7.5.2011

Zoznam hráčov v kategórii 0-1-2 v sezóne 2010/2011.

V sezóne 2010/2011 trénovalo v kategórii 0-1-2 spolu 87 hráčov, z toho 15 momentálne netrénuje*, 7 prešlo počas sezóny do 3-4 (A. Čuvan**, F. Lepieš**, D. Kulman**, S. Guderna, M. Berčík, J. Krnčok, T. Ábelová**), bolo 44 nováčikov**: O. Apalovič**, R. Baran*, L. Beták, M. Bilik, O. Bizoň**, J. Čačo, M. Černák, T. Dedík**, M. Dedík**, D. Dziak**, M. Derčalík**, M. Hájek, Š. Hamer, M. Hamid**, D. Holec, T. Hajossy, K. Holúbeková*, R. Horský, D. Jelašič**, A. Jenčík**, P. Jonák**, L. Klečka, M. Matula**, A. Matula, V. Kohúcik**, M. Knopp, Š. Kolár**, J. Korec, J. Kovář**, S. Krčmár**, P. Lepieš**, M. Liška**, A. Kurty**, D. Maroš**, R. Martinský, R. Marton, J. Marušinec, J. Meliš**, L. Novotný*, M. Obuch, M. Orviský*, O. Medveď, M. Molnár**, Š. Paulička**, T. Patkoš, H. Pavelka**, Dav. Pelech*, Ma. Petras**, T. Pisarovič*, J. Plevka*, S. Pozdech**, M. Rebro*, G. Reľovský*, R. Rufini*, M. Saňa**, S. Saňa**, S. Sisík, M. Sandtner**, P. Slabej**, M. Sokolík**, M. Somorovský**, T. Šablica*, T. Šejleng, Š. Šilhár, S. Šinkovic**, M. Štorcová*, J. Sulík, A. Toerek*, T. Tilgnert*, A. Tomaščin**, L. Tomšíková**, J. Tomšíková**, G. Valovič**, I. Trenčansky, M. Učeň**, M. Uhlíková, J. Vannay**, L. Vannayová**, P. Vannay**, E. Žatkovič*. Tréneri: Ľ. Líška, J. Dragúň, M. Huntata. Vedúci družstva: J. Hamer.

Zoznam hráčov v kategórii 3-4 v sezóne 2010/2011.

40+6: Dav. Bartek, J. Bobál, J. Krnčok, A. Čuvan, F. Derčalík, B. Dočolomanský. D. Doležal, M. Berčík, Š. Groch, D. Hajossy, M. Klečka, I. Korbíni, L. Koštial, M. Krčmár, D. Kulman, T. Marton, R. Mestický, J. Mihálik, D. Nosek, M. Paďour, J. Pisarovič, M. Petras, L. Patkoš, P. Puškáš, D. Rajdl, S. Ružanský, L. Vargová, S. Schlosser, A. Schwarz, O. Priestley, A. Boča, F. Lepieš, D. Valovič, M. Macko, A. Kastl, A. Louis, P. Macko, R. Nerad, S. Guderna, A. Zelenay spolu 40 hráčov plus (hráči, ktorí počas sezóny boli posunutý do kategórie "5") M. Tomkovič, K. Juhasz, P. Durmis, F. Taškár, T. Ábelová, V. Vaňo. Tréneri: Ľ. Líška, O. Derčalík, P. Solmoši. Vedúci družstva: M. Klečka, V. Paďour. 

Majstrovstvá Sveta Hobákov vyhrali Fíni.

58 Hobákov z nášho klubu sa zúčastnilo našich malých Majstrovstiev Sveta. Najviac sa darilo Fínom, ktorí vyhrali štyri zápasy z piatich, o druhom mieste medzi Slovenskom, Ruskom a Kanadou rozhodovalo skóre vo vzájomných zápasoch a to mali najlepšie Slováci. Ďakujeme všetkým, ktorí svojou pomocou prispeli k peknému majstrovskému dopoludniu, špeciálne poďakovanie patrí Samkovej babke za chutné medovníčky a Davidkovej mamine za chutné marcipánové hokejové ihrisko. smiley

5.5.2011

Hráči do kategórie 5.

Títo hráči budú od piatka 6.5. trénovať v kategórii "5": Derčalík Filip, Valovič David, Doležal Dominik, Krčmár Markus, Petras Mojmír, Pisarovič Matej, Nerad Rado, Vargová Laura, Kulman David, Schlosser Slavo, Macko Miro.

4.5.2011

Majstrovstvá Hobákov.

Najbližšiu sobotu od 8:00 do 13:15 sa na našom štadióne uskutočnia Majstrovstvá Sveta Hobákov. Šesť družstiev bude bojovať systémom každý s každým o medovníkové medaile cheeky. Na turnaj sú nominovaní druháci a mladší z nášho klubu, zraz všetkých hráčov je o 7:20. Hobáci budú mať k dispozícii počas celého turnaja šatňu, zaistená bude aj ľahká desiata. Kaďý hráč musí mať fľašu na pitie, dve ribaná, pokiaľ má aj zápasové dresy. Hráči zo skupiny 0 budú mať tréning o 9:45, na tento tréning môžu Hobáci zavolať aj svojich kamarátov, ktorí by si radi tiež vyskúšali hokejový tréning. Kto za aké družstvo bude hrať sa rozhodne vo štvrtok pri zasadnutí organizačnej komisii turnaja. Čo myslíte, kto tento rok získa zlaté medaile? Budú to Švédi? Kanaďania? Rusi alebo Slováci?

3.5.2011

Poplatok za máj a jún.

V máji by mali hráči z 0-1-2 a z 3A-3B-4 trénovať 2x na ľade a jeden krát mimo ľadu. V júni budú počas týždňa 3 tréningy mimo ľadu (v 3A-3B-4 4 tréningy). Poplatok za obidva mesiace 60,- Euro je potrebné zaplatiť najneskôr do stredy budúceho týždňa. V poplatku sú zahrnuté aj náklady za ľadovú plochu na sobotňajšom turnaji, nie je zahrnutý poplatok za telocvičňu a bazén.

30.4.2011

Fotky zo Záverečného turnaja EMHL:

Tu nájdete fotky zo Záverečného turnaja EMHL. Možno aj Vám po tele budú behať príjemné zimomriavky. smiley

Od pondelka delíme 3-4 na 3A-3B-4.

Od pondelka 2.5. pridú do kategórie 3-4 niektorí hráči z 0-1-2. 3-4 sa rozdelí na 3A-3B-4. V súpiske 0-1-2 a v súpiske 3-4 nájdete rozdelenie hráčov do skupín. Podľa skupiny do ktorej je hráč zaradený si treba pozrieť kedy má tréning. Nevylučujeme zmeny, definitívne rozdelenie hráčov na prípravné obdobie (obdobie máj, jún a august) by malo byť známe o týždeň. Hneď ako sa o definitívnom rozdelení rozhodne, budeme Vás o tom informovať.

28.4.2011

Vyhodnotenie sezóny 2010/2011 v kategórii 0-1-2.

Tak ako aj iné kategórie aj 0-1-2 začala "prípravu" na sezónu 2010/2011 začiatkom mája. Počas sezóny k nám prišlo 51 hráčov, ktorý aktuálne aj trénujú v 0-1-2, 3-4 či už v kategórii 5. Plus k nám prišlo ďalších 12 hráčov, ktorí z rôznych dôvodov už/zatiaľ k nám nechodia (málo rokov, nezáujem o hokej, iný šport, rodičia nestíhajú tréningy). Opäť sme pripravili letnú prípravu aj pre najmenších Hobáčikov, opäť bola veľmi obľúbená. Na tréningoch v máji a júni sme sa venovali prevažne pohybovým hrám, gymnastickej a atletickej príprave. Podobný obsah mali aj tréningy v telocvični počas sezóny. V auguste sme pokračovali tréningami na ľade. Viacero detí sa zúčastnilo denného letného Hobaminikempu. V septembri sme niektorích šikovnejších posunuli o kategóriu vyššie. Hráči z 0-1-2 počas sezóny trénovali 3x do týždňa na ľade, kde sme sa venovali hlavne nácviku jednotlivých korčuliarskych zručností (korčuľovanie vpred, vzad, krátke oblúky, štarty a zastavenia, preskakovanie prekážok, prekladanie). Na žiadnom tréningu nemohla chýbať ani pohybová či prípravná hra. Keď sa konal na našom štadióne minihokejový turnaj, najšikovnejší mali príležitosť si zahrať v strednom pásme minihokej. Po profesionálnej i ľudskej stránke si neviem predstaviť lepšiu spoluprácu medzi trénermi ako to bolo v 0-1-2 počas tejto sezóny. Vedomosti, skúsenosti, chuť a kúsok detského srdiečka - to všetko by mal mať tréner hokejovej predprípravky a to na našich tréningoch nechýbalo. Postupne sa vytvárajú veľmi silné ročníky, či už počtovo ale aj výkonnostne. Na kempoch i na tréningoch v telocvični sa deti lepšie spoznali a vytvorili tak aj mimohokejové priateľstvá. Ďakujeme rodičom (páni Sulík, Uhlík, Klečka, Somorovský, Marton, Obuch, Vannay, Apalovič,...), ktorí vypomáhali trénerom na tréningoch na ľade. Sme radi, že cítiť zo strany rodičov dôveru, čo v tak malom detskom veku je nesmierne dôležité. Sezónu z pohľadu kategórie 0-1-2 pokladáme za úspešnú. Veríme, že sa tieto podmienky podarí nielen udržať, ale opäť ich ešte aj o trochu vylepšiť.  yes wink yes

Ľubomír Líška, hlavný tréner kategórie 0-1-2 v sezóne 2010/2011

27.4.2011

Zápasy proti Rodičom.

Minulý týždeň všetci Hobáci z prípravky a z predprípravky odohrali zápas proti Rodičom. Za snahu (niektorí aj za predvedenú hru a krásne góly) si zaslúžia všetci pochvalu. Nenastúpili proti nám len oteckovia, možnosť nastúpiť za Rodičov využili aj súrodenci, teta či krstný otec. Ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalšie veľké malé zápasy malých a veľkých. smiley

  

Vyhodnotenie sezóny 2010/2011 kategórie 3-4.

Na začiatku sezóny sme v kategórii "3-4" evidovali 35 hráčov. Počas sezóny niektorí prešli do "5", ďalší prišli z "0-1-2". Momentálne trénuje v "3-4" 39 hráčov. Nevyhli sme sa prirodzeným stratám, traja hráči prešli na iný šport. Žiadny hráč neodišiel do iného klubu. Základ družstva tvorili 3 štvrtáci, 8 tretiaci, 18 druháci a 1 prvák, postupne pribudli ďalší. Už počas prípravného obdobia, v máji a júni, bola výborná dochádzka okolo 75%. V auguste viacero hráčov sa zúčastnilo denného letného Hobaminikempu. Na tréningoch sme využívali celú ľadovú plochu, venovali sme sa prevažne korčuľovaniu, vedeniu puku a prípravným hrám. Výborná dochádzka bola aj na tréningoch v telocvični, kde sme sa venovali prevažne gymnastike, koordinácii a pohybovým hrám, V bazéne nechýbali pohybové hry vo vode, skoky do vody no najmä nácvik základných plaveckých spôsobov. Vytvorila sa silná skupina šikovných detí i rozumných rodičov, no škoda, že vytvorená dobrá klíma bola počas sezóny niektorími rodičmi narušená. Počas sezóny 2010/2011 sme odohrali spolu 118 minihokejových zápasov, s opäť pozitívnou bilanciou 56 výhier, 8 remíz a 54 prehier. Vo viacerích zápasoch sme nastupovali s mladšími hráčmi (šikovnejší hrali za starších) alebo v slabšej zostave (choroby a dovolenky). 58 hráčov nastúpilo minimálne na 3 minihokejové zápasy. Jeden hráč odohral viac ako 50 minihokejových zápasov, traja viac ako 40, osatní menej ako 40 minihokejových zápasov. Vyhrali sme EuroMiniHokejLigu v kategórii do 10 i do 9 rokov. Vyhrali sme dva minihokejové turnaje a to v Zalaegerszegu a v Nových Zámkoch. V Trnave sme skončili druhý, v Uničove tretí. Vo Vyškove sme nastúpili s dvoma družstvami. Tí, ktorím sa zapáčil brankársky post mali možnosť absolvovať špeciálne brankárske tréningy. Nasadenie a chuť do tréningov nechýbala počas celej sezóny na ľade ani mimo ľadu. Víťazstvá tak ako aj prehry boli, sú a budú. Koncentrácia, pozornosť, disciplína, aktivita a vytrvalá snaha na tréningoch - to je najväčšie víťazstvo, to sú hodnoty, ktoré keď deťom vydržia, majú veľkú šancu byť v blízkej budúcnosti úspešný a šťastný. Nádhernou turnajovou bodkou za sezónou 2010/2011 bol domáci Záverečný turnaj EMHL. Aj vďaka nášmu klubu, ktorý dokázal vytvoriť vhodné podmienky a rozdelil 0-1-2-3 a 4-5 na 0-1-2, 3-4 a 5 môžeme považovať sezónu za úspešnú. Verím, že sa v budúcej sezóne nám spoločne podarí nielen zopakovať, ale ešte vylepšiť podmienky pre našich malích Hobákov.. Ďakujem rodičom za dôveru a podporu, veľmi si ju vážim. smiley

Ľubomír Líška, hlavný tréner kategórie 3-4 v sezóne 2010/2011

18.4.2011.

Aj v 0-1-2 Rodičia proti Deťom.

Aj v kategórii 0-1-2 nastúpia Rodičia proti Deťom. V utorok o 16:00 to budú hráči skupiny "2", v stredu o 15:30 hráči skupiny "1". Ktorí hráči sú v akej skupine nájdete v súpiske 0-1-2. Ihrisko rozdelíme na viac častí, takže ostatní hráči budú mať riadny tréning. Veríme v hojnú účasť a zápas v duchu fair-play. wink V prípade otázok neváhajte kontaktovať hlavného trénera.

15.4.2011

123456.

Dnes naša stránka dosiahla magické číslo návštevnosti 123 456. smiley

11.4.2011

V piatok na tréningu 3-4 Rodičia proti Deťom.

V piatok o 16:00 na tréningu kategórie 3-4 sa odohrá veľký súboj Rodičia proti Deťom. Rodičia sa môžu posilniť aj o starých rodičov či iných rodinných príslušníkov. Doporučujeme kompletnú hokejovú výstroj, pretože niektorí Hobáci z 3-4 dokážu zodvihnúť puk už poriadne vysoko surprise.

10.4.2011

Záverečný turnaj EMHL - POĎAKOVANIE.

Druhý ročník EuroMiniHokejLigy je za nami. Ďakujem všetkým rodičom a starým rodičom, ktorí sa spolupodielali na jej nádhernom vyvrcholení. Veľké ĎAKUJEM patrí pani Bartekovej, Mihálikovej, Tomkovičovej, Puškášovej, Korbíniovej, pánovi Durmisovi, Juhaszovi, Lepiešovi, Taškárovi, Petrasovi, Mestickému, Derčalíkovi, Knoppovi, rodine Hájekovej, Krnčokovej, Černákovej, Kulmanovej, Trenčanskej a ďalším. Ďakujem vedeniu nášho klubu za podporu zorganizovania Záverečného turnaja EMHL ako aj celej súťaže. Ďakujem trénerom Janovi Dragúňovi, Peťovi Solmošimu, Oliverovi Derčalíkovi a Jakubovi Pardelovi, nielen za tento víkend, ale rovnako aj za všetky EMHL turnaje, ktorých sa naše družstvá zúčastnili v tejto sezóne, aj oni majú veľký podiel na tom, že sa na krkoch Hobákov ligocú krásne medaile smiley. Špeciálne ĎAKUJEM patrí pánovi Hamerovi, za jeho veľkú pomoc pri organizácii Záverečných turnajov EMHL: Ďakujem i Gooolymu za to že k nám prišiel. Tešme sa z medaiĺí, tešme sa z gólov, tešme sa spoločne z vydarenej akcie. Tešme sa a snívajme ďalej, veď sny sú na to aby sa plnili, nielen aby sa snívali wink smiley.

8.4.2011

V sobotu na vyhodnotení EMHL bude aj maskot Goooly.

Tu je prehľad zápasov kedy cez víkend hrajú naši Hobáci:

Sobota - 2001: o 8:00 s Hodonínom, o 10:35 s KIC Viedeň, o 11:20 VYHODNOTENIE EMHL U10 - príde aj maskot MS v ľadovom hokeji 2011 GOOOLY, o 12:15 s Viedňou Junior Capitals, o 14:55 slebo o 16:00 zápas o umiestnenie

Nedeľa - Modré Rakety: o 8:55 s Dívčí Hokej CZ, o 10:45 s Viedeň Junior Capitals, o 13:20 VYHODNOTENIE EMHL U9, o 14:15 s Trnavou, o 15:00 alebo o 16:00 zápas o umiestnenie

Nedeľa - Biele Žraloky: o 8:00 s Viedeň Tigers, o 10:00 s HC Břeclav, o 12:35 s HK Ružinov, o 13:20 VYHODNOTENIE EMHL U9, o 15:00 alebo o 16:00 zápas o umiestnenie, (obed o

Propozície a celý rozpis zápasov nájdete na stránke EMHL. Obed i občerstvenie počas turnaja budú mať všetci hráči zabezpečený! Mamičky pečte koláče, oteckovia kupujte rapkáče, Hobáci zavolajte kamošov, toto bude turnaj snov! wink

7.4.2011

Na Záverečnom turnaji EMHL aj malí Hobáci.

Na Záverečnom turnaji EMHL sa predstavia všetci naši desať a menej ročný Hobáci (ročník 2001 a mladší). V sobotu 2001, v nedeľu 2002 a 2003. Ostatní Hobáci sa predstavia vo vzájomných zápasoch v sobotu i nedeľu. Tentokrát aj pre úplne najmenších sme pripravili v rámci programu súťaže a hry na ľade. V sekcii nominácia na akcie nájdete kto kedy má prísť.

Z Vyškova sme si doniesli skúsenosti i medaile.

      Tento víkend sa naši druháci (modré rakety a biele žraloky) zúčastnili ďalšieho ročníka Grand Prix  vo Vyškove. Turnaj je ako  každý rok kvalitne obsadený družstvami z Čiech a Moravy a Hobáci na ňom nesmú chýbať. V prvom zápase preveril obranu modrých rakiet tím letcov z Prahy, ktorý polovicu stretnutia márne dobíjali našu bránu. Avšak, nálety boli stále útočnejšie, silnejšie čo prinieslo súperovi výhru 1:4. Zlom nastal v polovici stretnutia, kde pri vedení 1:0 sme nepremenili trestné strieľanie. Kto vie ako by zápas dopadol. Prehra nás nezlomila, čo sme ukázali aj v druhom zápase a do poslednej sekundy pri power play bojovali o remízu, s  celkovým víťazom celého turnaja Val. Mezižíči (1:2). V ďalších dvoch zápasoch sme boli jednoznačne lepší a zaslúžene zvíťazili. (Český Tešín 6:3, Olomouc II 7:1). Postup do prvej osmičky nám tak ušiel len o vlások. V boji o konečné 11. miesto sme ukázali , že naozaj vieme hrať  hokej.  Výborne sme bránili, prihrávali, napádali. Súper však  víťazil z minima maximum a strelil 3 góly. My sme z množstva vyložených šancí premenili len jeden a prehrali s Kometou Brno 1:3 a celkovo obsadili 12.miesto.  Naše žraloky doplnené o prváčikov to nemali ľahké. Niektorí  nastúpili na taký to turnaj po prvý krát a bolo to na ľade aj vidieť. Postupne im „zuby vylámali“ Krnov, Přerov (0:14) a Písek (2:10), avšak konečne sa chlapci tešili z prvých strelených gólov. Po dobrej večeri a kvalitnom spánku nás na druhý deň  čakal domáci Vyškov. Začiatok bol vyrovnaný, ale skúsenejší domáci postupne pridávali jeden gól za druhým a zastaviť ich bolo už nemožné (0:10). Na posledný zápas sme nastúpili z odhodlaním získať aspoň jedno víťazstvo. Čakal na nás podobný súper ako my Olomouc II. Celý zápas bol dramatický, napínavý šance na jednej aj druhej strane, bolo vidieť, že obaja chcú zvíťaziť. Aj žraloky si vyskúšali hru bez brankára, no nakoniec sa šťastie priklonilo na stranu hostí, ktorý vyhrali tesne 2:3. Aj keď sme obsadili posledné miesto, určite sme si odniesli cenné skúsenosti, zážitky a hlavne zaslúžené medaile :-). (jd)ljnhbv  jhg/       ú  nnjjjjkjkjkkkhjhghghhjhj  

5.4.2011

Rozpis tréningov na apríl.

Prosím rodičov, aby sledovali aktuálny rozpis tréningov, tréningy 0-1-2 a 3-4 v mesiaci apríl a pravdepodobne ani v máji počas víkendov nebudú. Tréningy v telocvični i na ľade budú pokračovať. Koncom mesiaca budú hráči poposúvaný do vyšších kategórií. Nebude chýbať ani zápas Rodičia - Deti. 

30.3.2011

Záverečný turnaj EMHL - budeme mať čo oslavovať! wink

Budúci víkend vyvrcholí EuroMiniHokejLiga Záverečnými turnajmi EMHL na našom štadióne v Dúbravke. V sobotu sa predstaví kategória do 10 rokov (2001), v nedeľu kategória do 9 rokov (2002 a mladší). Konečné tabuľky budú veľmi vyrovnané, no vyzerá to tak, že najväčšiu radosť na Záverečnom turnaji budú prežívať práve naši Hobáci a to v oboch kategóriach... smiley Radi privítame na nami organizovanom turnaji aj pomoc zo strany rodičov, či už to bude pomoc materíalna, finančná alebo organizačná veľmi ju privítame, každý z nás by mal priložiť ruku k dielu, aby záverečný turnaj sezóny 2010/2011 bol dôstojný a zároveň veľkolepý. Bližšie informácie o Záverečnom turnaji nájdete na oficiálnej stránke EMHL. V rámci Záverečného turnaja EMHL odohrajú minihokejové zápasy aj Hobáčikovia z 0-1-2. Kedy, kto, s kým bude hrať budete informovaný dva dni pred turnajom. V prípade otázok kontaktujte hlavného trénera víťazného družstva EMHL v minulej i aktuálnej sezóne. wink

29.3.2011

Informácie o turnaji vo Vyškove.

Program 1. dňa (sobota 2.4.): 8:45 zraz na štadióne, 9:00 odchod autobusu do Vyškova, 11:00 predpokladaný príchod do Vyškova, 11:15 obed (pre hráčov a realizačný tím), 12:00 rozcvička a príprava na zápasy, 12:30 slávnostné zahájenie turnaja, 12:40 príprava na zápas, od 13:00 do 19:00 zápasy v skupinách (medzitým olovrant), 19:15 večera, 20:00 ubytovanie sa, 21:00 večierka.

Program 2. dňa (nedeľa 3.4.): 7:30 budíček, 8:15 raňajky (pri raňajkách sa dozviete od realizačného tímu program 2. dňa), predpokladaný odchod z Vyškova najskôr o 16:00, v prípade účasti v bojoch o medaile o 21:00.

Nezabudnúť: kompletnú hokejovú výstroj vrátane zápasových dresov, kartičku poistenca, fľašu na pitie, hygienické potreby a potreby na spanie, hobácku šiltovku, bledomodré hobácke tričko, plavky a uterák.

Približné náklady na turnaj na hráča: 16,- Euro nocľah + raňajky, 21,- Euro strava (2x obed, 2x večera, olovrant), 11,- Euro doprava, 17,- Euro štartovné, spolu 65,- Euro (treba vyplatiť pokladníkovi pánovi Paďourovi v sobotu ráno pred odchodom).

Ďalšie informácie: o deti bude postarané počas celého turnaja t.j. od soboty 8:45 do príchodu do Bratislavy (na štadióne ich majú na starosti tréneri Dragúň, Pardel a vedúci družstva Paďour, Hamer, večer mamičky). Rodičia, ktorí pôjdu autobusom zaplatia pred odchodom 11,- Euro, ostatné náklady si platia sami za seba na mieste v českých korunách. V okolí Vyškova už nie je voľné ubytovanie, v sekcii nominácia na akcie sú vypísaní tí, ktorí ubytovanie majú rezervované. Informácie o turnaji nájdete TU. V prípade otázok kontaktujte hlavného trénera.

25.3.2011

Predturnajové rodičko.

V pondelok 28.3.2011 o 15:50 bude v šatni č.5 rodičovské združenie. Budeme sa zaoberať blížiacimi sa turnajom vo Vyškove a Záverečným turnajom EMHL v Bratislave.

17.3.2011

Aj najbližší víkend EMHL aj najbližší víkend vo Viedni.

EuroMiniHokejLiga pomaly vrcholí, v nedeľu je na programe predposledný súťažný turnaj. Tentokrát EMHL turnaj vo Viedni (v Albert Schultz Halle) bude súčasťou dvojdňového turnaja Bambini Turnier angle. takže nebude chýbať ani bohaté občerstvenie či tombola. Po druhýkrát v sezóne čaká Hobákov veľké derby, proti sebe nastúpia Modré Rakety a Biele Žraloky. Na turnaj by malo cestovať autobusom približne 38 detí plus rodičia, ktorí sa prihlásili ako prví, viac miesta už v autobuse žiaľ nie je. Obed nebude zabezpečený, treba deťom nabaliť veľkú desiatu (banán i koláčik deti dostanú cheeky). Zraz pred štadiónom v Dúbravke je o 6:30, predpokladaný návrat o 15:15. Čaká nás výnimočný turnaj v skvelej atmosfére. Prosím rodičov, aby sa nezdržovali v priestoroch striedačiek. Informácie o EMHL môžete nájsť na novej webovej stránke EMHL tu.

11.3.2011

Na turnaj Grand Prix Vyškov 2011 pôjdeme s dvoma družstvami!

Na medzinárodný turnaj do Vyškova, Grand Prix Vyškov 2011, pôjdeme s dvoma družstvami. Keďže počet druhákov v našom klube je relatívne vysoký (23) plus máme aj pár nadpriemerne šikovných prvákov, rozhodli sme sa na turnaj prihlásiť dve družstvá - HOBA Bratislava Biele Žraloky a HOBA Bratislava Modré Rakety. Turnaj sa uskutoční 2. až 3. apríla vo Vyškove a malo by sa ho zúčastniť 18 až 24 družstiev zo štyroch krajín. Nomináciu nájdete v sekcii nominácia na akcie 15.3.2011, bližšie informácie o turnaji na rodičovskom združení týždeň pred turnajom. Na turnaj pôjdeme autobusom, spať by sme mali v hoteli Dukla neďaleko štadióna. V prípade záujmu rodičov o ubytovanie a dopravu, treba nahlásiť do 23.3.2011 mailom hlavnému trénerovi.

9.3.2011

Nechceme zaspať na vavrínoch.

Hobákov pribúda z týždňa na týždeň (za posledný mesiac vykorčuľovalo na tréning 0-1-2, 3-4 a 5 presne 130 detí), pre nás trénerov je to veľká radosť trénovať toľko detí, ktoré sa zamilovali do hokeja. Aj naďalej sa budeme snažiť ich naučiť, čo najviac a zároveň ich zabaviť, aby hokej sa stal ich celoživotnou láskou. heart Veríme, že čoskoro sa Hobákov podarí opäť prerozdeliť, možno pribudnú aj ďalší tréneri. Latka je postavená vysoko, no chceme ju aj naďalej postupne dvíhať vyššie a vyššie. Ďakujeme rodičom za prejavenú dôveru, bez nej by sme sa nemohli pýšiť tak výborne fungujúcou hokejovou prípravkou. yes smiley

8.3.2011

15. turnaj EMHL vo Viedni.

V sobotu cestujú 2001 a Modré Rakety (2002) do Viedne na ďalší z turnajov EMHL. Čakajú tam na nás dve viedenské družstvá - Ľadové Mrože a Tigre. Do Viedne pôjdeme autobusom, zraz na štadióne v Dúbravke je o 6:15, predpokladaný návrat o 12:45. Nominácia v sekcii nominácia na akcie, účasť potvrďte mailom alebo sms-kou do štvrtka.

3.3.2011

V nedeľu do Levíc.

Dnes nám prišiel oznam o zväzovom turnaji štvrtákov v Leviciach, ktorý sa uskutoční najbližšiu nedeľu. Keďže väčšina našich štvrtákov nastupuje za piatakov, družstvo doplníme o tretiakov i druhákov. Postupne nastúpime v minihokeji proti Piešťanom, Leviciam a Nitre. Nomináciu nájdete v sekcii najbližšie akcie, účasť potvrďte na piatkovom tréningu. Na turnaj pôjdu všetci hráči autobusom, zraz na štadióne v Dúbravke je o 5:55. Predpokladaný návrat do Bratislavy je o 16:30. Obed deťom zabezpečíme. Na turnaj si nezabudnite zobrať kartičku poistenca, fľašu na pitie, desiatu. Hráči z 3-4 ktorí nie sú nominovaní na turnaj prídu na tréning 0-1-2-3 v nedeľu o 8:30. Najbližší nedeľný tréning 3-4 o 7:15 je zrušený!

Druháci na turnaj do Vyškova!

V dňoch 2. a 3. apríla 2011 sa vo Vyškove uskutoční veľký minihokejový turnaj druhákov Grand Prix Vyškov 2011. Informácie o turnaji nájdete TU. Nominácia na turnaj bude na webe približne okolo 15.3.2011 podľa známych kritérií: disciplína, aktivita na tréningoch, dochádzka (vrátane tréningov v telocvični) a aktuálna výkonnosť.

2.3.2011

Ďalší pohár putuje ako "Stanley Cup" smiley

Víťazný pohár z Nových Zámkov od pondelka putuje po rodinách a školách Hobákov, aby sa ním pochválili. Nech všetci vedia, že hráme hokej a že sa nám v ňom darí! wink

27.2.2011

Žraloky vyhrali turnaj!

Hobácke Biele Žraloky (hobáci narodení v roku 2003)  vyhrali minihokejový turnaj v Nových Zámkoch! Najväčší pohár, medaile, diplomy.. turnaj na ktorý sa nezabúda.. veď to bol pre každého Bieleho Žraloka prvý víťazný! smiley 

23.2.2011

Turnaj v Nových Zámkoch pre 2003.

V nedeľu sa naše 2003 zúčastnia minihokejového turnaja v Nových Zámkoch. Mali by sme odohrať 3 zápasy. Prvý zápas by sme mali odohrať o 10:30. Predpokladaný koniec akcie je o 14:30. Na turnaj sa pôjde autami. Zraz na zimnom štadióne v Nových Zámkoch je o 9:15. Nezabudnite si modré i biele dresy, kompletnú výstroj a kartičku poistenca. Predpokladané náklady na turnaj sú 10,- Euro (štartovné a obed). Nomináciu nájdete v sekcii najbližšie akcie, účasť potvrďte najneskôr v piatok na tréningu.

Lístky na MS.

Žrebovanie, v ktorom sa rozhodne komu darujeme 3 lístky na MS v hokeji (zápas Slovensko - Slovinsko), bude počas záverečného turnaja EMHL v sobotu 9.4.2011 na štadióne v Dúbravke. Tu sú hráči, ktorí majú možnosť získať spomínané lístky: P. Učeň, F. Lepieš, J. Krnčok, A. Louis, M. Petras, D. Rajdl, M. Černák.

19.2.2011

Dnes EMHL na dvoch štadiónoch.

Dnes bol výnimočný EMHL deň. Prvýkrát sa súbežne na dvoch zimných štadiónoch konali EMHL turnaje. U nás v Dúbravke nastúpili 2001 a Modré Rakety proti Ružinovu a Viedni Junior Capitals. Keďže viacero našich 2001 nastupuje pravidelne za piatakov v zápasoch na "veľké" ihrisko, viac príležitosti dostali hráči z 3-4. Odohrali sme dva veľmi dramatické zápasy, proti Ružinovu sa nám podarilo o dva góly vyhrať, s Viedeň Capitals napriek hernej prevahe sme prehrali o gól. Modré Rakety aj keď značne oslabení (chýbali štyria hráči zo základnej zostavy) presvedčivo vyhrali oba zápasy, no treba podotknúť že súper neprišiel tiež s tým najlepším čo má k dispozícii. Za Modré Rakety nastúpili aj 2004 Lukáš, Adam, Matúš (strelil svoje prvé EMHLigové góly) aj nový člen našej hobáckej rodiny David Kulman, ktorý ráno odtrénoval iba svoj štvrtý hokejový tréning a dve hodiny na to už dvíhal ruky po svojom prvom góle v živote. Pár fotiek z turnaja nájdete TU.

Biele Žraloky (tiež poznačené chorobami) odohrali dva zápasy v Trnave. V prvom nestačili na domácich, no v druhom zápase proti Tigrom z Viedne už excelovali. Aj malí Hobáčikovia  si opäť s chuťou zahrali minihokej. Tentokrát sa hralo bez brankárov a tak padalo viac gólov ako minulú nedeľu. Ďakujeme  všetkým rodičom, ktorí pomáhali pri organizovaní turnaja dnes i pred týždňom, rovnako ďakujeme aj klubu ktorí zaplatil viac ako polovicu nákladov na spomínané turnaje.

16.2.2011 - doplnené 17.2.2011

Biele Žraloky do Trnavy, 2001 a Modré Rakety doma.

V sobotu pokračuje EMHL u nás a v Trnave. Doma nastúpia 2001 a Modré Rakety proti Ružinovu a Viedni Junior Capitals. Zraz na štadióne je o 7:45. Biele Žraloky odohrajú zápasy s Trnavou a s Tigrami z Viedne v Trnave. Do Trnavy sa pôjde na autách, zraz v Trnave je o 8:30. Nomináciu nájdete v sekcii najbližšie akcie. Par fotiek z predchádzajúceho turnaja nájdete TU. Opäť aj niektorí malí Hobáci z 0-1-2 dostanú šancu zamastiť si minihokej a to hneď po absolvovaní tréningu 0-1-2 v strednom pásme hokejového ihriska. Nomináciu nájdete v sekcii najbližšie akcie, účasť potvrďte hlavnému trénerovi mailom. 

9.2.2011

Počas EMHL aj Hobáci proti Hobákom.

Aj tentokrát počas EMHL zápasov okrem nominovaních hráčov dostanú šancu zahrať si z chuti minihokej aj ďalší Hobáci z 3-4 i z 0-1-2. Prvý zápas (Hobáčikovia modrí - Hobáčikovia farební) sa bude hrať o 12:35, druhý zápas (Hobáci modrý - Hobáci bieli) o 14:35. Doneste si zápasové dresy, kto nemá tomu požičiame. Šatňa nebude k dispozícii tak nech deti prídu už oblečené vo výstroji. Zraz je 20 minút pred začiatkom zápasu pri šatni č.3. Nomináciu nájdete v sekcii najbližšie akcie, účasť potvrďte mailom alebo osobne po najbližšom tréningu hlavnému trénerovi. Upozorňujem rodičov, že počas EMHL zápasov nie je dovolené sa zdržovať na striedačkách, rodičia musia byť za plexisklom, ďakujeme za pochopenie. Verím, že nás v nedeľu čaká veľa nádherných hokejových zážitkov!

4.2.2011

EMHL pokračuje budúcu nedeľu na našom zimáku.

V nedeľu 13.2.2011 sa na našom zimnom štadióne odohrá ďalší z turnajov EMHL. V prvom zápase naše Biele Žraloky nastúpia o 11:45 proti Dívčímu hokeju CZ, v druhom zápase o 13:45 nás čaká Viedeň EAC Junior Capitals. Nomináciu nájdete v sekcii nominácie na akcie, účasť potvrďte najneskôr v pondelok 7.2.2011. Tešiť sa môžu aj Hobáčikovia z 0-1-2, vybraní hráči, ktorí už ovládajú prvé písmená korčuliarskej abecedy nastúpia vo vzájomnom zápase v strede ihriska. Bližšie informácie o spomínanej akcii budú na stredajšom tréningu 0-1-2. 

25.1.2011

Najbližšiu nedeľu minihokej v Senici.

Dnes nám prišla pozvánka na zväzový minihokejový turnaj, ktorý sa odohrá túto nedeľu v Senici. Keďže naši piataci doplnení o šikovných štvrtákov hrajú doma proti Trenčínu, šancu zahrať si minihokejový turnaj majú aj tretiaci a niektorí druháci (podobne to bude aj v ostatných zúčastnených družstvách). Prvý zápas odohráme o 8:50 s Trnavou, druhý o 9:55 so Skalicou a tretí o 12:40 s domácou Senicou. Nomináciu nájdete v sekcii nominácia na akcie. Na turnaj aj z turnaja pôjdu všetci hráči spoločne autobusom. Zraz pred zimným štadiónom v Dúbravke je o 6:00. Predpokladaný návrat do Bratislavy je o 15:45. Obed zabezpečíme. Účasť potvrďte mailom hlavnému trénerovi najneskôr vo štvrtok.

23.1.2011

Bazén najbližiu stredu bude - zmenené.

Kategória 3-4 nebude mať najbližsiu stredu (26.1.) tréning v bazéne z dôvodu konania plaveckých pretekov. Tréning v telocvični od 17:00 do 18:00 bude. Tréning bude aj v bazéne, plavecké preteky skončia do 18:00!

21.1.2011

Tvoj Hokejový príbeh.

Zaujímavú súťaž pripravil denník Pravda pre malých hokejistov z celého Slovenska. Stačí napísať svoj hokejový príbeh, ktorý práve žiješ a môžeš nahliadnuť do zákulisia slovenskej reprezentatácie a stretnúť sa s našimi slovenskými hokejovými hviezdami. Viac o súťaži nájdeš TU. Treba sa poponáhlať, súťaž prebieha do konca januára! Každý z Hobákov má svojich hokejových zážitkov niekoľko, preto šanca zvíťaziť v tejto súťaži je veľká. Najzaujímavejšie články budú v denníku Pravda uverejnené. Držíme palce! wink

20.1.2011

Plány na najbližšie mesiace.

Niektorí možno plánujú lyžovačky, či predĺžené víkendy na chatách alebo u starých rodičov, preto Vám ponúkame plánované akcie na najbližšie obdobie. S voľnou ľadovou plochou to nie je vôbec jednoduché, ale verím, že sa nám podarí vybaviť v blízkej budúcnosti nejaký turnaj. EuroMiniHokejligové turnaje pre naše družstvá by mohli byť v sobotu 5. a 12.2., počas víkendu 19.- 20.2. (začiatok jarných prázdnin v Bratislave) neplánujeme žiadne turnaje. nasledujúci víkend už ale možno áno. Je viac ako pravdepodobné, že 5. a 12.3. budú EMHL turnaje aj našou účasťou. Okrem toho čaká ešte štvrtákov doplnených tretiakmi zväzový turnaj (možno aj dva). Na prelome marec - apríl by sme sa radi zúčastnili dvojdňového minihokejového turnaja (3. / 2. ročník). Záverečný turnaj EMHL by mal byť v termíne 8.-10.4.2011. Sezóna by mala vyvrcholiť Majstrovstvami Hobákov Prvákov, ktoré plánujeme v druhej polovici apríla. Po jarných prázdninách urobíme všetko preto, aby 0-1-2 dostala ešte jeden ľad, aby sa mohla prerozdeliť podobne ako to bolo minulú sezónu. Koncom apríla sa dozviete o novom prerozdelení hráčov do jednotlivých kategórií, možno aj o plánoch na leto...

17.1.2011

Modré Rakety v EMHL opäť víťazne!

V sobotu sme odohrali ďalší z turnajov EMHL, celkove desiaty, pre naše Modré Rakety (ročník 2002) to bol štvrtý. Do EuroMiniHokejLigy vstúpili Modré Rakety s prehrou, no v ďalších siedmych zápasoch sa im herne i výsledkovo darilo a zápasy vyhrali, no do konca súťaže je ešte ďaleko. V sobotu v Brumove porazili Dívčí hokej CZ 6:4 a Trnavu 9:3. Už onedlho svoj ďalší turnaj odohrajú aj Biele Žraloky. Termín turnaja Vám včas ohlásime. Radi by sme pri tejto príležitosti zorganizovali aj zápas pre korčuliarskych zdatných Hobákov z 0-1-2... wink

14.1.2011

V Novom roku nové i staro-nové tváre.

V Novom roku sa na tréningoch 0-1-2 objavili nové tváre. Prišiel k nám Erik, Andrej, Maxo, Jakub, Maximko a po pár týždňoch sa na hokej vrátili aj René a Tomáš. Tréneri sľubujú, že spravia všetko preto, aby sa im u nás páčilo, aby sa hokej stal pre nich celoživotnou záľubou. smiley 

13.1.2011

Trojkrálový kemp 2011.

Aj tento rok sme pre Hobákov pripravili Trojkrálový kemp. Okrem tréningov na ľade, Hobáci absolvovali aj tréning mimo ľadu, kde precvičovali palicovú techniku či streľbu. V utorok poobede sme si boli zakorčuľovať na ľadovej ploche pri River Parku. Rozprávali sme sa o hokeji i Vianociach, na DVDéčkach sme si pozreli ako sa učia korčuľovať v Kanade, priblížili sme si aj úspech štvrtákov v Maďarsku. Ďakujeme rodine Sulíkovej za pomoc pri organizovaní kempu ako aj za pekné fotky, ktoré môžete nájsť TU.

      

  

11.1.2011

EMHL pokračuje v Brumov-Bylnici aj s našou účasťou. - zmenené 14.1.2011

EuroMiniHokejLiga pokračuje najbližšiu sobotu 15.1. aj s našou účasťou. Naše 2001 sa stretnú s Trnavou (o 11:00) a s KIC Viedňou (o 12:15). Modré Rakety nastúpia najprv s Trnavou a potom s Dívčím hokejom CZ. Bude sa hrať v Brumov-Bylnici, čo je mestečko na Morave, neďaleko Trenčína. Organizovanie ligy, turnajov, zápasov nie je jednoduché. Je veľmi zložité v dostatočnom predstihu naplánovať turnaj, keďže ľadové plochy sú vyťažené takmer na maximum, ďalším "problémom" je že družstvá v Česku i Rakúsku hrávajú už v tomto veku pravidelné zväzové turnaje, preto oznam o turnaji prichádza až teraz. Nomináciu na turnaj nájdete v sekcii nominácie na akcie, účasť potvrďte najneskôr vo štvrtok. Všetci hráči pôjdu na turnaj spoločne autobusom. V autobuse bude voľné miesto aj pre rodičov, v prípade záujmu treba sa nahlásiť. Nezabudnite si detský cestovný pas, kartičku poistenca a niečo pod zub, obed sme zarezervovali hneď po turnaji. Predpokladaný návrat bude o 16:45.

10.1.2011

Aktuálny počet hráčov.

V tabuľke nájdete aktuálne počty hráčov, ktorí trénujú v našej prípravke a prdprípravke. Za posledný mesiac sa minimálne jedného tréningu zúčastnilo 116 detí. Od 1.9.2010 sa zúčastnilo aspoň jedného tréningu v kategóriách 0-1-2, 3-4 a 5 spolu 125 hráčov.

ročník / kategória 5 3-4 0-1-2 Spolu
mladší žiaci 1 3 0 4
5. ročník 12 2 0 14
4. ročník 10 3 1 14
3. ročník 3 8 1 12
2. ročník 0 18 3 21
1. ročník 0 1 22 23
škôlkári 0 0 28 28
Spolu 26 35 55 116

2.1.2010

Vianočné minihokejové turnaje na Morave.

V dňoch 28.12. a 30.12. sme sa zúčastnili vianočných turnajov v Brne a v Břeclavy. Napriek tomu, že sme skončili na posledných ôsmich miestach, získali sme nenahraditeľné zápasové skúsenosti. Boli to podobné, veľmi dobre obsadené turnaje. Moravské a české herne skúsenejšie družstvá (v česku hrávajú minihokejové turnaje každý druhý víkend už od druhej triedy) vyhrali vďaka efektívnejšiemu zakončeniu. Na obidvoch turnajoch sme si dokázali vytvoriť dostatok gólových príležitostí, vo väčšine zápasov viac ako súper, no proti boli výborní súperovi brankári či neraz aj konštrukcia bránky. Niekedy ku gólu chýbalo veľmi veľmi málo. Vysoká kvalita detského českého minihokeja sa určite v krátkej budúcnosti prejaví aj vo veľkom hokeji a to určite aj na medzinárodnej úrovni.. Nás čaká ešte dlhá cesta, aby druháci zopakovali úspech štvrtákov z Maďarska. Som presvedčený, že toto družstvo na zápasové či turnajové víťazstvá má, no ešte musíme nabrať veľa zápasových skúseností. Verím, že nás čaká krásne výnimočný rok 2011, hokejový rok ktorý nám prinesie veľa radostí smiley ak hokej máme skutočne radi a myslíme to s ním naozaj vážne, musíme mu dať ale ešte viac... (dochádzka, disciplína, voľnočasové aktivity).

21.12.2010

Posledný predvianočný tréning 3-4.

Posledný predvianočný tréning 3-4 bude v telocvični v stredu od 17:30 do 18:45 na ZŠ Nejedlého v Dúbravke (nachádza sa pri OD Saratov v Dúbravke), stretávame sa pred základnou školou o 17:20. Doneste si so sebou športové oblečenie a športovú obuv do telocvične, florbalovú hokejku (kto nemá požičiame). Tréning bude plný športových hier, na konci bude každý hráč odmenený malou vianočnou sladkosťou.  cheeky

16.12.2010

Trojkrálový kemp 2011.

V dňoch 3., 4. a 5.1.2011 organizujeme Trojkrálový Hoba Kemp. Kemp je určený pre hráčov narodeních v roku 2001 až 2003, prváci narodení v roku 2004 len po dohode hlavného trénera s rodičmi. Účasť Vášho syna/dcéry potvrďte najneskôr v stredu 22.12.2010 u hlavného trénera. Počet hráčov je limitovaný, minimálne 12 maximálne 20. Viac informácií o kempe nájdete TU!

15.12.2010

Telocvičňa dnes nie je.

Z dôvodu konania školskej akcie dnes tréning v telocvični nebude. Tréning v bazéne bude tak ako každú stredu od 18:00 do 19:00 na Kramároch.

8.12.2010

Rodičovské združenie 3-4.

Rodičovské združenie 3-4 bude v piatok o 16:30 v šatni č.6. Témy rodičovského združenia: vyhodnotenie prvej polovice sezóny, vianočné turnaje, program v roku 2011.

6.12.2010

Najbližší víkend dva turnaje.

Najbližší víkend čakajú Hobákov dva turnaje a to v sobotu EMHL turnaj vo Viedni (Biele Žraloky), v nedeľu zväzový turnaj štvrtákov v Leviciach. Nomináciu nájdete v sekcii Najbližšie akcie a v sekcii Najbližšie turnaje. Prosím rodičov, aby účasť detí potvrdili do štvrtka 9.12.2010. Do Viedne pôjdeme veľkým autobusom, je tam ešte pár miest voľných (rodičia môžete sa ešte prihlásiť), strava nebude zabezpečená. Zraz pred zimákom v Dúbravke je o 14:15, návrat o 20:45. Biele Žraloky nastúpia v bielych dresoch. wink
Do Levíc pôjdeme veľkým autobusom. Mali by sme tam nastúpiť proti Trnave, Leviciam a Novým Zámkom. Predpokladaný odchod bude od štadióna v nedeľu o 5:45, zraz je o 5:30, návrat o 17:00. Zoberte si obidva zápasové dresy. Obed a ľahký olovrant bude zabezpečený.

29.11.2010 - doplnené 30.11.201

Nádherný hokejový večer v centre Viedni. smiley

V sobotu na Weiner Eislauf-Verein vo Viedni sa odohral už 7. turnaj EMHL. V očarujúcom prostredí pod hviezdnou oblohou naše hviezdičky ukázali, čo v nich je..  Hráči ročníka 2001 odohrali výborné zápasy s množstvom pekných akcií, škoda že proti Ružinovu (8:8) nám to tak nepadalo akoby sme chceli, chýbalo viac šťastia, presnejšej streľby a neraz sme zabudli, že hokej je nielen iba o útočení ale aj o obrane. Tigrom sme nedali najmenšiu šancu (18:6), počas celého zápasy sme udávali tempo hry, predviedli sme veľa pekných akcií so skvelým zakončením. Modré Rakety bez väčších problémov si poradili s Ružinovom (18:2), proti Tigrom to bolo vyrovnanejšie (14:5), ale vďaka lepšiemu korčuľovaniu dôraze pri zakončení i presnej prihrávke si Tigre na nás vylámali zuby..  smiley smiley EMHL bude pokračovať v sobotu v Trnave tentokrát bez našej účasti. Najbližší EMHL turnaj s našim zastúpením bude budúcu sobotu vo Viedni, kde nastúpia Biele Žraloky proti Dívčímu hokeju CZ a domácim "Tigrom".

    

25.11.2010

V sobotu do Viedne na EMHL turnaj.

V sobotu pokračuje EMHL uz 7. turnajom. Tentokrát sa bude hrať vo Viedni na Weiner Eislauf Verein, čo je najväčšia umelá ľadová plocha v strednej Európe. Priamo v areáli sa nachádzajú stánky s občerstvením, po celý čas hrá tam hudba, hrá sa v každom počasí, samozrejme že sú tam aj šatne so sprchami. Keďže je to obrovská plocha, počas zápasov si môžu na vedľajšej ploche zakorčuľovať aj rodičia či súrodenci (neviem ako je to presne so vstupným). Zraz na zimnom štadióne v Dúbravke bude o 14:00, všetci hráči pôjdu na zápas spoločne autobusom, v autobuse bude aj voľné miesto pre rodičov (rezervujte si miesto mailom u hlavného trénera). Nomináciu nájdete v sekci najbližšie akcie, v podsekcii nominácia na akcie. Obed ani večeru nebudeme zabezpečovať, ľahké občerstvenie (banán + sladkosť) áno. Nezabudnite si kompletnú hokejovú výstroj, modré dresy, fľašu na pitie, olovrant, víťaznú náladu. Maximálne náklady na hráča budú 10,- Euro (podľa obsadených miest v autobuse). Predpokladaný návrat bude o 21:00. V prvom zápase nastúpime o 17:00 proti "susedom" z Ružinova, potom nás čakajú "domáce" Tigre. Nepochybne nás v sobotu večer, v centre Viedni, čakajú nezabudnuteľné zážitky... smiley

22.11.2010

Hobáci boli v Hoboníne!

Na náš ďalší EMHL turnaj sme cestovali do Hodonína. Bol to historický moment pre naše družstvo i pre náš klub, pretože v jednom zápase nastúpila aj HOBA proti HOBE alebo Modré Rakety proti Bielym Žralokom. Modré Rakety, vekovo v priemere starší, zvíťazili 11:3 a rovnako tak porazili aj Trnavu. Biele Žraloky napriek statočnému výkonu, Trnave podľahli 2:5. Na strane 9-ročných sa nám darilo menej. S Trnavou aj keď sme takmer celý zápas viedli, v poslednej minúte sme inkasovali vyrovnávajúci gól (5:5). Hodonín nastúpil s tým najlepším čo má a potvrdil, že patrí na Morave medzi najlepšie štvrtácke družstvá (2:9). EMHL pokračuje ďalším turnajom vo Viedni. Opäť na turnaji nebude chýbať ani hobácke zastúpenie (2001 a Modré Rakety). Tuším, že nás čaká nezabudnuteľný zážitok.. Viac info o najbližšom turnaji najneskôr vo štvrtok. Pekné fotky od pána Černáka nájdete TU.

    

15.11.2010

Vo štvrtok veľká hobácka akcia.

Vo štvrtok 18.11.2010 nás čaká veľká hobácka akcia. Najprv si to v minihokejových zápasoch rozdajú mladší žiaci a prípravkári z kategórie 5, potom proti sebe nastúpia starší žiaci a dorastenci. O 17:00 nastúpia malí Hobáčikovia z 0-1-2 ai z 3-4 proti svojim rodičom. Nakoniec to vyvrcholí zápasom trénerov proti družtvu all stars rodičia. Chýbať by mi nemalo občerstvenie, dražba dresov či tombola. Nechajme sa prekvapiť čo všetko a kto všetko nás počas štvrtkového popoludnia čaká... Jedno je isté, toľko Hobákov ešte v rovnakom čase na rovnakom mieste ešte nebolo ako bude vo štvrtok... Viac informácií nájdete na klubovej stránke www.hoba.sk

10.11.2010

Budúcu sobotu v Hodoníne veľké derby. - doplnené 18.11.2010

Budúcu sobotu pokračuje EMHL opäť aj s účasťou našich družstiev. Prvýkrát nastúpia proti sebe naše Modré Rakety proti našim Bielym Žralokom, okrem toho v Hodoníne nastúpia aj domáce 2001, naše hobácke 2001 a HK Trnava. Na turnaj EMHL pôjdeme spoločne autobusom, predpokladaný odchod od štadióna v Dúbravke bude o 9:45, nomináciu nájdete v sekcii nominácia na akcie, ďalšie informácie (presný odchod, obed, atď) budú na webe dva dni pred turnajom. Autobusom do Hodonína môže ísť aj 8 rodičov najmladších hráčov (ročník 2003 a mladších), treba sa nahlásiť. Modré Rakety nastúpia v modrých dresoch, Biele Žraloky v bielych. Zraz na zimáku je o 9:30, o 9:45 je odchod. Obed je zabezpečený pre všetkých hráčov po turnaji hneď pri zimnom štadióne v Sport clube Hodonín. Predpokladaný návrat do Bratislavy je 18:15. Prosím rodičov,aby rešpektovali zákaz vstupu na striedačky, aby si vychutnali zápasy z tribúny a aby v šatni sa zdržovali minimálne (rodičia 2001 vôbec). Ďakujeme. smiley

Tretie miesto druhákov v Uničove.

V sobotu sme sa zúčastnili kvalitne obsadeného turnaja v Uničove. Šancu zahrať si minihokej dostalo 26 hráčov. Každého hráča čakali minimálne 4 zápasy. U tretiakov dominovala Břeclav, výborne hral aj Šumperk (Uničov) a Kometa Brno. Tretiakom sa podarilo potrápiť Zlín a Opavu, s ktorou sme boli počas celého zápasu bližšie k víťazstvu. Druháci odohrali veľmi vyrovnané zápasy. Napokon dve víťazstvá, jedna remíza a dve prehry znamenali konečné tretie miesto.

4.11.2010

Zmena tréningov od nedele 7.11.2010.

Ako sme už avizovali na začiatku septembra, od najbližšej nedele sa menia časy niektorích tréningov, tu je prehľad tréningov 0-1-2 a 3-4:

deň 0-1-2 3-4
Pondelok 16:00 - 17:00 (telocvičňa) 15:15 - 16:15 (ľad)
Utorok voľno voľno
Streda 15:15 - 16:15 (ľad) 17:00 - 19:00 (telocvičňa a bazén)
Štvrtok voľno voľno
Piatok voľno 16:00 - 17:00 (ľad)
Sobota 7:30 - 8:30 (ľad) voľno / turnaj
Nedeľa 8:30 - 9:30 (ľad) 7:15 - 8:15 (ľad)

Túto nedeľu tréning 3-4 nebude. Zmena tréningov z dôvodu predohrávok / dohrávok zápasov žiackej ligy vyhradená. Sledujte web i rozpis tréningov vo vestibule zimného štadióna. 

Doplňujúce informácie k turnaju v Uničove.

Zraz pred zimným štadiónom v Dúbravke je o 5:45, o 5:55 je odchod. Postupne sa stretneme s družstvami Břeclav, Zlín, Opava, Kometa Brno a Uničov. Predpokladaný návrat do Bratislavy je o 20:15. Krátke 10-minútové rodičovské združenie k turnaju bude v piatok po tréningu v šatni č.4.

3.11.2010

Posúvame...

Od 1.11.2010 posúvame hráčov Frederika Taškára a Palka Durmisa do kategórie 5, do 3-4 z 0-1-2 je posunutý Matúš Berčík. Niektorí hráči majú šancu zúčastniť sa jeden krát do týždňa tréningu s vyššou kategóriou, musia však dlhodobo presviedčať trénerov svojou snahou a disciplínou na tréningoch i zápasoch.

Návštevnosť 100 000.

Naša stránka dosiahla v pondelok 1.11.2010 návštevnosť 100 000. Sme radi, že prostredníctvom webovej stránka Vás môžeme aktuálne informovať o tréningoch, zápasoch a turnajoch. V tejto sezóne môžete sledovať aj dochádzku. Z viacerích akciách si môžete pozrieť fotky a pripomenúť, čo malí Hobáci zažili. V prebiehajúcom týždni by sme radi aktualizovali bazár hokejovej výstroje, raz do mesiaca by sme radi pridali článok do sekcie spoza mantinelu. Budeme sa aj naďalej snažiť, aby Vám stránka uľahčovala plánovanie rodinného života, aby ste na ňu radi klikali a pri pohľade na fotky (i výsledky) malích Hobákov Vám prínašala šťastné úsmevy. smiley

26.10.2010

Tretiaci i druháci budúcu sobotu do Uničova!

Budúcu sobotu opäť navštívime našich hokejových priateľov v Uničove. Bude tam výborne obsadený (vďaka nám medzinárodný) turnaj v minihokeji. Okrem domáceho Uničova by sa ho mali zúčastniť družstvá z Břeclavy, Zlínu, Komety Brno a Opavy. Na zápas pôjdu všetci hráči autobusom. V autobuse bude pár voľných miest aj pre rodičov, takže kto má záujem môže si rezervovať miesto u hlavného trénera. Nomináciu nájdete v sekcii najbližšie akcii, v podsekcii naminácie na akcie. Potvrďte účasť do utorka 2.11.2010 sms-kou alebo mailom. Približný odchod z Bratislavy je v sobotu o 6:15, približný návrat do Bratislavy je o 21:00 (upresníme 2 dni pred turnajom). Každý hráč si musí zobrať európsky preukaz poistenca, kompletnú hokejovú výstroj, zápasové dresy, fľašu na pitie. Obed, pitný režim i občerstvenie bude zabezpečené. Predpokladané náklady na jedného hráča sú 30, - Euro (závisí od počtu osôb v autobuse).

Konzultačné hodiny.

Milý rodičia, od 1.11.2010 do konca marca 2011 Vám ponúkam kozultačné hodiny. Konzultačné hodiny budú bývať každý piatok od 17:15 do 18:15 a v sobotu od 8:45 do 9:45 (okrem v dňoch školských prázdnin) v priestoroch zimného štadióna v Dúbravke. Rád Vám odpoviem na otázky, či poviem svoj názor týkajúce sa Vášho syna/dcéry, tréningového procesu, zápasov, výstroja, prípadne iných tém. Prednosť budú mať rodičia, ktorí sa vopred prihlásia. Verím, že konzultačné hodiny ešte viac spevnia vzťah hráč-tréner-rodič a pomôžu Vašim deťom prežiť ešte viac radostí z hokeja. wink

Ľubomír Líška, hlavný tréner 0-1-2, 3-4 a 5

15.10.2010

Chceš byť brankár? Vyskúšaj to!

Poznáš mená Budaj, Hašek, Brodeaur alebo Halák? Chceš byť ako oni? Máš šancu! Každý piatok a každú druhú nedeľu si môže jeden zo záujemcov vyskúšať brankársku výstroj a zachytať si na tréningu 3-4. Záujemcovia hláste sa u trénera!

   

11.10.2010

Minihokejový turnaj štvrtákov.

Aj tento víkend sa na našom zimáku odohrávali minihokejové zápasy. Tentokrát to bol zväzový turnaj štvrtákov. Je ťažké hodnotiť zápasy komplexne. Hralo sa na malé brány, štyri na štyri, výsledky sa spočítavali. Na A strane sme všetky tri zápasy vyhrali, naša prevaha bola jednoznačnejšia ako víťazstvá (dvakrát o gól, raz o dva góly), presvedčili sme sa o tom, že je jednoduchšie dať gól z rýchleho protiútoku ako prekonať veľkého brankára v malej bráne cez prehustený priestor pred bránkou. Na B strane niektorí hráči odohrali výborné zápasy, iní potrebujú ešte dobehnúť zameškané (hlavne čo sa korčuľovania týka) či zlepšiť herné myslenie a disciplínu. Opäť ďakujem rodičom za pomoc, pánovi Černákovi za pekné fotky, ktoré nájdete TU. Verím, že trpezlivo poctivým tréningom sa dopracujeme ešte k lepším výsledkom.

  

6.10.2010

V nedeľu turnaj pre štvrtákov!

V nedeľu naši štvrtáci doplnení šikovnými tretiakmi odohrajú prvý z plánovaných šiestich turnajov, ktoré počas tejto sezóny organizuje západoslovenský zväz ľadového hokeja ZsZĽH (náklady na turnaj hradí náš klub). Privíatame družstvá: Ružinov Bratislava, HK Trnava a Slovan Bratislava. Začiatok prvého zápasu je o 9:45 (s Ružinovom), po ľahkom obede nás čaká Trnava (o12:30) a Slovan Bratislava (o 14:25). Pitný režim, obed i olovrant bude pre naše družstvo zabezpečený. Hráči z 3-4, ktorí nie sú nominovaní na turnaj majú tréning s 0-1-2 v nedeľu ráno o 8:30. Rovnako upozorňujeme deti a ich rodičov z 0-1-2, že tréning 0-1-2-3 začína túto nedeľu už o 8:30!! Prosím oteckov detí, ktoré sa zúčastnia turnaja, aby nám počas celého turnaja pomáhali s mantinelmi. Nomináciu nájdete v sekcii najbližšie akcie v podsekcii nominácia na akcie. Každý hráč musí trénerom odovzdať do piatka prefotenú kartičku poistenca, tretiaci lekárom potvrdené ostaršenie. Rozpis všetkých zápasov a stručné propozície nájdete na nástenke na našom zimnom štadióne.

4.10.2010

Biele Žraloky na úvod EMHL víťazne!

Aj tento víkend bolo počuť zo zimného štadióna v Dúbravke detský džavot a smiech. EMHL pokračovala tretím turnajom, na ktorom sa predstavili aj naše Biele Žraloky. V obidvoch zápasoch sa im podarilo zvíťaziť. Okrem EMHL zápasov v krajných pásmach, v strednom opäť nastúpili malí Hobáčikovia. Ukázali, že aj oni vedia potiahnuť puk i vystreliť na bránu. Všetci Hobáci boli odmenení sladkou "EMHLkou" a už teraz sa tešia na ďalší EMHL turnaj, ktorý by sme chceli zorganizovať u nás v novembri. Ďakujeme vedeniu klubu i všetkým rodičom, ktorí sa podieľali na peknej akcie, či už s pomocou pri mantineloch, napečením koláčov alebo slušným povzbudzovaním. Špeciálne poďakovanie patrí pánovi Trstenskému, pod ktorého záštitou sa turnaj odohral.

Súťaž pokračuje do konca októbra!

Súťaž o lístky na MS v ľadovom hokeji pokračuje do konca októbra. Zatiaľ sa do súťaže zapojilo 5 Hobákov. O MS určite bude veľký záujem a lístky bude ťažké zohnať. Dones svojho kamoša k nám a pri troche šťastia sú lístky práve Tvoje! cool Viac informácií o súťaži nájdete TU!

3.10.2010

Od pondelka telocvičňa i bazén.

Gymnastika, atletika, koordinačné dráhy, pohybové a športové hry, ale aj kompenzačné cvičenia, to všetko je pre malého športovca veľmi dôležité. A preto od pondelka už budeme trénovať aj v telocvični. Kategória 0-1-2 v pondelok od 16:00 do 17:00 (napriek záujmu zo strany rodičov sa následný tréning v bazéne nepodaril vybaviť). Kategória 3-4 bude trénovať v telocvični v stredu od 17:00 do 18:00 a následne v bazéne od 18:00 do 19:00. Pre kategóriu 0-1-2 je počet detí v telocvični obmedzení (maximálne 20 detí), pre Hobákov z 3-4 je tréning v telocvični povinný! Určite sa Hobákom i Hobáčikom budú tréningy (tak ako aj pominulé sezóny) v telocvični páčiť.

29.9.2010

Nedeľa na Hobe opäť v znamení EMHL i priateľských zápasov malích Hobáčikov.

Po prvom EuroMiniHokejLigovom turnaji minulú sobotu v Dúbravke, pokračuje EMHL v sobotu turnajom v Trnave, tentokrát bez našej účasti. Naše družstvo, tentokrát to budú Biele Žraloky (ročník 2003), sa predstavia už túto nedeľu na v poradí už treťom turnaji EMHL, ktorý bude opäť u nás. Prídu k nám opäť ľadové mrože z Viedne a ružinovský krály. Spoločný tréning 0-1-2 nebude, ale Hobáčikovia zo skupiny 0 si zatrénujú s kategóriou 3-4 o 8:30 a Hobáčikovia zo skupín 1 a 2 si zahrajú priateľský minihokejový zápas od 12:30 v strednej časti ľadovej plochy (ktorý hráč je v akej skupine nájdete v sekcii súpiska 0-1-2). Veľmi nás teší, že takmer všetci využili možnosť zahrať si minulú sobotu minihokejový zápas a veríme, že túto možnosť využijú aj teraz v nedeľu. Najbližší EMHL turnaj u nás v Dúbravke, bude najskôr v polovici novembra. V prípade otázok kontaktujte hlavného trénera. Ranný tréning 3-4 pre Bielych Žralokov je dobrovoľný.

26.9.2010

Odštartovala EuroMiniHokejLiga!

V sobotu na našej pôde odštartovala EMHL. Začali sme ju veľmi podobne ako minulú sezónu. V EMHL A sme vyhrali obidva zápasy, výsledky možno vyzerajú jednoznačne (10:3 a 13:5) no jednoduché to vôbec nebolo (podobne ako pred rokom). Brankári nás v rozhodujúcich chvílach podržali, súperov sme prevalcovali v poslednej tretine. Väčšina hráčov z "Modrých Rakiet" v EMHL B získava prvé zápasové skúsenosti na rozdiel od dievčat, ktoré majú za sebou už niekoľko desiatok zápasov. Prvý zápas sme prehrali (2:9), podobne to bolo aj pred rokom (takisto proti dievčatám), no potom sa nám podarilo vyhrať 10 zápasov v rade. Bodaj by sa nám niečo podobné podarilo aj v tejto sezóne. Počas zápasov EMHL dostali priestor aj najmenší Hobáčikoviaangle, ktorí si z chuti zahrali priateľský zápas Modrí proti Bielym a potom Modrí proti Žltým. Spolu sa na ľade predstavilo 50 Hobákov! yes Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí sa spolupodieľali na organizovaní 1. tunaja EMHL! yes EMHL pokračuje ďalším turnajom v sobotu v Trnave, o deň neskôr, v nedeľu sa u nás v Dúbravke predstavia domáce Biele Žraloky!

24.9.2010

Už nie 2002 a 2003, ale Modré Rakety a Biele Žraloky!!

Zajtra nám začína EuroMiniHokejLiga, už sa na ňu všetci tešíme. Keďže počet detí a ich výkonnosť rastie, do EMHL B sme túto sezónu prihlásili dve družstvá: HOBA Bratislava Modré Rakety, v ktorom budú hrávať hráči ročníka narodenia 2002 a možno sa tam objaví aj jedna či dve 2004 a HOBA Bratislava Biele Žraloky, za ktorých budú hrávať vybraní hráči ročník narodenia 2003. Rakety odohrajú celú súťaž v modrých dresoch, Žraloky v bielych. Všetky družstvá v EMHL čaká 7 turnajov. Propozície súťaže, súpisky družstiev a termíny najbližších turnajov môžete nájsť už čoskoro na webovej stránke EMHL. Základné pravidlá: hrá sa 3x 15 minút 3 na 3, minútové letmé striedania, na každom turnaji po tri družstvá v každej vekovej kategórii. Po skončení ligy Záverečný turnaj, kde sa budú odovzdávať diplomy, medaile a ďalšie ocenenia. Rodič každého hráča, ktorý nastúpi v EMHL zaplatí jednorázový poplatok za štartovné 15,- Euro vedúcemu nášho družstva (p. Tomkovičovej, p. Klečkovi), peniaze sa využijú na chod ligy a na časť výdavkov spojených so záverečným turnajom. Na výdavky na jednotlivé turnaje (ľadová plocha, zdravotná služba, časomiera, rozhodcovia, doprava, občerstvenie) budeme hľadať sponzorov, pomoc nám prisľúbil aj klub, za čo mu vopred ďakujeme. V stredu v Bratislave prebehlo stretnutie zástupcov klubov, ktoré nastúpia v EMHL. Ujasnili sa pravidlá ohľadom súpisky a prestupov jednotlivých hráčov, ďalej sa rozhodlo o pravidle, že rodičia nesmú počas zápasov EMHL byť na striedačke, v prípade porušenie tohto pravidla, hrozí klubu pokutu, tak prosím, aby ste to rešpektovali. Ešte jedna informácia: povzbudzovanie, bubnovanie a tlieskanie je dovolené!! wink Mamičky pečte koláče, oteckovia páskujte hokejky, Hobáci dobre sa vyspite, zajtra ideme na to!!! smiley laugh smiley

23.9.2010

Spomienky na Letný Hobaminikemp č.3!

Kúpalisko, hokejbal v Gajaroch, Železná Studnička, tréningy na ľade, múzeum dopravy, atď. Zaspomínajme na Letný Hobaminikemp č.3. Fotogalériu nájdete TU.

20.9.2010

V sobotu štartuje EuroMiniHokejLiga!

V sobotu 25.9.2010 štartuje druhý ročník EuroMiniHokejLigy! Minulú sezónu sa nám v nej nad očakávanie darilo - podarilo sa nám ju vyhrať v oboch kategóriách, 10-ročných aj 9-ročných. O tom, že obhajoba bude náročná nik nemôže pochybovať, keďže okrem minulosezónnych súperov, pribudnú ďalsí (WE-V Viedeň Ľadové Mrože, Viedeň Junior Capitals,...). EMHL začne práve túto sobotu u nás v Dúbravke. Nominácia bude na webe zajtra večer. Do EMHL sme prihlásili tri družstvá (2001 budú hrať v EMHL A, 2002 a 2003 v EMHL B). V sobotu si naše 2001 a 2002 zmerajú sily s Dívčím hokejom CZ a s Ľadovými Mrožmi z Viedne. Stredné pásmo opäť využijeme na priateľský zápas malých Hobáčikov, najprv nastúpia proti sebe 2003, po nich 2004, potvrďte účasť Vášho dieťaťa do štvrtka 23.9.2010. Nominácie na jednotlivé zápasy nájdete TU. Bližšie informácie o EMHL 2010/2011 budú na webe najneskôr v piatok. 2003 svoj prvý EMHL turnaj odohrajú pravdepodobne budúci víkend. Aký bude názov družstva hráčov narodeních v roku 2002 a aký družstva 2003?? Nechajte sa prekvapiť!!! laugh

16.9.2010

Už 50 detí, v utorok rodičko 0-1-2.

Už 50 detí sa zúčastnilo tréningu 0-1-2 od kedy trénujeme na ľade (11.8.2010). Prišiel k nám Samko, Peťo, Vladko, Adam, Simon, Matej a ďalší, ktorí nám ukázali veľkú chuť a zápal pre hokej. Verím, že sa im bude u nás páčiť a že sa budú zlepšovať z týždňa na týždeň. Rodičovské združenie 0-1-2 bude v utorok 21.9.2010 od 16:30 v šatni č.5 počas tréningu 0-1-2.

14.9.2010

Hobácke tričká, súpravy a dresy.

Kto ešte nedostal hobácke tričko, môže si ho prísť vyzdvihnúť po tréningu v šatni trénerov. Týmto chcem poďakovať nášmu klubu, ktorý veľmi pekné a kvalitné tričká zakúpil. Kto má záujem o sadu zápasových dresov, môže si ich objednať v bufete u pána Havránka. Treba nahlásiť veľkosť a číslo dresu. Budeme objednávať aj hobácke súpravy. Kto má záujem, nech nahlási veľkosť aj číslo dresu (bude na súprave) a zaplatí zálohu 25,- Euro u trénerov. Predpokladaná cena súpravy je 35,- Euro vrátane potlače, možno sa podarí vybaviť nejaký sponzor, ktorý by chcel mať svoje logo na súprave a cena pôjde dolu. Súpravy budú veľmi podobné ako tie, ktoré sme objednávali pred dvoma rokmi (konkrétne tú kolekciu už nevyrábajú). Tričká vyzdvihnúť a dresy a súpravy treba nahlásiť do 26.9.2010!

9.9.2010

Rodičovské združenie 3-4.

Rodičovské združenie kategórie 3-4 bude v pondelok 13.9.2010 o 15:15, počas tréningu 3-4. Témy rodičovského združenia: predstavenie trénerov, vyhodnotenie prípravného obdobia, tréningový a zápasový program počas sezóny, EuroMiniHokejLiga, iné.

5.9.2010

Zavolaj k nám kamoša, nech je nás ešte viac!

Zo sezóny na sezónu je Hobákov viac a viac a aj vďaka tomu sa podmienky zo sezóny na sezónu zlepšujú. V máji sme urobili veľký krok rozdelením prípravky a predprípravky na tri družstvá, letné kempy, telocvičňa s bazénom, licencovaní tréneri, pravidelné minihokejové turnaje. To všetko nie je v hokejových kluboch samozrejmé, je to skôr jedna z mála výnimiek. Stále sú však rezervy, stále sa dá urobiť ešte viac.. (pracujeme na tom) Jedno je však isté: čím viac nás bude, tým budeme mať podmienky lepšie. Preto ak máš kamoša, ktorého baví hokej, zavolaj ho k nám, nech skúsi zažiť najrýchlejšiu kolektívnu hru na svete na vlastnej koži, ak sa Ti ho podarí zavolať tento mesiac (v septembri) môžeš dokonca vyhrať 3 lístky na MS v ľadovom hokeji.. možno Ti v tom pomôžu aj náborové letáky, ktoré dostaneš po najbližšom tréningu.

2.9.2010 - doplnené 7.9.2010

Tréningy 3-4 od pondelka.

Od pondelka 6.9.2010 bude týždňový rozpis tréningov v kategórii 3-4 takýto:

deň čas miesto poznámky
Pondelok 15:15-16:15 zim. št. v Dúbravke -
Utorok - - voľno
Streda 17:00-19:00 Kramáre, Hrdličkova ul. od októbra
Štvrtok - - voľno
Piatok 16:00-17:00 zim. št. v Dúbravke -
Sobota - - voľno príp. turnaj
Nedeľa 8:30-9:30 zim. št. v Dúbravke -(od Novembra od 7:15-8:15)

Telocvičňa bude bývať v stredu! Zmena programu vyhradená. Sledujte aktuálny rozpis tréningov na webe i vo vestibule zimného štadióna. Ďalšie informácie na rodičovskom združení budúci týždeň.

Tréningy 0-1-2 od pondelka. - doplnené 7.9.2010

Od pondelka 6.9.2010 bude týždňový rozpis tréningov 0-1-2 takýto:

deň čas miesto poznámky
Pondelok 16:00-17:00 Kramáre, Hrdličkova ul. od októbra
Utorok 16:15-17:15 zim. št. v Dúbravke do Novembra, kým nezačne verejné korčuľovanie
Streda 15:15-16:15 zim. št. v Dúbravke -
Štvrtok - - voľno
Piatok - - voľno
Sobota - (7:30-8:30) - - (od Novembra, keď začne verejné korčuľovanie)
Nedeľa 9:45-10:45 zim. št. v Dúbravke -(od Novembra od 8:30-9:30)

Telocvičňa bude bývať od októbra v pondelok od 16:00, okrem sviatkov a prázdnin. Zmena programu vyhradená. Sledujte aktuálny rozpis tréningov na webe i vo vestibule zimného štadióna.

30.8.2010

V nedeľu do Humpolca.

V nedeľu sa naši druháci zúčastnia turnaja v Humpolci. Pôvodne sme mali tam v sobotu odohrať aj jeden prípravný zápas, no domácim sa nepodaril vybaviť ľad. V Humpolci postupne nastúpime proti Ledeču nad Sázavou (o 9:00), domácemu družstvu (o 11:00), českému výberu dievčat (o 13:00) a napokon v zápase o umiestnenie. Nominovaních hráčov nájdete v sekcii nominácia na akcie. Nezabudnite si hokejovú výstroj, hokejku, dresy, nové modré hobácke tričko, hobácku šiltovku (kto nemá môže si ju kúpiť v bufete), európsky preukaz poistenca, fľašu na pitie, minimálne 2 ribaná. Na turnaj pôjdeme individuálne, autami. Zraz na zimáku v Humpolci je ráno o 8:00. Doporučujem ísť do Humpolca už v sobotu podvečer. V stredu po tréningu 0-1-2-3 si urobíme krátke predturnajové rodičko, kde preberieme aj dopravu príp. ubytovanie. Potvrďte účasť so zálohou 10,- Euro do stredy!

Od zápasu k zápasu lepší.

V nedeľu v Uničove prešli druháci náročnou zápasovou skúškou. Veľa malích hráčov na Slovensku sníva o ozajstných zápasoch na veľkých turnajoch, v našom klube táto šanca je. Kto ju nevyužíva, môže ľutovať. Postupne sme nastúpili proti Přerovu, Prostejovu, Hornému Benešovu, Šumperku a Uherskému Brodu. Začiatok turnaja ukázal, že turnaj bude mať výbornú úroveň. Od zápasu k zápasu sme si viac verili, v bráne, obrane či útoku sme boli lepší a lepší. V poslednom zápase nás delil iba krôčik od víťazstva, no napriek tomu, že sa nám to v Uničove nepodarilo, deti odchádzali domov spokojné, že si s chuťou zahrali a že na krku sa im trblietajú ozajstné medalaile. 

29.8.2010

Poďakovanie za SuperHobaMiniKemp.

V piatok sme veselo ukončili denné letné kempy, ktorích za zúčastnili cez 50 detí. Veľké ĎAKUJEME patrí Šimonovmu ocinovi, Riškovým rodičom, Danyho mamine, Jankovmu ocinovi, vďaka ktorím sa HobaMiniKemp zmenil na SuperHobaMiniKemp.   

   

23.8.2010

V stredu v rámci Hobaminikempu do Gajar.

V stredu strávime celý deň v Gajaroch, kde si s chuťou zatrénujeme i zahráme hokejbal. Každý hráč musí mať so sebou povinnú hokejbalovú výstroj, čiže prilbu s mriežkou, hokejové rukavice, holenné chrániče, pevnú športovú obuv, chrániče lakťov a suspenzor. Nezabudnite aj veci na sprchovanie a fľašu na pitie. Samozrejme obed, olovrant, pitný režim i doprava bude zabezpečená.

Začíname v Uničove! - doplnené 28.8.2010

V nedeľu ideme na náš prvý turnaj v tejto sezóne. Bude sa odohrávať na zimnom štadióne v Uničove, kde si to v minihokeji rozdá 12 družstiev, ktoré budú rozdelené do troch skupín. My budeme jediný medzinárodný zástupca, ďalej tam budú už iba družstvá z krajiny aktuálnych majstrov sveta: Valašské Meziříčí, Prostejov, Zlín, Uherský Brod, Nový Jičín, atď. Na turnaj pôjdeme autami. Do stredy treba potvrdiť účasť (záloha 10,- Euro). Nominovaních hráčov nájdete v sekcii nominácia na akcie. Predpokladané náklady na turnaj sú 13,- Euro. Zraz na zimnom štadióne v Uničove bude o 8:30! Hobácka kolóna áut odchádza spred štadióna v Dúbravke o 6:10. Obed, olovrant i pitný režim majú deti zabezpečený. Nezabudnite si kompletnú hokejovú výstroj, zápasové dresy, nové modré hobácke tričká, minimálne dve ribaná, európsky preukaz poistenca, fľašu na pitie. Predpokladaný návrat do Bratislavy je o 19:30.

22.8.2010

Hobaminikemp č.3

Zajtra začína Hobaminikemp č.3, veci ktoré si deti nesmú zabudnúť nájdete v sekcii Letný Hobaminikemp. Krátke informačné stretnutie trénerov a rodičov bude o 7:45 v šatni č.5. Keďže posledného kempu by sa malo zúčastniť cez 30 detí, deti budú rozdelené do dvoch skupín Oranžový a Modrý. Doobedňajší program bude spoločný, poobedňajší už mierne odlišný. Tričká, ktoré deti na začiatku kempu dostanú si nechajú v šatni, aby ich na ďalší deň nezabudli doma. V šatni č.4 (modrý) si môžu deti nechať výstroj po celý týždeň, šatňu č.5 (oranžový) budeme musieť každý deň vyprázdniť, veci si budú môcť deti odložiť v trénerskej šatni. Žiadame všetkých rodičov, ktorí ešte nezaplatili mesačný klubový príspevok za mesiac august, aby tak urobili čo najskôr. V cene kempu mesačný klubový poplatok nie je zahrnutý. Môžete ho zaplatiť v bufete na štadióne v doobedňajších hodinách.

15.8.2010

Hobaminikemp č.2.

Program a veci, ktoré si hráči nesmú zabudnúť zobrať na Hobaminikemp nájdete v sekcii Letný Hobaminkemp. Informačné stretnutie trénerov, detí a rodičov bude v pondelok ráno o 7:45. Niektorí hráči z 3-4 budú najbližšie dva týždne trénovať s 0-1-2-3 (skupina 3), niektorí so 4-5 (skupina 4). Rozdelenie hráčov nájdete v sekcii súpiska 3-4

13.8.2010

Dnes skončil jeden, v pondelok začína druhý!

Dnes vyvrcholil prvý termín tohtoročného Letného Hobaminikempu návštevou bratislavskej ZOO. Pri sledovaní fotiek a videí z prvých troch dní sme si zaspomínali, čo sme všetko zažili. TU nájdete pár fotiek, postupne budeme pridávať ďalšie. V pondelok začína Letný Hobaminikemp č.2. Pripomínam, že hráči, ktorí nie sú prihlásení na Hobaminikemp sa samozrejme môžu zúčastňovať tréningov presne podľa rozpisu tréningov.

9.8.2010

Štartuje Hobaminikemp!

Zajtra štartujeme prípravu na ľade prvým Hobaminikempom. Okrem tréningov na ľade a mimo ľadu nás čaká aj kopec zábavy. Program budeme prispôsobovať počasiu. Kúpalisko, Železná studnička či pozeranie hokejových DVDéčiek nemôže chýbať, radi by sme navštívili aj bratislavskú ZOO. Viac informácii nájdete TU a zoznam prihláseních hráčov TU.

1.7.2010

Traja Železný chlapci.

Súťaž o najlepšiu dochádzku vyhrali: Jakub Pisarovič, Leon Koštial a David Rajdl. Všetci traja vynechali z 32 tréningov letnej prípravy iba jediný. Celková dochádzka v "3-4" prevýšila očakávanie. Viac ako dve tretiny družstva (23 hráčov) sa zúčastnilo minimálne polovice čiže 16 trénigov, a to je veľmi dobré znamenie do budúcna...

 

28.6.2010

Gajary opäť nesklamali!

Po pár týždňoch sme opäť zavítali do Gajarov, tentokrát výlučne na hobáckej akcii. Najprv sme mali hokejbalový tréning zameraný na vedenie loptičky, prihrávku a streľbu, no a potom nasledovali zápasy plné skvelých akcií, nádherných gólov i famóznych brankárskych zákrokov. Po obede deti nastúpili proti oteckom. Nielenže slniečko poriadne pripekalo, na ihrisku sa aj poriadne iskrilo. Každý Hobák sa chcel ukázať pred svojim tatom ale i tato pred synom. Nakoniec si to ešte raz rozdali deti medzi sebou no a spokojní a opálení  sme mohli odísť domov. Hokejbalové dopoludnie v Gajaroch bolo ďalšou vydarenou akciou nášho družstva, my tréneri sme radi, že máme možnosť trénovať tak šikovních a neustále zlepšujúcich sa malích Hobákov.

Prosím rodičov, ak máte nejaké vydarené fotky pošlite mi ich na moju emailovú adresu, ďakujem. l2

     

24.6.2010

Čaká nás spoločná hokejbalová nedeľa v Gajaroch!

V nedeľu nás čaká vyvrcholenie letnej prípravy a to hokejbalovým dopoludním v Gajroch . Každý hráč si musí doniesť hokejku, rukavice, prilbu, holenné chrániče, vhodnú športovú obuv, suché veci na prezlečenie. Do Gajar sa ide cez Malacky - Kostolište - Gajary, v Gajaroch sa k hokejbalovému ihrisku dostanete tak, že odbočíte za kostolom doprava, po 200m doľava, za ubytovňou Záhoran je to ešte približne 300m. Pri ihrisku je dosť miesta na parkovanie. Okrem detí dostanú šancu aj rodičia (doneste si hokejky, príp. aj chrániče a rukavice) zmerať si svoje sily. Nebude chýbať ani kofola či klobáska  Tu je plánovaný program poslednej júnovej nedeľe:

7:45 - 8:00      príchod do hokejbalového areálu v Gajaroch

8:00 - 8:30      prezliekanie sa, príprava na tréning

8:30 - 10:00    hokejbalový tréning

10:00 - 10:30  hokejbalový zápas č.1 Malí proti Malím, Veľkí proti Veľkím

10:45 - 11:45  vyhodnotenie letnej prípravy a spoločný obed s trénermi

10:45 - 11:45  hokejbalový zápas Rodičia proti Rodičom (v čase keď deti budú obedovať)

12:00 - 12:45  hokejbalový zápas Rodičia proti Deťom (možno nastúpia aj tréneri )

12:45 - 13:30  hokejbalový zápas č.2 Malí proti Malím, Veľkí proti Veľkím

13:45             koniec spoločného hokejbalového dopoludnia

15.6.2010

Pripravujeme 2.ročník EMHL...

V sezóne 2010/2011 by sme radi nadviazali na úspešne zorganizovanú EuroMiniHokejovú Ligu jej druhým ročníkom. Predbežný záujem o účast v EMHL je veľký. Tentokrát by sa malo zúčastniť EMHL po deväť družstiev v každej kategórii (EMHL A - ročník 2001, EMHL B - ročník 2002 príp. 2003), opäť z troch krajín. To znamená, že každé družstvo by odohralo v rámci 8 turnajov 16 zápasov (2x každý s každým), spolu by sa odohralo namiesto minulosezónnych 10 turnajov túto sezónu až 24. My by sme radi prihlásili do súťaže tri družstvá, 2001 do EMHL A, do EMHL B ročník 2002 i 2003. Ďalej sa môžme spoločne tešiť na putovný pohár EMHL či na originálne puky, s ktorími sa budú hrať EMHL turnaje. Radi privítame pomoc rodičov, ktorí by vedeli materiálne, finančne, organizačne prípadne inak vypomôcť pri organizovaní ligy. O tvrdení, že obhajoba titulu býva ťažšia ako zisk sa začneme presviedčať už v septembri.. 

Budúcu nedeľu opäť do Gajarov!

Nabudúcu nedeľu (27.6.2010) v rámci vyvrcholenia letnej prípravy opäť prežijeme dopoludnie s hokejbalom. Tentokrát to nebude turnaj, ale hokejbalová akcia ktorej súčasťou bude zaujímavý hokejbalový tréning, súťaže a miniturnaj o majstra Hoby. Akcie sa zúčastnia hráči narodení v roku 2003 a starší čiže z "5" a z "3-4" prípadne starší chlapci z "0-1-2". Prihláste sa mailom alebo sms-kou u hlavného trénera do stredy 23.6.2010. Stretávame sa o 7:45 v Gajaroch pri ihrisku, o 8:30 začíname! Pitný režim a občerstvenie pre deti bude zabezpečené. Presný program bude na webe budúci štvrtok.

9.6.2010

Aj v 3-4 súťaž o Železného muža.

Súťaž o najlepšiu dochádzku počas letnej prípravy prebieha aj v kategórii 3-4. Na tréningy chodí priemerne 2/3 hráčov, čo je v období škôl v prírode, alergií i ľahkých prechladnutí pozitívne konštatovanie. Nech nám to vydrží do konca školského roka a potom na to v auguste nadviažame. Nepochybne sa budeme ešte viac tešiť z víťazstiev ako doteraz. Najlepšiu dochádzku zatiaľ v 3-4 majú Tomáš Marton, Leon Koštial, Marco Tomkovič a David Rajdl. Kto získa titul Železný muž 3-4 so zaujímavou cenou sa dozvieme na konci júna.

7.6.2010

Tréningy v júni.

Zraz na tréningy počas mesiaca jún je 5 minút pred začiatkom tréningu pred zimným štadiónom, príp. na mieste kde budeme trénovať. Väčšinou tréningy budú prebiehať na ihrisku za štadiónom, príp. na trávnatom ihrisku pri ZŠ Beňovského (200 m za štadiónom). Deti treba vhodne športovo obliecť a obuť (nie sandále, šľapky, rifle). Keďže tréningy bývajú v popoludňajších hodinách, keď ešte slniečko poriadne svieti, nezabudnite na šiltovku a fľašu s pitím. V utorok na tréningy 0-1-2 a v stredu na 3-4 budeme potrebovať švihadlá, vo štvrtok hokejky.

26.5.2010

S ľadom sa rozlúčime na Deň Detí.

Posledný tréning na ľade v tomto školskom roku budeme mať na Deň Detí. Prváci a predškoláci v utorok od 16:15, druháci a starší už o 15:00. Vlastne to ani nebude tréning ale sviatočný zápasový miniturnaj, po ktorom deti čaká sladká odmena. Neplačte za tréningami na ľade , desať týždňov ubehne rýchlo (ako Usain Bolt) a v tréningoch na ľade budeme opäť pokračovať. V priebehu mesiaca jún budú tréningy prebiehať v telocvični a na ihrisku. 

Hokejbalový turnaj v Gajaroch!

V nedeľu 6.6.2010 si zahráme hokejbal na nádhernom hokejbalovom ihrisku v Gajaroch. Hokejbalového turnaja by sa mali zúčastniť 4 družstvá, ktoré budú rozdelené na A a B. Hrať sa bude každý s každým. Na ihrisku sa stretávame o 8:15, prvý zápas odohráme o 9:00. Každý hráč musí mať vhodnú športovú obuv, holenné chrániče, suspenzor, rukavice, chrániče lakťov, prilbu a zápasové dresy. Náklady na turnaj sa uhradia zo spoločného účtu, obed aj pitný režim bude zabezpečený. Verím, že bude slniečko svietiť  a spolu s ostatnými družstvami strávime na ihrisku i mimo neho veľa zábavy.  Predpokladané ukončenie akcie bude po 14:00. Potvrďte účasť do konca mája. Zoznam hráčov nominovaních na hokejbalovú akciu nájdete TU.

10.5.2010

Majstrovstvá Hobákov vyhrali "švédi" zo Šumperku.

Aj keď je už máj a slniečko začína pomaly pripekať , hokejová sezóna práve vrcholí Majstrovstvami Sveta v Nemecku či bojmi o Stanleyho pohár v Kanade a USA. V sobotu sezóna vyvrcholila aj pre našich Hobákov prvákov i niektorích predškolákov , ktorí vytvorili štyri výkonnostne podobné družstvá (Slovensko, Kanada, Fínsko a Rusko) a spolu so "švédmi" zo Šumperku a "čechmi" z Uničova si z chuti zahrali minihokej podľa švédskeho modelu. Každý hráč bol po turnaji odmenení diplomom za sezónu 2009/2010, diplom, ktorý bude väčšine hráčov pripomínať nielen jednu zo svojich prvých hokejových sezón ale aj svoj prvý hokejový turnaj.  Ďakujeme rodine Mihálikovcom a ich firme kvety-kytice.sk za finančnú podporu pri organizovaní turnaja.

 

7.5.2010

Majstovstvá začínajú v piatok, sobotu alebo nedeľu?

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji začínajú v piatok na futbalovom štadióne Schalke 04 v Nemecku zápasom Nemecko - USA. Slovensko nastúpi na svoj prvý zápas v nedeľu a to proti minuloročným majstrom sveta Rusom. Naše "malé majstrovstvá sveta" začínajú v sobotu. Kto za akú krajinu bude hrať sa dozviete až ráno o 7:45 na zraze všetkých hráčov. Doneste si zápasové dresy (nastúpia v nich biely Slováci a modrý Fíni, Kanaďania nastúpia v červených tréningových a Rusi v zelených tréningových dresoch). Proti sebe si opäť zahrajú aj malí Hobáčikovia a to o 10:50 (zraz o 10:30 vo výstroji), zoznam Hobáčikov TU. Obed majú deti zabezpečení v Reštaurácii Luvra 69, kam pôjdu spolu s trénermi. Mamičky pečte koláče, oteckovia chystajte rapkáče naše majstrovstvá sveta začínajú zajtra o 8:30!!

2.5.2010

Rodičovské združenie.

V utorok o 16:30 bude na zimnom štadióne v Dúbravke rodičovské združenie kategórie 0-1-2. Kategória 3-4 bude mať rodičovské v stredu o 15:20. Hlavné body rodičovského združenia: tréningový proces v sezóne 2010/2011 (výstroj, obsah tréningov, bezpečnosť, spolupráca, zdravotné prehliadky, zápasy a turnaje), sobotňajší turnaj, Letný Hobaminikemp.

1.5.2010

V auguste denné Hobaminikempy!

V druhom, treťom a štvrtom augustovom týždni majú Hobáci (ročník 2001 až 2004) možnosť sa zúčastniť letných Hobaminikempov. Viac informácií nájdete v sekcii Letný Hobaminikemp. Maximálny počet hráčov v jednom termíne je 22 hráčov, každý hráč sa môže zúčastniť maximálne 2 kempov. Prihlasovať sa môžete osobne u hlavného trénera, najneskôr do 24.5.2010. Samozrejme hráči, ktorí nie sú prihlásení na kemp sa môžu (po zaplatení klubového poplatku) počas kempu tréningov na ľade zúčastniť. Ďalšie informácie o kempe na rodičovskom združení budúci týždeň.

Program na sezónu 2010/2011!

V tabuľke nájdete prehľad tréningov počas letnej prípravy čiže v mesiacoch májjún (posledný tréning bude 29.6.2010):

  máj: kategória 0-1-2 máj: kategória 3-4 jún: kategória 0-1-2 jún: kategória 3-4
Pondelok - 15:15-16:15 (ľad) - 15:15-16:15 (ihrisko)
Utorok 16:15-17:15 (ľad) - 16:30-17:30 (ihrisko) 15:00-16:15 (ihrisko)
Streda - 15:15-16:15 (ľad) -  
Štvrtok 15:00-16:00 (ľad) 16:45-18:00 (ihrisko) 15:00-16:00 (ihrisko) 16:45-18:00 (ihrisko)
Piatok 16:00-17:00 (telocv.) 17:00-19:00 (telocv+bazen) 16:00-17:00 (telocv.) 17:00-19:00 (telocv+bazen)
Sobota 8.máj: Majstr. Hobákov 8.máj: Majstr. Hobákov - ....jún: Hokejbalový turnaj
Nedeľa - - - -

V júli si doprajeme oddych, v auguste majú Hobáci možnosť zúčastniť sa Letných Hobaminikempov. Rozpis tréningov od septembra do marca budeme vedieť na prelome augusta a septembra. Okrem tréningov na ľade určite nebudú chýbať ani tréningy v telocvični. Budeme sa snažiť zorganizovať druhý ročník EMHL. Okrem toho každý ročník sa zúčastní počas sezóny dvoch až štyroch turnajov. Po skúsenostiach z minulých sezón, určite nepôjdeme na turnaj v auguste ani počas jarných prázdnin, ale tesne po Vianociach pravdepodobne áno.

30.4.2010

Majstrovstvá Hobákov Prvákov.

V sobotu 8.5.2010 pri príležitosti začiatku Majstrovstiev Sveta v ľadovom hokeji organizujeme naše "malé majstrovstvá sveta". Naši prváci a predškoláci (i zopár druhákov) budú reprezentovať jednotlivé krajiny. Účasť na turnaji potvrdili aj prváci z Uničova, ktorí vytvoria družstvo Česka a Švédska. Hobáci budú reprezentovať Kanadu, Rusko, Fínsko a favorizované Slovensko. Bližšie informácie o turnaji nájdete tu. Zoznam hráčov, ktorí sa turnaja zúčastnia v sekcii najbližšie akcie. Potvrďte účasť do utorka 4.5.2010. Ďalšie informácie ohľadom turnaja ako aj plány do novej sezóny prezradíme na rodičovskom združení budúci týždeň.

Vítaj nová sezóna 2010/2011!

Tento týždeň sme prerozdelili hráčov a tým sme začali prípravu na novú sezónu, na sezónu 2010/2011. Prerozdelením hráčov sme urobili ďalší veľký krok pre deti v našom klube. Vytvoril sa tak priestor pre nábor ďalších detí. Trénerské obsadenie v jednotlivých kategóriách nájdete v sekcii kontakty. Aj v práve začínajúcej sezóne urobia tréneri všetko preto, aby sa deti na tréningoch zabavili a naučili hrať hokej!

Ľubomír Líška, šéftréner prípravky HOBA Bratislava