber Sveta nastúpili aj naše hviezdičky - Habala, Mojžiš a Vorčák bol zorganizovaný na vysokej úrovni. Okrem zápasov sme si pozreli v Příbrame aj mesto i miestny aquapark. Aj keď sme sa domov vrátili až z nedele na pondelok po polnoci, môžeme jednoznačne povedať, že to stálo za to!  Viac o turnaji nájdete tu.

 

   

1.2.2010

Proti Tigrom opäť víťazne!

Vo Viedni sme odohrali už štvrtý a piaty minihokejový zápas proti Tigrom v tejto sezóne. Opäť si na nás Tigre vylámali zuby.  Chvílu trvalo kým sme sa rozbehli, ale ako už býva v tejto sezóne zvykom v tretej tretine sa nám darí viac ako v prvých dvoch. Gólovo sa presadili takmer všetci hráči z nášho družstva. Zápas vyvrcholil dramatickými samostatnými nájazdami v ktorých bol úspešnejší "brankár z Viedne".

  

28.1.2010

Počty hráčov v našom klube (neoficiálne štatistiky).

V tejto sezóne nastúpilo aspoň na jeden tréning 0-1-2-3 a 4-5 spolu zatiaľ 115 detí. Z toho 8 detí prešlo do kategórie MLŽ, 12 hráčov ukončilo alebo prerušilo tréningový proces (príp. sú dlhodobo chorý), pokiaľ viem žiadny hráč neodišiel do iného klubu. Tu je prehľad počtu hráčov v jednotlivých ročníkoch prípravky a predprípravky v našom klube:

ročník v škole* * narodení v období počet hráčov
5. ročník od 1.9.1998 do 31.8.1999 10
4. ročník od 1.9.1999 do 31.8.2000 19
3. ročník od 1.9.2000 do 31.8.2001 11
2. ročník od 1.9.2001 do 31.8.2002 17
1. ročník od 1.9.2002 do 31.8.2003 19
škôlkári od 1.9.2003 a mladší 29
SPOLU od 1.9.1998 do 31.12..2005 95

Minihokej do Viedne!

V nedeľu 31.1.2010 vybraní hráči ročníka 2000 a 2001 sa zúčastnia minihokejového dvojzápasu vo Viedni. Budeme hrať v nádhernej Albert Schultz Halle a našim súperom bude Viedeň Tigers 48-ers. Do Viedne sa ide na autách, zraz pred štadiónom vo Viedni je o 8:45, prípadne časť výpravy vyráža spred zimáku v Dúbravke o 7:30. Dvojzápas berieme ako predprípravu na veľký medzinárodný turnaj Kellys Vienna Spring Cup, ktorý sa odohrá v apríli práve v Albert Schultz Halle (odkaz na štadión).

24.1.2010 - aktualizované 4.2.2010

O Hornícky Kahan kráľovského horníckeho města Příbram.

Nezabudnúť: plavky a uterák (možno pôjdeme aj do miestneho aquaparku!), hokejovú výstroj, dresy, hobácku zimnú bundu, preukaz poistenca, hobácku čiapku, chrániče na korčule (na nože)

O turnaji: Turnaja by sa malo zúčastniť 32 družtiev, malo by sa hrať v dvoch halách. Každé družstvo odohrá 6 zápasov. Hrá sa 2x15 minút 3 na 3. Program vo voľnom čase: návšteva múzea, jazda horníckym vláčikom, aquapark.

Zápasový program:

9:50 HOBA - Hvězda Praha, 10:50 HOBA - Tábor, 11:30 HOBA - Beroun, v nedeľu podľa umiestnenia v skupine.

Ubytovanie: Máme rezervovaných 20 lôžok v hoteli Belvedere, pre rodičov sú ešte voľné 3 lôžka, rezervujte lôžko u vedúceho zájazdu čo najskôr!

Doprava: Na turnaj pôjdeme spolu s HK Ružinov, aby sa ušetrilo na doprave, odchod spred zimáku v Dúbravke je v piatok 5.2.2010 o 14:10(zraz o 13:55). Ešte sú voľné 2 miesta pre dospelých v autobuse! Návrat do Bratislavy závisí od času posledného zápasu lepšieho umiestneného bratislavského tímu (upresníme po obdržaní časového harmonogramu turnaja).

Pripoistenie: každý rodič vybavuje svojmu dieťaťu sám, každý hráč odovzdá pri nástupe do autobusu trénerovi európsky preukaz poistenca.

Strava: Zabezpečená je strava od večere v piatok po olovrant (príp. večera) v nedeľu.

Cena: Približné náklady na hráča sú 80,- Euro (20,- Euro doprava, 32,- Euro 2x nocľah + raňajky, 15,- Euro strava, 13,- Euro štartovné). Vyúčtovanie po turnaji. Zálohu vo výške 40,- Euro za osobu, odovzdajte vedúcemu zájazdu trénerovi Líškovi do 31.1.2010. Ďalších 40,- Euro v deň zájazdu. Sponzori turnaja sú vítaní.

Článok sa bude priebežne aktualizovať! V prípade otázok kontaktujte hlavného trénera.

Zvíťazili Bielomodrý!

Sobotňajšie popoludnie na našom zimáku patrilo detskému minihokeju  V krajných pásmach štvrtáci nastúpili proti Piešťanom. Keďže bol to náš druhý minihokejový zápas 4 na 4 v tejto sezóne, chvílu sme potrebovali na rozbehnutie.. Napriek tomu, že Piešťany v polovici stretnutia vyhrávali už 14:7  v druhej polovici sme mali hru pevne vo svojich rukách a hlavne vďaka áčku sme zvíťazili o dva góly. Ako už býva u nás na Hobe zvykom, keď sa hrá v krajných pásmach, hrá sa aj v strednom pásme  a inak tomu nebolo ani v sobotu. V zápase Modrý proti Bielym si to rozdali naši prváci ba aj predškoláci  Kto nedal gól v zápase dal gól na konci zo samostatného nájazdu  a kto ani tam, tak ten si aspoň z chuti zahral minihokej so svojimi hokejovými kamošmi. Do zápasov sa zapojilo spolu 51 vysmiatych Hobákov  To je pre nás tá najväčšia výhra, ktorú sme v sobotu popoludní spolu dosiahli!

19.1.2010

Biely vs Modrý!

Najbližšiu sobotu hrajú štvrtáci minihokejový dvojzápas proti Piešťanom. Zároveň si to v strednom pásme medzi sebou rozdajú prváci v dvojzápase Modrý proti Bielym. Niekto bude hrať jeden, niekto dva zápasy (pozri najbližšie akcie). Kto bude modrý a kto biely sa dozviete o 13:25 kedy je plánovaný zraz na štadióne. Príďte už vo výstroji a doneste aj kamošov a ukážte im ako viete hrať HOKEJ!

Hokejky pre hráčov z 0-1-2-3.

Rodičia detí, ktorí v mesiaci september vypísali prihlášky do CVČ (Centrum Voľného Času) Skalica, si môžu vyzdvihnúť hokejky pre svoje deti v stredu alebo v sobotu počas tréningu 0-2-3 resp. 0-1-3 v kancelárii vedenia klubu (na zimnom štadióne v Dúbravke vedľa vrátnice) Zároveň žiadame tích, ktorí majú voči klubu nedoplatky, aby ich zaplatili čo najskôr, ďakujeme.

12.1.2010

Dostavba nášho štadióna vyzerá reálne..

O dostavbe nášho štadióna sa už šušká dlhšiu dobu. Vybudovanie ďalších šatní, tribúny, telocvične, kancelárskych priestorov, reštaurácie, prestavba ihriska za štadiónom... O čom sme donedávna len mohli snívať o pár mesiacov už môže byť skutočnosťou... odkaz na článok smesk, odkaz na článok hobask 

11.1.2010

EuroMiniLigový pohár bude náš!!!

Dnes je presne tri mesiace po prvom turnaji EMHL a dva dni po ôsmom, našom šiestom čiže poslednom v rámci EMHL. EuroMiniHokejLiga pokračuje ešte dvoma turnajmi vo Viedni a v Rosiciach, no už teraz je jasné, že naše družstvá A (2000) i B (2001) vyhrali svoje ligy a čakajú na nich zlaté medaile a krásne poháre.  Víťazstvá sa nerodili ľahko ani tentokrát. Áčko opäť ukázalo akú má skvelú kondičku a že vie zapnúť v pravej chvíli. Ktovie či niekto na tribúnach veril, že za stavu 1:7  to Hoba ešte otočí... Dôležité je, že v to verili hráči a opäť sa im podaril husársky kúsok - zachrániť takmer stratený zápas. Béčko preveril Hodonín v najsilnejšej zostave, v určite najlepšom zápase EMHL B zvíťazili mladí češi. No v poslednom zápase Hobáci neponechali nič na náhodu a hlavne vďaka lepšiemu brankárovi s Ružinovskými 2001-čkami hladko zvíťazili.  Záverečný turnaj, na ktorom sa už bude hrať veľký hokej a budú sa na ňom odovzdávať medaile bude pravdepodobne v polovici marca, miesto zatiaľ nie je známe. Vyhrať turnaj je úžasné, ale vyhrať ligu tak to je pecka!   odkaz na reportáž z Dúbravskej TV 

       

8.1.2010

3 -králový kemp úspešne za nami!

Trojkrálový kemp nám ubehol veľmi rýchlo. Všetko prebehlo podľa plánu, opäť nám aj počasie vyšlo na výbornú. Tréningy na ľade, tréning v športovej hale, hry v šatni a na záver lopárovačka po ktorej nasledovala guľovačka a postavanie troch nádherných snehuliakov. Kemp prebehol bez zranenia či plaču, okrem výborných obedov reštaurácia Luvra pripravila pre najmladšieho Felixa aj minioslavu jeho 6. narodenín. Ďakujeme.

          

7.1.2010

EuroMiniHokejLiga opäť v Dúbravke.

V sobotu 9.1.2010 je na programe ôsmy turnaj EuroMiniHokejLigy. Na našom štadióne privítame "tigrov" z Viedne, "susedov" z Ružinova a "drtičov" z Hodonína. Opäť sa u nás bude hrať vo všetkých troch pásmach. Nomináciu nájdete tu. Hráči C družstva majú zraz na štadióne o 12:50 vo výstroji, ostatní o 12:00 v športových súpravách. Tí, čo sa nezmestili do nominácie nemusia smútiť, pripravujeme minihokejový zápas aj pre malých prváčikov (možno už o dva týždne...)

5.1.2010

Trojkrálový kemp už o dva dni.

Vo štvrtok a piatok máme na programe Trojkrálový kemp. Bližšie informácie o kempe aj s programom nájdete tu (odkaz). Samozrejme, že tí čo sa na kemp neprihlásili môžu absolvovať tréningy na ľade, z kapacitných dôvodov ďalšieho programu sa nemôžu zúčastniť. Krátke rodičovské združenie ohľadom kempu bude v stredu o 15:00 v šatni č.6.

3.1.2010

Neoficiálny plán 0-1-2-3 na rok 2010:

Tu je približný rozpis akcií na prvých deväť mesiacov roku 2010. Upozorňujem na mesiace máj a jún kedy prebieha pre deti veľmi potrebná letná príprava (tréningy mimo ľadu) a na júl kedy majú hokejisti letné prázdniny. Hneď na začiatku augusta (prípadne koncom júla) vo viacerých kluboch sú na programe sústredenia. Bližšie informácie o budúcej sezóne sa dozviete na začiatku sezóny 2010/2011 začiatkom mája.

Január - 9.1. EuroMiniHokejLiga, ... minihokejový zápas (3. a 4. ročník) 

Február - turnaj Orange Minihokej Tour, minihokejový turnaj v Čechách (3. ročník), EMHL - záverečný turnaj

Marec - minihokejový turnaj pre 2. / 3. ročník

Apríl - domáci turnaj MINICUP, Kellys Spring Cup 2010 (ročník 2001 a ml.)

Máj - prechod niektorích hráčov do 4-5, letná príprava (pravdepodobne aj na ľade)

Jún - letná príprava

Júl - hokejové prázdniny

August - hokejové sústredenie (3. ročník a starší), tréningy na ľade, letné HobaMiniCampy...

September - rozdelenie predprípravky na 0-1 a 2-3... EMHL 2010/2011...

V Břeclavi siedmy.

Na turnaji o pohár starosty města Břeclav sme obsadili siedme miesto. Naša skupina bola o niečo silnejšia ako "domáca" skupina, o čom svedčí aj fakt, že všetky družstvá z našej skupiny vyhrali zápasy o umiestnenie. V prvom zápase sme nastúpili proti Letcom z Letňan (1:9), víťazovi turnaja. Pre siedmych hráčov z celkových dvanástich, to bol prvý veľký turnaj. Našu neskúsenosť sme nahrádzali snahou a bojovnosťou. V druhom zápase to bolo o niečo lepšie s Příbramom sme 25 minút držali krok, no napokon sme im podľahli 1:6. Hneď po obede na nás čakal Olomouc (4:7). Vyrovnaný zápas v ktorom sme dlho viedli, sme stratili po hrubých chybách no opäť naša hra bola lepšia ako v predchádzajúcich dvoch zápasoch. O Čierneho Petra sme si zahrali proti Viedni (8:1), po zaspatom úvode sme súperovi nasúkali osem gólov. Výborne zorganizovaný turnaj vyvrcholil finálovým súbojom domácej Břeclavi a Letňanom. Po samostatných nájazdoch zvíťazili Letci, ktorí si okrem pohára domov odniesli aj krásne medaile.

  

20.12.2009

V utorok Rodičia vs Deti.

Posledný predvianočný tréning bude v utorok 22.12.2009 o 14:45. Najmenší Hobáci  nastúpia proti svojim rodičom, starím rodičom alebo súrodencom. Za mantinelom je každý pán hráč. Rodičia obujte si korčule, hokejku do ruky a ukážte deťom čo dokážete s pukom Vy!

19.12.2009

Po Vianociach do Břeclavi!

Druhákov čaká po Vianociach (29.12.2009) výborne obsadený Turnaj o pohár starosty města Břeclav. Na turnaj pôjdu všetci hráčom autobusom, v prípade záujmu rodičov o cestu autobusom prihláste u hlavného trénera čím skôr. Zraz pred zimným štadiónom v Dúbravke je o 6:00, odchod 6:10! O 9:00 nás čaká prvý zápas proti Letňanom, druhý zápas odohráme o 11:45 proti Příbramu a o 14:00 posledný zápas v skupine hráme s Olomoucom, potom nás čaká ešte zápas o konečné umiestnenie. Obed je naplánovaný na 12:35, predpokladaný návrat o 19:30. Keďže medzi sviatkami je veľa rodín odcestovaná, určite na turnaj nepôjdeme v najsilnejšej zostave no napriek tomu si určite dobre zahráme a to v pravej hokejovej atmosfére. Kto ešte nepotvrdil účasť (prípadne neúčasť) na turnaji urobte to čo najskôr, ďakujem.

11.12.2009

Trojkrálový kemp.

V dňoch 7. a 8.1.2010 chceme nadviazať na úspešný letný HobaMiniCamp 2009 novoročným Trojkrálovým kempom. Jednalo by sa opäť o denný kemp, ktorý by zahŕňal tréning na ľade, mimo ľadu, obed a aktivity počas voľného programu. Bližšie informácie o kempe už čoskoro na webe i na tréningoch 0-1-2-3.

9.12.2009

Prišiel!

Mikuláš k nám prišiel, deťom doniesol sladkú odmenu i niečo od smädu a na vlastné oči všetci prítomní mohli vidieť, že Mikuláš vie korčuľovať!

   

6.12.2009

Zápasové dresy.

Kto ešte nemá zápasové dresy, má poslednú možnosť v tejto sezóne si ich objednať. Objednávať si ich môžete v priebehu tohto týždňa (7.12.-12.12.2009) v bufete u pána Havránka. Treba nahlásiť číslo a veľkosť.

V EMHL sa nám darí!

Štyri soboty za posledné štyri týždne patrili EuroMiniHokejLige aj s našou účasťou. Tentokrát sme sa zúčastnili miniturnaja v Trnave. Podobne ako pred týždňom v Ružinove sme boli 100% úspešný. Béčko (2001) si poradilo so značne oslabeným Hodonínom 8:3 i domácou Trnavou 12:6. Áčko po slabšom začiatku odohralo výborný zápas s Viedňou (19:8). V druhom zápase áčka s Trnavou to bola opäť veľká dráma, 90 sekúnd pred koncom sme prehrávali 10:11, záver nám však vyšiel dokonale a zvíťazili sme 12:11. Z doterajších 20 zápasov EMHL sa nám podarilo zvíťaziť úctihodných 18-krát, no ešte viac nás môže tešiť, že pravidelne nastupujeme s 9 až 11 hráčmi na jednej i druhej strane, že z turnaja na turnaj pekných gólov a kombinácií pribúda, že hráme fér a že deti hokej naozaj baví!! 

1.12.2009

Rozdelenie na 0-1-2-3.

Od budúceho týždňa čiže od 7.12.2009 sa kategória 1-2-3 rozdelí na 0-1-2-3. V nedeľu o 8:30 pribudne ďalší tréning, ale počet tréningov pre každého hráča zostáva nezmenený - 3x na ľade + 1x telocvičňa. Družstvo 0-1-2-3 sa rozdelí na štyri skupiny - 0, 1, 2, 3. Každá skupina jeden tréning v týždni vynechá. V ktorej skupine je konkrétny hráč nájdete v súpiske 0-1-2-3. Skupina 0 (začiatočníci a predškoláci) budú trénovať stredy, soboty a nedele, skupina 1 (predškoláci a prváci) budú trénovať pondelky, soboty a nedele, skupina 2 (prváci a druháci) pondelky, stredy a nedele a skupina 3 (tretiaci + štvrtáci) pondelky, stredy a soboty. Pri rozdelení detí do skupín tréneri brali do úvahy kalendárny vek, tréningový vek, výkonnosť, aktivitu na tréningoch. Súrodenci sú zaradení do skupiny podľa staršieho súrodenca. Rozdelenie beriem ako ďalší veľký krok k zefektívneniu tréningového procesu v našom družstve a možnosti náboru ďalších hráčov. Verím, že všetci privítajú tento krok, samozrejme v prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Zvyšovanie úrovne hokejových zručností nezávisí od skupiny v ktorej dieťa trénuje, ale od disciplíny, dochádzky, tréningovej aktivity a od úrovne pohybových schopností (koordinácia, rýchlosť, sila, vytrvalosť, ohybnosť)!

V sobotu do Trnavy.

V sobotu cestujeme na ďalší turnaj EMHL. V Trnave nastúpime proti domácim a proti Viedni (2000) a Hodonínu (2001). EMHL máme pekne rozbehnutú, verím, že budeme pokračovať v podobných výkonoch i naďalej. Do Trnavy sa ide vlastnou dopravou (autami). Zraz na zimáku v Trnave je o 14:40, nominácia v najbližších akciách.

30.11.2009

Vie Mikuláš korčuľovať?

V nedeľu 6.12. ku všetkým dobrým deťom príde Mikuláš, čo myslíte vie Mikuláš korčuľovať? Zastaví sa aj na našom zimnom štadióne? Donesieme nám varešku, cibuľku alebo mandarinku? Uvidíme v nedeľu 6.12. o 8:30!!

Ovládli sme ružinovský ľad!

V sobotu vykorčuľovalo na ružinovský ľad spolu 37 Hobákov, ktorí v hobáckom drese odohrali po dva minihokejové zápasy. Odohrali sme ďalší víťazný EuroMiniHokejový turnaj, no opäť to nebolo vôbec jednoduché.. Kým Béčko bez problémov vysoko zvíťazilo v obidvoch zápasoch (hlavne vďaka menej skúseným súperovým brankárom), áčko sa poriadne natrápilo a v obidvoch zápasoch rozhodlo až v ich samom závere. Naši najmenší podľahli "v strednom pásme" fyzicky zdatnejším Ružinovčanom, nuž treba veľa papať a chodiť na tréningy aj v piatok do telocvične!

 

26.11.2009

EMHL pokračuje v Ružinove. - doplnené 27.11.2009

Najbližšiu sobotu (28.11.) pokračujeme v eurominihokejových zápasoch so slovenskými družstvami Ružinovom a Trnavou. Tentokrát šancu zahrať si ozajstný minihokejový zápas dostanú aj 2002 a i niektoré 2003, ktorí odohrajú v strednom pásme proti Ružinovu dva minihokejové zápasy. Áčko (2000) i béčko (2001) zatiaľ zhodne v EMHL zo šiestich zápasov dosiahli po päť víťazstiev, obidve družstvá sú pripravené, aby výhier po najbližšej sobote bolo po sedem. Zraz a nomináciu nájdete v sekcii zápasy - najbližšie akcie. Hráči, ktorí nastúpia za C družstvo príďte už oblečený vo výstroji! Niektorí hráči nastúpia na prvý zápas, niektorí na druhý a niektorí na obidva zápasy, pozrite sekciu najbližšie akcie.

24.11.2009

66

Za posledné tri tréningy prišlo k nám päť malých budúcich hokejistov a tak nás momentálne v 1-2-3 trénuje 66. My tréneri i klub robíme všetko preto, aby sa nám podarilo nájsť ešte jeden tréning v týždni a prerozdelili 1-2-3 na 0-1-2-3. Možno už v decembri..

23.11.2009

V Rosiciach trikrát úspešný!

V Rosiciach na ďalšom turnaji EMHL sme opäť ukázali našu silu! Béčko si poľahky poradilo s Ružinovom 20:7, no v druhom zápase české dievčatá našich poriadne potrápili a o našom víťazstve sme rozhodli až v samom závere stretnutia (4:2). Áčko odohrali veľmi zaujímavý zápas o prvé miesto s Ružinovom. Počas väčšiny zápasu sme si dokázali vytvoriť veľký tlak, no súper z rýchlych protiútokov strieľal góly (7:9). V druhom zápase Áčko s prehľadom kontrolovalo hru a zaslúžene porazilo dievčatá 9:2.

17.11.2009

V sobotu do Rosíc.

V sobotu nás čaká v poradí už tretí (celkove šiesty) turnaj v rámci EuroMiniHokejLigy. Nomináciu nájdete v sekcii najbližšie akcie. Zraz pred štadiónom v Dúbravke je o 6:30, o 6:45 je plánovaný odchod. Na zápas cestujeme spoločne autobusom (pre rodičov sú tri miesta voľné, vyhradené pre rodičov najmladších Hobákov). Pred nástupom do autobusu treba trénerom odovzdať kartičku poistenca! Obed nie je zabezpečený, pitie a ľahké občerstvenie po turnaji áno. Predpokladaný návrat do Bratislavy je okolo 14:45. V Rosiciach sa stretneme v bratislavskom derby s Ružinovom a proti nám už dobre známym dievčatám (Dívčí hokej CZ).

16.11.2009

V Hodoníne 100% úspešnosť!

V sobotu sme sa zúčastnili štvrtého turnaja EuroMiniHokejLigy, ktorý sa tentokrát odohral v Hodoníne. Áčku aj vo svojom druhom turnajovom vystúpení v rámci EMHL bolo dvakrát úspešné, porazili sme české (a hobácke) dievčatá 13:5 a "tigrov" z Viedne v dramatickom zápase bohatom na góly 12:11. Tentokrát sa aj Béčku (2001-čkám) podarilo zvíťaziť v obidvoch zápasoch, keď zdolali dievčatá 13:4 a domáci (značne oslabený) Hodonín 6:1. Verím, že sa nám podaria podobné výsledky uhrať aj najbližšiu sobotu v Rosiciach!

15.11.2009

60 000.

Včera naša stránka dosiahla návštevnosť 60 000.

9.11.2009

Je tu opäť EuroMiniHokejLiga! - doplnené 13.11.2009

Po našej päťtýždňovej eurominihokejligovej prestávke pokračujeme v súbojoch o EuroMiniHokejový pohár v sobotu v Hodoníne. Nastúpime tam proti Dívčímu hokeju CZ (aj s našimi Hobáčkami), ďalej 2000 proti Viedni a 2001 proti domácemu Hodonínu. Nomináciu nájdete v sekcii najbližšie akcie. Na zápas pôjdu všetci hráči spoločne autobusom, zraz pred štadiónom upresníme vo štvrtok. Zápasy hráme o 13:30 a o 14:45 takže chlapci sa na sobotňajšom tréningu ráno nemusia šetriť.  Ďalší turnaj odohráme týždeň na to v Rosiciach a tretiu turnajovú sobotu za sebou zavŕšime v Ružinove, kde by mali nastúpiť aj niektoré naše 2002 a 2003 . Zraz pred štadiónom v Dúbravke je o 10:00, odchod o 10:10, predpokladaný návrat o 17:30. Obed nebude zabezpečený, pitie a banán po zápase áno.

Verjné korčuľovanie v Dúbravke.

Od soboty začalo na našom zimnom štadióne verejné korčuľovanie. Verejko bude bývať každý utorok od 16:00 do 17:30, v sobotu od 16:15 do 17:45 a od 18:30 do 20:00, v nedeľu ráno od 9:45 do 11:15 a večer od 17:30 do 19:00.

7.11.2009

Telocvičňa aj pre ostatných hráčov z 1-2-3.

Keďže všestranná príprava u detí je rovnako dôležitá ako príprava na ľade, snažili sme sa vybaviť telocvičňu aj pre ostatné deti z 1-2-3. Podarilo sa. Od piatka 13.11.2009 budú mávať telocvičňu aj ostatné deti z 1-2-3. Tréningy budú prebiehať od 16:00 do 17:00 v telocvični na Kramároch (ulica Hrdličkova, Škola pre nepočujúce deti).

  

28.10.2009

Príď na tréning s kamošom!

Kto v mesiaci november príde na tréning aj s kamarátom (kamarátkou), ktorý/á sa stane členom našej Hobáckej partie, dostane od trénerov odmenu! Čo? Príď a uvidíš!

16.10.2009

Doplnenie údajov na súpisku.

Do súpisky sme doplnili fotky našich malích Hobákov (v pozadí je interiér našej Dúbravka Arény ). Kto ešte nemá fotku a chcel by, najbližšie sa budeme fotiť v stredu 21.10.2009 pred tréningom. Prosím rodičov ešte o skontrolovanie a doplnenie údajov do súpisky (číslo dresu, rok narodenia), posielajte mi to mailom alebo sms-kou, ďakujem.  LL

15.10.2009

Prvý turnaj EMHL za nami.

Za nami je prvý turnaj v rámci EuroMiniHokejLigy. Dopadol vcelku úspešne, keď sme zo štyroch zápasov prehrali iba jediný alebo konkrétnejšie z dvanástich tretín sme desať vyhrali, jednu remizovali a jednu prehrali. Porazili sme Trnavu (zaujímavé je, že keď spočítame výsledok áčka 13:5 i béčka 12:2 tak to bol presne rovnaký výsledok ako pred dvomi týždňami v Trnave 25:7), v ďalšom zápase 2000-ky nemali problém s dievčatami 9:0, akurát brankárka nás neraz privádzala do zúfalstva. Béčku nevyšla tretia tretina (0:4) a preto podľahlo mladším dievčatám 4:6. Zahrali si aj naši najmenší, najprv proti Ružinovu a potom proti sebe v zápase Modrý - Biely. Takýchto pekných miniturnajov nás čaká v rámci EMHL ešte päť! EMHL pokračuje druhým turnajom už túto sobotu v Trnave, tentokrát bez našej účasti, my si zahráme na ďalšom turnaji niekedy v novembri. Na našom zimnom štadióne bola aj Dúbravská televízia, ktorá urobila z turnaja krátku reportáž (od 5 minúty..).

6.10.2009

Rodičovské pre najmladších.

Rodičovské združenie pre prvákov a mladších bude v stredu 7.10.2009 počas tréningu 1-2-3 v šatni č. 6, začiatok o 15:15. Témy rodičovského: zmena štruktúry tréningovej jednotky, nedeľnajší miniturnaj, športová príprava malého hokejistu a iné. Rodičovské by malo trvať približne polhodinu.

1.10.2009

EuroMiniHokejLiga už budúcu nedeľu.

Budúcu nedeľu 11.10.2009 je naplánovaný prvý turnaj v rámci súťaže EuroMiniHokejLiga. Odohrá sa u nás na zimnom štadióne v Dúbravke. Privítame družstvo z Trnavy a družstvo českých dievčat, za ktoré by mali nastúpiť aj naše dievčatá. Začiatok turnaja je naplánovaný o 9:00. Bude sa hrať v troch pásmach, 3 na 3, letmé striedania. V krajných pásmach nastúpia hráči narodení v roku 2000 a 2001, v strednom pásme 2002 a mladší. Súťaž vyvrcholí na konci sezóny záverečným turnajom vo veľkom hokeji. Súčasťou prvého turnaja bude aj vyhodnotenie najlepších Hobáčikov za sezónu 2008/2009. Nominácia hráčov bude na webe v utorok a bude podľa dobre známych kritérií: disciplína, dochádzka, snaha a aktivita na tréningoch. Tešme sa spoločne z nádherných akcií a prekrásnych gólov našich malých hokejových hviezdičiek.  

25.9.2009 - doplnené 1.10.2009

Telocvičňa a bazén.

Z kapacitných dôvodov môže chodiť na tréning do telocvične a bazéna v piatok maximálne 22 detí. Tréning je určený hlavne pre druhákov a starších. Potvrďte svoju účasť na piatkových tréningoch do pondelka 28.9.2009, v prípade nízkeho počtu doplníme mladšími. Pre prvákov a mladších sa snažíme vybaviť ešte jednu telocvičňu, ktorá by mala byť v utorok alebo vo štvrtok okolo 16:30. Kapacita plná. Piatky do telocvične a bazéna môžu chodiť len tí, čo sa doteraz prihlásili.

22.9.2009

V nedeľu prípravák v Trnave.

V nedeľu 27.9.2009 už o 8:15 odohráme v rámci prípravy na EuroMiniHokejLigu prípravný zápas v minihokeji v Trnave. Na zápas pôjdeme výnimočne autami, zraz na štadióne v Trnave je 7:15, buďte dochvílny! Nezabudnite si zápasové dresy a kompletnú hokejovú výstroj. Nominovaních hráčov nájdete v sekcii zápasy - najbližšie akcie.

21.9.2009

Rodičovské.

Rodičovské združenie pre druhákov a starších bude v stredu 23.9.2009 o 15:20 počas tréningu 1-2-3 v šatni č. 6. 

14.9.2009

Budeme sa fotiť.

V stredu 16.9.2009 a v pondelok 21.9.2009 pred tréningom na ľade sa budeme fotiť. Jedná sa o fotky jednotlivcov v zápasových dresoch (kto nemá dres požičiame), aby sme oživili našu stránku a mali peknú pamiatku z hokejového detstva. Fotenie bude prebiehať v šatni č.7. Prosím príďte na tréning o pár minút skôr.

7.9.2009

Zápasové dresy.

Kto ešte nemá a chcel by mať hobácky zápasový dres (5. ročník a mladší), môže si ho objednať do pondelka 14.9.2009 v bufete na zimnom štadióne v Dúbravke.

4.9.2009

Nominácia na zápasy.

V sekcii zápasy nájdete vždy nomináciu na najbližšie zápasy, potvrďte účasť Vášho dieťaťa včas prosím.

2.9.2009

HobaMiniSuperCamp.

Napriek tomu, že náš letný hokejový tábor skončil pred niekoľkými dňami, určite naň tak skoro nezabudneme. Užili sme si slnka i vody, zábavy i tréningu (vlastne zábavy). Bola to jednoducho paráda! Kto neverí, nech si pozrie fotogalériu. Ďakujem všetkým, ktorí pomáhali pri organizovaní tohto superkempu od rodičov a dedov, trénerov, klubu, reštaurácie Luvra, Bestfitu a samozrejme deťom, za ich disciplinovanosť a poslušnosť. Verím, že v rovnakom duchu budeme trénovať počas celej sezóny.     Ďalšie fotky sú na CD v trénerskej kabíne, v prípade záujmu si ich môžete požičať.

15.miesto na turnaji v Humpolci.

V Humpolci na turnaji hráčov 3.ročníka sme skončili na predposlednom 15.mieste. Sklamaný však vôbec nemusíme byť. Získali sme cenné skúsenosti, ktoré určite v ďalších zápasoch zúročíme. Z pôvodnej nominácie nám chýbalo 8 hráčov a tak dostali šancu aj menej skúsený druháci či maličký prváčikovia, ktorí prejavili veľkú snahu a chuť do hokeja. Nepochybne to nabudúce bude zas o niečo lepšie. Vyúčtovanie turnaja bude na webe v sekcii spoločný účet v piatok, fotky do konca týždňa.

   

24.8.2009

Velká cena města Humpolce.

Cez víkend cestujeme do českého Humpolca, kde sa bude konať (vďaka nášmu družstvu) medzinárodný turnaj hráčov 3. ročníka. V sobotu v skupine D sa stretneme postupne s Litoměřicami, Opavou a Žďárom nad Sázavou, v nedeľu nás čakajú zápasy o umiestnenie. Viac informácií nájdete v sekcii Turnaj v Humpolci. Vykročme do novej sezóny tou správnou nohou!

18.8.2009

HobaMiniCamp.

Budúci týždeň organizujeme letný denný hokejový tábor HobaMiniCamp. Zúčastnia sa ho prihlásení hráči, tí ktorí nie sú prihlásení môžu absolvovať tréning na ľade, ale mimotréningový program z kapacitných dôvodov nemôžu absolvovať. Bližšie informácie budú v piatok v sekcii HOBAMINICAMP.

50 000!

V nedeľu 16.8. naša stránka dosiahla návštevnosť 50 000!

15.7.2009

Budeme organizovať EuroMiniLigu!

V sezóne 2009/2010 budeme organizovať EuroMiniLigu v minihokeji (ročník narodenia 2000 a mladší). Malo by v nej nastúpiť šesť družstiev (HOBA BA, Trnava, Břeclav, Viedeň Young Tigers, Ružinov BA a Vyškov). Malo by sa hrať systémom miniturnajov približne raz za mesiac. Keďže na propozíciach sa stále pracuje viac informácií sa dozviete v druhej polovici augusta. Hľadáme sponzorov, ktorý by vedeli finančne, materiálne alebo organizačne pomôcť pri organizovaní tejto súťaže. Kto má záujem ozvite sa trénerovi Líškovi, vopred ďakujeme.

22.6.2009

Leto s hokejom v Avione!

V sobotu sme sa zúčastnili hokejového turnaja - Avion Cup 2009. Aj keď sme skončili na štvrtom mieste, vôbec nemusíme byť smutný, prežili sme veľmi peknú hokejovú sobotu. Chlapci si z chuti zahrali a okrem prvého zápasu (predsa len už tri týždne na ľade netrénujeme, takže chvílu trvalo kým sme sa rozkorčuľovali) sme odohrali vyrovnané zápasy. Mali sme najmladšie družstvo, na súpiske sme mali najviac hráčov (my 16, ostatné družstvá po 11), súperi mali skúsených brankárov, my zatiaľ tretiackeho brankára nemáme, aj keď Matej i Matúš robili čo sa dalo. Len trpezlivo ďalej a budeme aj víťaziť! odkaz

Výsledky a góly:

HOBA BA - Svišť BA  4:20 (1:7, 1:8, 2:5) Góly: Habala 3, Černák

HOBA BA - Trnava  4:6 (1:2, 0:3, 3:1)  Góly: Učeň 2, Černák, Čalfa

HOBA BA - Vyškov  6:8 (0:2, 3:5, 3:1)  Góly: Habala 4, Černák, Turian

18.6.2009

Letná príprava v plnom prúde.

Aj keď na ľade už dva týždne netrénujeme a momentálne trénujeme "iba na suchu", trénuje nás v priemere takmer 30 hráčov, čo je veľmi pekný počet. Tréningy sú plné hier a zábavy. Tu je zopár fotiek z letnej prípravy 1-2-3.

         

17.6.2009

AVION CUP 2009

V sobotu sa zúčastníme na turnaji AVION CUP 2009. Zraz pri ľadovej ploche v Avione je o 7:55, prvý zápas hráme o 9:00 s bratislavskými Svišťami, druhý zápas o 12:20 s Trnavou a tretí o 14:40 s Vyškovom. Okrem zápasov nás čakajú aj individuálne súťaže (o 16:10). Finálový zápas je plánovaný na 17:00 po ňom vyhlásenie výsledkov. Približný koniec turnaja je okolo 18:15! Zabezpečené je občerstvenie vrátane obeda, ceny, poháre, fotograf, nápoje. Skladáme sa po 12,- Euro, zvyšné náklady sa zaplatia zo spoločného účtu. Nezabudnite si kompletnú hokejovú výstroj, dresy, hokejku. Kto nemá dres, tréneri mu ich od starších hobákov požičajú. Čaká nás parádny turnaj. Snáď sme sa nezabudli korčuľovať za tie dva týždne, čo sme neboli na ľade.  V archíve 07/08 (1-2-3) nájdete ako nám bolo v Avione pred rokom a pol.

10.6.2009

Hurá na Rosničku.

V piatok 12.6.2009 nebudeme mať tréning na Kramároch, ale na kúpalisku Rosnička. Vlastne to nebude ani tréning, ale len také šantenie vo vode. Rodičia sa môžu pripojiť tiež. Doneste si plavky a uterák. Pred Rosničkou sa stretávame o 15:50. Rodičia si deti môžu vyzdvihnúť o 18:05 pred Rosničkou. V prípade nepriaznivého počasia tréning nebude.

3.6.2009

Turnaj v Avione!

V lete hokejový turnaj? Na Slovensku niečo nezvyčajné, v Kanade celkom prirodzené. Dňa 20.6.2009 budeme hrať na turnaji v Avione! Zúčastnia sa ho hráči narodení po 1.7.2000, nominácia a bližšie informácie budú na webe do 14.6.2009. Tréneri pri nominácii budú vychádzať z dochádzky na tréning za posledné dva mesiace.

27.5.2009

Traja hráči do 4-5.

Od štvrtka 28.5.2009 budú hráči Šimon Rajecký, Sebastian Gombár a Janči Granec trénovať v 4-5. Tak ako aj ostatní hráči aj oni budú musieť presvedčiť trénerov svojou dochádzkou, aktivitou na tréningoch a disciplínou, že tam patria.

26.5.2009

Tréner Líška do Kanady!

Ale netešte sa, nie navždy  do troch týždňov som naspäť! Idem si pozrieť dejisko budúcoročných zimných olympijskych hier - Vancouver, ale hlavne chcem na vlastné oči vidieť ako v Kanade prebiehajú hokejové tréningy mládeže. Dočasne hlavným trénerom v 1-2-3 bude tréner Ján Dragúň, ktorý bude zatiaľ aj asistovať trénerovi Martinovi Fabianovi v 4-5.

20.5.2009

Zo sezóny na sezónu silnejší.

Trénerský kolektív na Hobe je z roka na rok silnejší. Pred štyrmi rokmi pôsobili v klube len jeden tréner s minimálne B licenciou, dnes je ich v našom klube už šesť (o pár týždňov možno už sedem). Bez pochyby sa to v blízkej budúcnosti prejaví aj na výkone jednotlivých družstiev. Stále sme pomerne mladý klub (pravidelné zastúpenie v súťaži prípraviek, žiakov a dorastencov máme od sezóny 2004/2005) s mladým trénerskym kolektívom (priemerný vek trénerov je 30 rokov!), ktorý má perspektívu konkurovať aj starším a známejším slovenským klubom a hrať s nimi nielen v prípravke ale aj v žiackych či dorasteneckých kategóriách vyrovnané zápasy. Máme to vo svojich rukách!

Prehľad počtu trénerov s trénerskými licenciami za posledných 5 sezón:

 

sezóna / počet trénerov s licenciou

licencia A

licencia B

2005/2006

0

1

2006/2007

1

1

2007/2008

0

2

2008/2009

2

2

2009/2010

3

3

 

18.5.2009

HOBA MINICAMP

V sekcii HOBA MINICAMP nájdete základné informácie o hobáckom hokejovom minikempe. V prípade záujmu sa prihláste do 15.6. osobne alebo mailom u niekoho z realizačného tímu.

17.5.2009

Spoza mantinelu.

Vznikla nová sekcia - Spoza mantinelu, kde si budete môcť prečítať články, rozhovory a komentáre súvisiace so slovenským mládežníckym hokejom. Nezačíname s príliš optimistickým článkom, ale taký je momentálne stav na Slovensku. Snáď sa nám situácia v dohľadnej dobe podarí spoločne vylepšiť, všetci však budeme musieť zapnúť na vyššie obrátky!

28.4.2009

Plány na sezónu 2009/2010.

Čo nás čaká a neminie v nasledujúcej sezóne? Do konca mája budeme ešte trénovať na ľade. V júni budú prebiehať tréningy trikrát do týždňa mimo ľadu. V júli si budeme užívať hokejové prázdniny. Na ľad by sme mali vykorčuľovať 17.augusta. V týždni od 24.8. do 30.8. bude prebiehať HOBA MINICAMP, kde okrem tréningov na ľade nebudú chýbať ani aktivity mimo ľadu. V septembri začneme s prípravnými minihokejovými zápasmi. Juhomoravská liga prípraviek nebude, možno sa nám podarí zorganizovať iná miniliga... Napriek zložitej situácii budúcu sezónu v Bratislave s ľadovými plochami, mali by sa vraj podmienky pre náš klub zlepšiť. Snáď sa nám od septembra podarí družstvo 1-2-3 rozdeliť na 0-1 a 2-3, pretože široká základňa je základom budúcich úspechov. Bližšie informácie sa dozviete na rodičovskom združení budúcu stredu. Pridávam ešte jednu novinku náš trénerský kolektív v 1-2-3 bude od budúceho týždňa posilnený o trénerov Marcela Skokana a Miroslava Huntatu.

26.4.2009

O pár hráčov menej.

Vo štvrtok sme sa rozlúčili s niekoľkými hráčmi, ktorí od pondelka 27.4. budú trénovať o kategóriu vyššie v 4-5. V máji budeme trénovať na ľade, v júni budeme pokračovať tréningami na suchu. Piatky trénujeme v telocvični a bazéne až do 19.6.2009 (okrem sviatkov!) O ďalších plánoch na najbližšiu sezónu sa dozviete už onedlho. Ak si chcete zaspomínať na predcházdajúcu sezónu, kliknite na Archív 08/09 (1-2-3).

Ľubomír Líška, hlavný tréner 1-2-3