28.4.2012

Posun hráčov.

S kategóriou 5 (tréneri Líška, Pardel) budú od 1. mája trénovať títo hráči: Doležal D., Galbavý M., Grich R., Drábeková L., Groch Š., Hatina V., Janicseková D., Klečka M., Kopecký T., Korbíni I., Koštial L., Kožányi J., Marton T., Mestický R., Mihálik J., Nosek D., Paďour M., Patkoš L., Rajdl D., Schwarz A., Vannayová L., Zelenay A.

S kategóriou 3-4 (tréneri Líška, Pardel, Kovalík) budú od 1. mája trénovať, hráči, ktorí v nej trénovali doteraz plus títo hráči: Gregor M., Janicsek M., Korec J., Krčmár S., Molnár M., Saňa S., Slabej P., Šinkovic S., Uhlíková M., Jelašič D., Hajossy T., Lobodáš D.

Presun hráčov počas prípravného obdobia vyhradené. Rodičovské združenie bude 7. príp. 8. mája. V prípade otázok kontaktujte (od 2.5. do 4.5.) hlavného trénera.

23.4.2012

Na záver do St. Poltenu. 

Posledný turnaj v tejto sezóne odohráme v rakúskom St. Poltene. Na turnaji sa predstaví 10 družstiev z troch krajín. Po dlhšej dobe sa stretneme s dievčenským družstvom Dívčí hokej CZ, ďalej s Táborom, s Trenčínom, Capitals, Tigers, atď. Bližšie informácie o turnaji sa dozviete na predturnajovom rodičku v stredu o 16:40 v šatni č.5, kde dohodneme aj dopravu na turnaj.

22.4.2012

Vyhodnotenie sezóny 2011/2012 v kategóriách 0-1A-1B-2 a 3A-3B-4A-4B.

Jedna sezóna pomalinky končí, druhá onedlho začne. Teraz je správny čas na jej vyhodnotenie:

 • v našom klube sa počas tejto sezóny zaregistrovalo 51 hráčov
 • EMHL sme hrali so štyrmi družstvami, 45 hráčov nastúpilo na viac ako 4 miniturnajoch, Modré Rakety U10 získali striebornú medailu
 • vyhrali sme 7 minihokejových turnajov (štvrtáci v Nitre, tretiaci v Púchove, druháci v Uničove, prváci 2x v Uničove, 2004 v Brumov-Bylnici)
 • naštartovali sme spoluprácu s Hokejovou školou Zdena Cígera
 • počas sezóny sa k nám do tréningového procesu zapojilo 32 nových Hobákov

Opäť sme sa posunuli o kúsok ďalej. 0-1-2 sme rozdelili na 0-1A-1B-2 vďaka čomu pribudol ďalší tréning do týždňa na ľade. Podobne to bolo aj s kategóriou 3-4, ktorá sa rozdelila na 3A-3B-4A-4B. Počas sezóny sme trénovali v týždni trikrát na ľade a raz mimo ľadu (starší mali tri tréningy aj mimo ľadu). Som rád, že sa nám darí v spolupráci s klubom, s rodičmi a trénermi, deťom ponúknuť tréningovo i zápasový bohatý program. V obidvoch kategóriach sa vytvorilo dobrá partia hráčov i rodičov. Verím, že aj v budúcnosti sa budeme navzájom rešpektovať, že deti i víťazstvá budú pribúdať. Že sa nám v budúcnosti podarí vytvoriť družstvo, ktoré bude často víťaziť aj vo veľkom hokeji, že sa z prehier budeme vedieť poučiť, že sa budeme podporovať aj keď sa nám dariť nebude a že sa hokejom budeme skutočne baviť! smiley wink

19.4.2012

Ako ďalej alebo program na leto.

Od 1.mája posunieme niektorích hráčov z kategórie 0-1A-1B-2 do kategórie 3-4 resp. 3-4 do 5. V máji by mala mať 0-1-2 i 3-4 dva tréningy na ľade a dva tréningy (0-1-2 jeden) mimo ľadu, v mesiaci jún 3 až 4 tréningy za týždeň mimo ľadu (3-4 a 5 aj bazén). V júli tréningové voľno, od 13.augusta by sme mali ísť na ľad. Opäť pre Hobákov pripravíme obľúbené denné Letné Hobaminikempy (13.-17.8. pre ročníky 2002 až 2005, 20.-24.8. pre ročníky 2002 a 2003, 27.-31.8. pre ročníky 2004 až 2005). 2003ky čaká budúci víkend ešte turnaj v St. Poltene. Ďalšie víkendy by mali byť bez tréningov, v prvý májový víkend sa budete môcť prihlásiť na hokejbalový turnaj... (viac info v nedeľu). Tretí májový víkend podobne ako pominulé roky by sme chceli zorganizovať Majstrovstvá Sveta Hobákov Prvákov. 10.júna sa starší Hobáci U10 zúčastnia hokejbalového turnaja v Gajaroch. Bližšie informácie o tréningovom programe na najbližšie mesiace sa dozviete na rodičku, ktoré bude v prvej polovici mája. Informácie o pripravovaných akciách nájdete v sekcii Najbližšie akcie.

18.4.2012

Cez víkend vyvrcholila EuroMiniHokejLiga.

Záverečnými turnajmi v Dúbravke a vo Viedni sme ukončili tento ročník EuroMiniHokejLigy. Pred začiatkom tohto ročníka sme si dali za hlavný cieľ, odohrať EuroMiniHokejLigu so štyrmi družstvami, čiže ponúknuť šancu zahrať si v nej čo najviac Hobákom. Boli sme presvedčený, že v U10 môžeme siahnuť na medailu aj keď tento ročník Břeclavy je mimoriadne silný a po medailovom umiestnení túžili aj ďalšie družstvá. U10 sme rozdelili podľa priezviska na dve družstvá. Žiaľ odchod jedného hráča z Bielych Žralokov U10 či maródka a zranenia počas sezóny nás obrala o víťazstvá aj keď sme boli v niektorích zápasoch k víťazstvu veľmi blízko. Modré Rakety U10 skončili na veľmi peknom druhom mieste. Hrali pekný kombinačný minihokej. V kategórii U9 (hráči narodení v roku 2003 a mladší) sme si na medailu verili tiež. No na viacerích turnajoch museli najlepší hráči doplniť o rok starších a stratili sme tam dôležité body. Určite zápasy deťom veľa dali, nepochybne keby tam hralo osem 2003 z U10 bojovali by sme o špicu. Modré Rakety U9 tvorili hráči výlučne ročníka 2004, čiže nastupovali väčšinou proti o rok starším súperom, zbierala prvé zápasové skúsenosti. Na posledných turnajoch predvádzali pekný i bojovný minihokej, no po fyzickej stránke to nestačilo. Napriek tomu dokázali trikrát zvíťaziť. Vyhrávať je úžasné, no niekedy hranica medzi prehrou a výhrou je veľmi tenká. Zápasy nie sú čiernobiele. Nie je všetko výborné keď vyhráme ani všetko na "figu" keď prehráme. Dôležité je vydať zo seba maximum. To sa veľa hráčom vo veľa zápasoch podarilo. Majme z toho radosť a buďme radi, že deti majú možnosť odohrať toľko zápasov. V budúcnosti sa nám to vráti a (aj keď to nie je najdôležitejšia vec na svete) možno budúcu sezónu sa nám v EMHL podarí dobiť opäť najvyššiu métu wink.

Výsledky a vyhodnotenie EuroMiniHokejLigy nájdete na jej webovej stránke. O novinkách a plánoch pre ďalší ročník EMHL sa dozviete na prvom rodičovskom združení v novej sezóne 2012/2013 začiatkom mája.

10.4.2012

Záverečný turnaj EMHL je predo dvermi.

Cez víkend nás čaká vyvrcholenie EuroMiniHokejLigy Záverečnými turnajmi. V sobotu sa odohrá turnaj U10 u nás v Dúbravke. Rozpis zápasov a propozície Záverečného turnaja môžete nájsť na webovej stránke EMHL. Radi privítame pomoc zo strany rodičov, či už materiálnu (ceny, občerstvenie), finančnú (prenájom ľadovej plochy, poháre, medaile, diplomy, individuálne ocenia) alebo osobnú (pomoc pri mantineloch, pri občerstvení vo VIPke, zabezpečenie plynulého priebehu turnaja). V prípade záujmu pomáhať pri turnaji, kontaktujte prosím vedúcich družstiev (p. Korbíniová, p. Kulmanová, p. Hamer, p. Klečka). Verím, že sa nám podarí zorganizovať turnaj, na ktorý budeme opäť hrdý. Súčasťou turnaja budú aj prípravné zápasy Hobákov z 0-1A-1B-2 (HOBA U7 biely a HOBA U7 modrý) proti Hamuliakovu (13:20 / 14:20) a Piešťanom (13:20 / 14:20) či zápas najmenších Hobáčikov (o 9:00). Prípravný zápas v minihokeji odohrajú aj Biele Žraloky U9 proti Modrým Raketám U9 (o 16:00). Vyhodnotenie EMHL U10 je naplánované na 12:00. Pre hráčov z kategórie U10 bude obed i občerstvenie počas celého dňa (v nedeľu vo Viedni pre U9) zabezpečené. Pre ostatních malé občerstvenie tiež. V nedeľu sa uskutoční Záverečný turnaj EMHL U9 vo Viedni (Albert Schultz Halle), v novootvorenej hale 3. Do Viedne pôjdu všetci hráči spoločne autobusom (zraz o 7:15 na štadióne, predpokladaný návrat o 19:30), v prípade záujmu rodičov o spoločnú cestu autobusom je potrebné nahlásiť sa emailom čo najskôr hlavnému trénerovi. EuroMiniHokejLiga neskončila túto sezónu víťazne ako predchádzajúce dve. No prihlásili sme do nej až štyri družstvá (pravidelne v nej nastupovalo 45 Hobákov), z ktorých ani jedno tam nebolo iba do počtu. Aj vďaka náročným EMHL zápasom sa nám podarilo v tejto sezóne vyhrať rekordných 7 minihokejových turnajov!!! wink

22.3.2012

Prvého apríla na Veľkonočný turnaj do Brumov-Bylnice.

V nedeľu 1.apríla sa naši hráči ročníka 2003 a mladší (nominácia v sekcii nominácia na akcie) zúčastnia Veľkonočného minihokejového turnaja v moravskom mestečku Brumov-Bylnice. V skupine nastúpime s Uherským Hradištem o a s Dubnicou o a napokon v zápase o umiestnenie. Bude sa hrať v troch pásmach. Predpokladaný odchod autobusu z Bratislavy je o 7:00 (zraz pred zimákom o 6:45). Predpokladaný návrat do Bratislavy o 19:30.

20.3.2012

Na prelome marca a apríla tretiaci do Prostejova.

Tretiaci sa budúci víkend zúčastnia veľkého medzinárodného turnaja v Prostejove - Moravia Open Cup 2012. Turnaja sa zúčastní 16 družstiev, ktoré sú rozdelené do 4 skupín po štyroch. Naše družstvo bolo vyžrebované do Bielej skupiny, kde sa postupne stretneme s Frýdkom-Mýstkom (sob o 8:45), s Uničovom (o 10:30) a s Vyškovom (o 12:10). Po slávnostnom zahájení turnaja budeme mať spoločný voľný program. V nedeľu odohráme ďalšie zápasy o umiestnenie. Na turnaj pôjdeme autami. Bližšie informácie budú budúcu stredu na rodičovskom združení. V prípade záujmu rodičov o ubytovanie nahláste to hlavnému trénerovi príp. vedúcej čo najskôr. Predpokladané náklady na turnaj pre hráča sú 55,- Euro (strava, štartovné, ubytovanie). Zálohu 30,- Euro môžete doniesť p. Korbíniovej na tréning v stredu alebo v pondelok na tréning 3-4. Zraz na štadióne v Prostejove bude o 7:30. Predpokladaný odchod z turnaja bude v nedeľu o 12:30 (menej pravdepodobné) alebo o 18:00 (viac pravdepodobné smiley), podľa umiestnenia v skupine. 

19.3.2012

Prváci si doniesli z Uničova dve turnajové víťazstvá!! smiley

Vyhrať dva turnaje v jeden deň? Áno je to možné! Naši prváci to v sobotu dokázali! smiley V Uničove dokázali vyhrať aj na A strane, kde nastúpili prváci, aj na B strane kde nastúpili hráči ročníka 2005 a mladší. "Áčko" dostalo hneď na úvod turnaja najťažšieho súpera - Rožňov. Od začiatku zaujímavý zápas, kde hviezdami zápasu boli brankári na oboch stranách rozhodol Filip Šimko 9 sekúnd pred koncom. V druhom ˇáčko" nedalo šancu Orlovej, no v treťom nás čakal opäť ťažký súper - Šumperk. Opäť sa darilo našej prvej štvorke kde Lukáš Klečka so Samkom Sisíkom (bol najlepším strelcom na turnaji, aj keď chybou organizátora turnaja cenu dostal hráč z Rožňova) predvádzali nádherné akcie. Hviezdou zápasu bol však náš brankár Janko Korec (bol vyhlásený za najlepšieho hráča nášho družstva), ktorý v bráne pri niektorích zákrokov doslova čaroval. V poslednom zápase to už bola proti domácim z našej strany exibícia, ktorú sme vyhrali o desať gólov. "Béčko" prešlo turnajom o niečo hladšie. Aj keď v dvoch prípadoch museli doháňať dvojgólvý náskok súpera, s prehľadom turnaj vyhrali. Spoľahlivý výkon predvádzal v bráne Oliver Bizoň. Hviezdami v útoku boli Martin Učeň (najlepší hráč béčka), Tomino Šeleng (najlepší strelec B turnaja) a Jarko Kovaŕ. Všetci hráči si zaslúžia veľkú pochvalu, 8 zápasov - 8 víťazstiev no proste PARÁDA! wink

Tréningy 3A-3B-4A-4B na tento týždeň!

Kategória 3A-3B-4A-4B má tento týždeň spoločné tréningy pondelok (telocvičňa a bazén), utorok, stredu a nedeľu. Vo štvrtok tréning na ľade nie je z dôvodu predohrávky zápasov žiackej ligy. Namiesto tréningu na ľade bude tréning v telocvični na ZŠ Nejedlého od 16:00. Zraz hráčov je 15:50 pred základnou školou.

12.3.2012

2003ky budúci víkend do Kolína! - doplnené 20.3.2012

Budúci piatok cestujú naše 2003ky na veľký medzinárodný turnaj do Kolína. Našimi súpermi okrem iných budú Sparta Praha, Výber Francúzka, Slavia Praha, Výber Brna, Olomouc, atď. Na turnaj pôjdeme tentokrát výnimočne spoločne vlakom. Späť pôjdeme autami príp. tiež vlakom. Bližšie informácie budú na webe koncom týždňa a dozviete sa ich aj na budúcotýždňovom rodičku kategórie "4". Predpokladané náklady na hráča sú 85,- Euro (jedna cesta vlakom, strava, ubytovanie, štartovné). Zálohu 50,- Euro doneste v stredu na tréning pani vedúcej Korbíniovej. V pripade zaujmu rodičov o ubytovanie či cestu vlakom, nahláste sms-kou hlavnému trénerovi do 15.3.2012! Krátke predturnajové rodičko bude v stredu o 17:05 v šatni č.2. Žiadame rodičov, aby výstroje hráčov doniesli vo štvrtok o 19:30 do šatne č.8 spolu aj detským cestovným pasom, európskym preukazom poistenca a doplatkom za turnaj. Všetci hráči vo vlaku budú mať oblečené tohtoročné teplákové súpravy, pod nimi svetlomodré hobácke tričká. Rozpis zápasov: piatok o 14:45 s Jokers SVK a o 16:45 s HC Stadion Vrchlábí, sobota o 10:00 s HC Brno, o 12:00 s HC Česká Lípa, o 14:00 so Slaviou Praha a o 15:00 s domácim Kolínom, nedeľa o 9:00 so Spartou Praha, o 11:00 s Francúzskom a o 13:00 s Olomoucom. Predpokladaný odchod z Kolína bude o 16:20. Upozorňujem našich fanúšikov, že robiť ohňostroj na štadióne nie je dovolený. Doniesť si však môžu rapkáče, zástavy, trúby a bubny wink.

11.3.2012

Rodičko pred turnajom v Uničove.

V pondelok 12.3.2012 o 16:30 v šatni č.5 sa uskutoční rodičovské združenie rodičov hráčov, ktorí sú nominovaní na sobotňajší turnaj v Uničove. Okrem "turnajových" informácií si krátko aj zhodnotíme sezónu a taktiež rodičov budeme informovať o koncosezónnych akciách.

9.3.2012

Srdiečko pre mamičku.

Včera všetky ženy na svete oslavovali Medzinárodný deň žien. A oslavovali ho aj mamičky malých Hobákov. Každý kto sa zúčastnil stredajšieho tréningu dostal čokoládové srdiečko, ktoré odovzdal svojej mamičke. Okrem tejto malej oslavy, sme oficiálne privítali v našom klube hráčov z hokejovej školy Zdena Cígera s ktorou sme rozbehli spoluprácu. Vo veľkom derby EMHL Modré Rakety porazili Ružinov v dramatickom zápase 8:6. Na druhej strane "Cígerovci" porazili tesne naše Biele Žraloky doplnené o starších hráčov z 3-4. EMHL pokračuje poslednými zápasmi zajtra (v sobotu) na našom zimnom štadióne. Na Rakety čaká Trnava, na opačnej strane ihriska bude určite veľmi zaujímavý zápas dvoch najlepších družstiev EMHL U9 Grazu a Piešťan.

6.3.2012

Prváci do Uničova!

Budúcu sobotu čaká našich prváčikov prvý veľký minihokejový turnaj. Cestujeme do moravského Uničova. Predpokladaný odchod od štadióna v Dúbravke je o 5:45 (upresníme 3 dni pred odchodom). Nastúpime postupne proti Čiernym Vlkom z Rožňova (o 9:45), HC Orlovej (o 12:40), HC Šumperku (o 14:30) a nakoniec proti domácim Uničovským orlíkom (o 16:20). Predpokladaný návrat do Bratislavy bude o 21:15. Obed a občerstvenie počas dňa bude zabezpečené. Predpokladané náklady na turnaj na hráča budú do 25,- Euro (doprava, štartovné, strava). Všetci nominovaní hráči pôjdu autobusom. Ak majú rodičia záujem ísť tiež kontaktujte emailom hlavného trénera čo najskôr, ešte je pár voľných miest. Nezabudnúť európsky preukaz poistenca, zápasové dresy, kompletnú hokejovú výstroj. Všetci veríme v úspešný štart malých Hobákov do ich hokejovej kariéry! wink smiley

Neobyčajná streda.

V stredu kategória 1A-1B-2 má tréning neskôr, o 16:00. Na tréningu si zahráme aj minihokej o niečo viac ako zvyčajne. Hneď po tréningu nastúpia naše staršie Modré Rakety na EMHL zápas v derby proti Ružinovu. Na druhej strane si to starší hráči z 3-4 "rozdajú" proti hráčom z hokejovej školy Zdena Cígera, s ktorou sme nedávno nadviazali spoluprácu. Stredné pásmo bude patriť ostatným hráčom z 3-4, ktorí si tiež do sýtosti zahrajú. A ešte nás čaká malé veľké prekvapenie... heart

29.2.2012

Videá a Fotky našich rodičov.

Vytvorili sme novú sekciu: Videá a Fotky, kde nájdete odkazy na fotky a videá od našich rodičov. Veľmi pekne im za to ďakujeme, že si nádherné chvíle z turnajov môžeme kedykoľvek pripomenúť. smiley

27.2.2012

Hobácke derby v Trnave!

V sobotu je na programe predposledný EMHL turnaj v tejto sezóne. Organizátorom je HK Trnava a predstavia sa na ňom aj naše staršie Biele Žraloky a Modré Rakety, dokonca nastúpia proti sebe. V ďalšom zápase na Rakety čaká suverén súťaže HC Břeclav a Žraloky v druhom zápase nastúpia proti Viedni Capitals. Zraz na štadióne v Trnave je o 8:15. Do Trnavy pôjdeme individuálne, ak niekto sa nemá ako dostať do Trnavy nech kontaktuje hlavného trénera. V Trnave nastúpia v prípravnom zápase proti domácim aj naše U8. Zraz U8 je o 10:15 v Trnave. Všetky zápasy sa hrajú 3x 15 minút.

20.2.2012

Posledný EMHL turnaj pre naše U9 už túto sobotu v Grazi.

V sobotu spoločne naše mladšie Modré Rakety i Biele Žraloky vyrazia na svoj posledný tohtosezńny turnaj EuroMiniHokejLigy do rakúskeho Grazu. Na turnaj pôjdu všetci hráči spoločne autobusom, samozrejme môžu ísť s nami aj rodičia. Predpokladané náklady na dopravu na osobu budú medzi 16,- až 19,- Eurami, podľa počtu osôb v autobuse. V nedeľu Modré Raketky vo Viedni predviedli veľmi pekný minihokej v sobotu v Grazi túžia svoj výkon zopakovať a určite minimálne tak dobrý výkon budú chcieť predviezť aj Biele Žraloky. Stravu nebudeme zabezpečovať (každé dieťa dostane po zápase iba banán a keks), deti treba dobre nabaliť, lebo predpokladaný návrat z Grazu bude okolo 17:30. Zraz pred zimákom v Dúbravke je o 6:10, prosíme nemeškať!

19.2.2012

Posledné posúvanie.

Snahu a disciplínu treba oceniť preto ďalších hráčov posúvame o kategóriu vyššie. Od dnes budú v kategórii 5-6 trénovať aj Peťo Sládek a Maxo Matula. Do kategórie 3-4, konkrétne do skupiny 3B posúvame Ondríka Apaloviča, Mateja Líšku, Jakuba Čača a Gorana Valoviča. Toto je posledné posúvanie v sezóne 2011/2012, ďalšie nás čaká na konci sezóny koncom apríla.

17.2.2012

Turnaj v Brumove zrušený. - doplnené 20.2.2012

Aj to sa stáva. Minihokejový turnaj v Brumove je zrušený. Je smutné, že organizátor nás zatiaľ o tom neinformoval, dočítali sme sa to na stránkach Brumova dnes ráno. Či sa turnaja zúčastníme v náhradnom termíne si dobre premyslíme. Ospravedlnenie sme dostali 18.2.2012 večer a prijímame ho. Turnaj sa presúva na 1. apríla a my sa ho zúčastníme. smiley

15.2.2012

V nedeľu na EMHL turnaj do Viedne.

V nedeľu idú na EMHL turnaj do Viedne naše malé Modré Rakety. Keďže na turnaj ide iba jedno družstvo a niektorí pokračujú v ceste na prázdninovú lyžovačku na turnaj pôjdeme individuálne. Vo Viedni vo vestibule Albert Schultz Halle sa stretávame o 11:10. Kto má problém s dopravou do Viedne nech kontaktuje hlavného trénera po tréningu, príp. v piatok doobeda telefonicky. Ak ešte niekto nevie ako chutí minihokej v Albert Schultz Halle nech klikne sem

Víťaná fotka s pohárom z Púchova.

Toto je víťazná fotka s víťazným pohárom z Púchova. Tréneri vybrali Hamyho, Miška a Siska ako pózujú vo vírivke v Čičmanoch. Túto sezónu sa nám darí ešte viac ako minulú. Už som nám podarilo vyhrať štyri minihokejové turnaje a všetci veríme, že sa nám ešte nejaký ten víťazný pohár z turnaja túto sezónu podarí priniesť. wink

13.2.2012

Na Orangei v Trnave bronzový.

Na minihokejovom turnaji v Trnave, ktorý sa hral v rámci projektu Orange Minihokej Tour sme získali bronzové medaile. Na A strane sme odohrali tri vyrovnané zápasy. Nebolo jednoduché presadiť sa cez štyroch súperovych hráčov či streliť góly veľkému brankárovi v malej bráne, no rovnako náročné to mali aj náši súperi. Na B strane sme vo všetkých troch zápasoch vyhrali, no s premieňaním šancí (hlavne pre nás v najdôležitejšom zápase s Trnavou) sme mali problémy. Na turnaj sme nastúpili prevažne (2/3) s tretiakmi. Nevyhralo sme ho z viacerích dôvodov. Traja hráči zo základnej zostavy boli chorý, úzky káder štvrtákov, chýbajúca výraznejšia individualita u štvrtákov, nepremenené šance v zápase s Trnavou. No aj tretie miesto je pre náš klub určite pekné, veríme však, že o rok sa nám podarí dosiahnuť výraznejší úspech (ak sa Orange Minihokej Tour podarí zorganizovať..), 25 zaregistrovaných tretiakov je toho predpokladom. smiley

10.2.2012

Cez jarné prázdniny do Brumova.

V dňoch 20. až 21.2.2012 (pondelok a utorok) sa zúčastníme minihokejového turnaja v malom moravskom hokejovom mestečku Brumov-Bylnice. Viaceré deti s rodičmi odchádzajú na lyžovačku, no niektrorí zostávajú príp. radi dajú prednosť kvalitnému medzinárodnému minihokejovému turnaju. Účasť prisľúbil Vsetín, Uherské Hradište, Zlín, Slovan BA, a ďalší. Tak ako to bolo aj pri víťaznom turnaji v Púchove, tak aj teraz hráči resp. rodičia majú možnosť sami sa prihlásiť na turnaj a to tak, že svoj záujem napíšu do sms-ky príp. do emailu hlavnému trénerovi. Prosím, aby ste tak urobili do najbližšieho utorka. Predpokladané náklady na turnaj sú 35,- Euro (bez dopravy, ktorú upresníme na tréningu v stredu). 

7.2.2012

Turnaje do konca sezóny.

Pozvánky na turnaje pribúdajú. Viaceré družstva by nás radi privítali na svojich turnajoch. Samozrejme nemôžeme ísť na každý, chceme však vytvoriť priestor, aby každý Hobák z 3-4 sa zúčastnil aspoň jedného viacdňového turnaja. Mali by sme sa zúčastniť turnaja v Kolíne, Prostejove, Brumove-Bylnici či prváci v Uničove. Najprv ale odohráme zostávajúce zápasy EuroMiniHokejLigy vo Viedni, Grazi a Trnave. Sezónu ukončíme doma Záverečným turnajom EMHL. Rozpis plánovaných turnajov nájdete v sekcii Najbližšie akcie, nomináciu v podsekcii Nominácia na akcie.

6.2.2012

Tréningový prípravák na Orange.

V stredu po tréningu 3-4 (o 17:15) si v rámci prípravy na Orange Minihokej Tour zahráme tréningový zápas medzi sebou. Tréningového zápasu sa zúčastnia hráči, ktorí sú nominovaní na spomínaný turnaj v nedeľu v Trnave. V druhej polovici ihriska budú mať brankári brankársky tréning. 

1.2.2012

Orange Minihokej Tour 2012. - doplnené 7.2.2012

V šiestich slovenských mestách (Trnava, Partizánske, Detva, Brezno, Humenné, Trebišov) sa v nedeľu 12.2.2012 budú hrať minihokejové turnaje v rámci projektu Orange Minihokej Tour. Naši štvrtáci doplnení tretiakmi nastúpia v Trnave. V skupine máme Senicu (9:35) a Trnavu (11:10), potom nás čaká zápas o umiestnenie proti jednému z trojice (Slovan, Nitra, Skalica). Pred troma rokmi sme skončili na "Orange" piaty, pred dvoma štvrtý, pred rokom druhý no a tento rok... uvidíme, nechajme sa prekvapiť smiley. Víťazi turnajov sa stretnú na konci sezóny pravdepodobne v košickej Steel Aréne na finálovom turnaji, kde sa rozhodne o neoficiálnom majstrovi Slovenska 4. tried v ľadovom hokeji. Do Trnavy pôjdeme na autách, zraz na miestnom zimnom štadióne je o 8:00. Obed je pre deti zabezpečený. Účasť potvrďte do 5.2.2012.  Z propozícií najdôležitejšie: nominovaní hráči, nezabudnite si so sebou zobrať kartičku poistenca! Do priestorov šatní nie je vstup rodičom povolený. Zákaz pohybu rodičov na striedačkách a ľadovej ploche.

Minihokej prvákov v Hamuliakove

V sobotu sa odohrá ďalší turnaj EuroMiniHokejLigy a to v Hamuliakove. Naše Biele Žraloky ani Modré Rakety tentokrát nenastúpia, no nastúpia naši prváci (na zápas sú nominovaní prváci, ktorí nehrali vo Viedni) proti prvákom z Hamuliakova. Účasť potvrďte najneskôr vo štvrtok. Nastúpime v bielych dres och, kto nemá požičiame biely tréningový. Zraz v Hamuliakove je o 17:20, o 17:50 vykorčuľujeme na ľad.

23.1.2012

Trojkráľový kemp 2012.

Na začiatku roka sme zorganizovali už tretí ročník Trojkráľového Hobaminikempu. Kempu sa zúčastnilo 19 detí. Keďže to bol hokejový kemp, nemohli chýbať tréningy na ľade či mimo ľadu, ale okrem nich sme si boli zakorčuľovať aj na Hviezdoslavovom námestí. Bolo sme v "hokejovom múzeu", kde sme si pozreli zaujímavosti z histórie ľadového hokeja v Bratislave. Veľa hier a zábavy sme si užili aj v hokejovej šatni. Pár momentiek z kempu nájdete vo fotogalérii TUwink

19.1.2012

Zväzový minihokejový turnaj v Ružinove.

Najbližšiu nedeľu sa naši štvrtáci doplnení tretiakmi zúčastnia zväzového minihokejového turnaja v Ružinove. Nastúpime postupne proti Nitre o 9:50, Slovanu o 10:55 a Ružinovu o 13:40. Zraz v Ružinove je o 8:30, obed deťom nebudeme zabezpečovať.

18.1.2012

Turnaj vo Viedni pre prvákov.

V sobotu sa okrem EuroMinihokejLigy vo Viedni v Albert Schultz Halle hrá aj minihokejový turnaj pre U8. Turnaja sa zúčastnia aj naši Hobáci z 0-1-2. Našimi súpermi budú Grashoppers Wolkersdorf, W-EV Viedeň a domáci Capitals. Na turnaj pôjdeme autobusom, zraz na zimnom štadióne v Dúbravke je o 8:50, odchod o 9:05. Obed nie je zabezpečený, ľahké pozápasové občerstvenie, ovocie i pitný režim áno. Predpokladaný návrat do Bratislavy plánujeme okolo 16:00. Nezabudnite si výstroj, zápasové dresy, hobácke súpravy, európsky preukaz poistenca, detský cestovný pas. 

15.1.2012

EMHL turnaj a lá Winter Classic.

Po EMHL turnaji u nás pokračuje EuroMiniHokejLiga hneď ďalšiu sobotu dvoma turnajmi. Obidva turnaje sa budú konať vo Viedni a na jednom z nich na Weiner Eislauf Verein sa predstavia aj naše Biele Žraloky. Tento EMHL turnaj je výnimočný tým, že zápasy sa hrajú pod hviezdnou oblohou a tým majú svoje neopísateľné čaro. "Staršie Žraloky" si to rozdajú v dvojzápase s domácimi Tigrami, "mladšie Žraloky" nastúpia na prvý zápas s Grazom, druhý s Viedňou Tigers. Verím, že nám počasie bude priať (hrá sa za každého počasia), ale pre istotu okrem bubnov a rapkáčov si pribaľte aj dáždniky.. wink

Hokejové popoludnie v Dúbravke.

V sobotu popoludní sme strávili ďalšie pekné hokejové popoludnie na našom zimnom štadióne v Dúbravke. Naše Modré Raketky najprv nastúpili proti Piešťanom. Síce prehrali no snahu a bojovnosť im nemožno uprieť (Modré Rakety U9 sú zložené iba z hráčov ročníka 2004, takže takmer vždy nastupujú na zápasy proti o rok starším). V druhom zápase proti vekovo podobnému družstvu, Viedni Capitals, po tuhom boji zvíťazili. Ozajstný minihokejový zápas si zahrali aj naši najmenší. Naše pozvanie prijali malí hokejisti z Piešťan. V zaujímavom dvojzápase sme si dokázali vypracovať o niečo viac šancí my a po remíze v prvom zápase sa nám podarilo v druhom piešťancov zdolať. Paráda! V podobnom vysokom zápasovom nasadení chceme pokračovať počas celého roka. smiley

11.1.2012

Hľadáme brankára!

Si druhák,tretiak, štvrták alebo piatak? Chcel by si si vyskúšať aké je to stáť v bráne a chytať puky? Alebo máš kamoša, ktorý o tom sníva? Tu je Tvoja (či jeho) šanca, prihlás sa na najbližšom tréningu a ukáž trénerom svoj talent. wink Brankársku výstroj Ti požičiame.

10.1.2012

Prvý EMHL turnaj v roku 2012 u nás.

Najbližšiu sobotu sa na našom zimnom štadióne uskutoční v poradí už desiaty turnaj EMHL tejto sezóny. Predstavia sa na ňom naše mladšie Modré Rakety (U9), Viedeň Capitals, ATSE Graz a ŠHK Piešťany. Nomináciu ako obvykle nájdete v podsekcii nominácia na akcie (sekcia najbližšie akcie). V rámci EMHL turnaja v strednom pásme odohrajú naši najmenší Hobáci (U8) dva prípravné zápasy proti malým hokejistom z Piešťan. Nomináciu je potrebné potvrdiť do štvrtka 18:15, kto nepotvrdí nebudeme s nim počítať a zavoláme ďalších hráčov. Šatňa pre najmenších nebude k dispozícii, preto je potrebné prísť oblečený vo výstroji, korčule môžu rodičia deťom zaviazať v šatni pre verejnosť. Žiadame rodičov, aby rešpektovali pravidlá EuroMiniHokejLigy a nezdržovali sa na striedačkách (boli za plexisklom).

9.1.2012

Turnaje počas zimných prázdnin.

Počas zimných prázdnin sme sa zúčastnili piatich turnajov vrátane predvianočného turnaja v Dunaujvároši. Každý turnaj bol inak výnimočný, zo všetkých z nich sme si doniesli pekné zážitky i ďalšie hokejové skúsenosti.

Na turnaji v maďarskom Dunajuvároši sa stretli najlepšie maďarské družstvá, slovenský výberové družstvo, najúspešnejšie srbské družstvo Belehrad a my. To, že pôjdeme niekedy na turnaj kompletný je takmer nemožné, je prirodzené, že niekto vypadne pre chorobu či neodkladné rodinné akcie, ale veríme, že to bude hlavne čo sa týka veľkých medzinárodných turnajov s účasťou o niečo lepšie. A družstvo odohralo okrem dvoch veľmi vyrovnané zápasy, podarilo sa nám zvíťaziť s domácim Dunaujvárošom a mali sme blizučko aj k výhre nad Ferencvárošom. B družstvo skončilo piate, škoda toho záveru predposledného zápasu s krajanmi, mohli sme bojovať o tretie. Veľa skúseností sme si domov priniesli, skúsenosti, ktoré sme chceli využiť pri ďalších turnajoch. Čo v minulosti chýbalo, teraz je to veľké plus pre naše družstvo, že turnaja sa zúčastnili aj viacerí naši rodičia, ktorí boli ozdobou maďarskej tribúny a neraz bolo ich tak počuť že boli pre deti piatym hráčom na ľadovej ploche. Určite je dôležité, aby deti cítili spoločnú podporu rodičov počas zápasov ale aj mimo nich. Fotovideo od pána Zelenaya nájdete tu a fotky si môžete stiahnuť tu.

V Bŕecavy (3. ročník) na Štefana sme odohrali taktiež veľmi zaujímavé zápasy. Na Břeclav ani na Uničov sme nestačili, ale v zápasoch s Olomoucom i s Viedňou Capitals sme boli lepší a dokázali sme, že aj keď sme nešli na turnaj v najsilnejšej zostave, vieme odohrať dobré zápasy čo štvrté miesto z ôsmich je toho dôkazom.

V Hodoníne (4. ročník) sme odohrali náš prvý tohtosezónny turnaj na veľké ihrisko. Začali sme famózne a mnohí nás po prvom zápase považovali za favorita turnaja. Aj v ďalších zápasoch, s výnimkou zápasu s Letňanmi, sme si dokázali vytvoriť viac šancí, no súper bol v koncovke efektívnejší. Strelecky sa na tomto turnaji najviaci darilo Tomášov Martonovi, ktorý strelil sedem gólov a patril medzi najlepších strelcov na turnaji. Turnaj bol veľmi vyrovnaný, zo šiestich družstiev sme skončili na piatom mieste, od tretieho nás delili dva body.

V Nových Zámkoch (3. ročník) sme odohrali posledný turnaj roku 2011. Napriek tomu, že sme boli v prvom zápase s Gyorom lepší, dôraz pred bránou rozhodol o tesnom víťazstve maďarského družstva. Zostávajúce dva zápasy s Novými Zámkami a s Hokejovou školu Zdena Cígera sme zvládli na výbornú a skončili celkove druhý. Okrem toho hráč nášho družstva Jakub Pisarovič sa stal najlepším hráčom turnaja.

Na Tri krále sme vyrazili do Púchova (3. ročník). Viacerí tretiaci nám chýbali a tak družstvo doplnili druháci i traja prváci. V prvom zápase Partizánske s nami súper držal krok do 7. minúty, potom sme začali strieľať góly jeden po druhom. V druhom zápase nás čakal tvrdší oriešok - Brezno. Zápas bol veľmi vyrovnaný, na konci prvého polčasu (hralo sa 2x15 minút) sme dostali do dvojgólového vedenia, no v tretej minúte druhého polčasu už viedol súper o gól. A to nás nakoplo ešte k lepšiemu výkonu, čo znamenalo otočenie skóre v náš prospech. Vo finále sme nastúpili proti moravskému mestečku Brumov-Bylnice. Od začiatku sme boli jednoznačne lepší, no mali sme problém prekonať skvelého brankára Brumova. Podarilo sa nám ho zlomiť a po víťazstve 9:6 sme sa radovali z nádherných zlatých medailí. Vyhrať hneď prvý turnaj v Novom roku, to je znamenie, že tích víťazstiev (zápasových i turnajových) po dodržaní zásad - disciplína, dochádzka, aktivita, bude tento rok ešte viac. wink Veľký víťazný pohár z Púchova bude opäť putovať po rodinách hráčov. Každý hráč si ho odnesie domov a pochváli sa ním doma, na ihrisku, či v škole. Dávajte ale naň veľký pozor. Môžete sa s ním aj odfotiť. Najkrajšie fotky s pohárom uverejníme tu na našej webovej stránke.

30.12.2011 - aktualizované 3.1.2012

Trojkrálový turnaj v Púchove.

Na Tri krále, piatok 6.1.2012, sa naši tretiaci a druháci zúčastnia Trojkrálového minihokejového turnaja v Púchove. Našimi súpermi bude Partizánske (o 9:45), Brezno (o 13:15) a jeden z trojice Brumov-Bylnice, Púchov, Slovan BA. Keďže viaceré rodiny sú na lyžovačkách, tí čo chcú a môžu ísť na turnaj sa nominujú sami a to tak, že záujem o turnaj pošlú smskou alebo emailom hlavnému trénerovi. Maximálny počet prihláseních hráčov je 22. Všetci hráči pôjdu na turnaj autobusom. Predpokladané náklady na turnaj sú do 22,- Euro (autobus, štartovné a stravné). V prípade záujmu rodičov o cestu autobusom treba to tiež nahlásiť. Zraz pred štadiónom v Dúbravke je o 6:30, predpokladaný návrat do Bratislavy je do 19:30. V prípade otázok kontaktujte hlavného trénera.

21.12.2011

Vyprázdniť šatňu č.8.

Prosím rodičov hráčov z 3-4, ktorí majú výstroj v šatni č.8, aby si výstroj po štvrtkovom tréningu zobrali domov. Výstroj si budete môcť nechávať v šatni opäť od 7.1.2011!

16.12.2011 - aktualizované 2.1.2012

Tréningy počas zimných prázdnin.

Tréningy počas 19.12.2011 do 8.1.2012 by mali byť takto:

deň kategória čas zraz poznámka
pon 19.12.11 0-1-2 16:00-17:00 15:45 -
uto 20.12.11 3-4 14:45-15:45 14:30 -
str 21.12.11

0-1-2

3-4

14:45-15:45

16:00-17:00

14:30

15:40

 
štv 22.12.11

0-1-2-3

4-5-6

14:45-15:45

16:00-17:00

14:30

15:20

-

-

23.-25.12.11 - - - voľno
pon 26.12.11

3. ročník

...

...

Turnaj v Břeclavy!

uto 27.12.11

0-1-2-3

4. ročník

7:15-8:15

9:20,12:00,16:00

7:00

8:00 v Hodoníne

-

Turnaj v Hodoníne!

str 28.12.11

4. ročník

10:40,13:20

9:30 v Hodoníne

Turnaj v Hodoníne!

štv 29.12.11

4-5-6

2. a 3. ročník

8:30-9:30

...

8:00

6:20 v Dúbravke

-

Turnaj v Nových Zámkoch!

pia 30.12.11

0-1-2-3

4-5-6

10:15-11:15

7:45-8:45

10:00

7:30

-
31.12.11-2.1.12 - - - voľno
uto 3.1.12

0-1-2-3

4-5-6

9:45-10:45

12:15-13:15

9:15

11:45

-
str 4.1.12

0-1-2-3

4-5-6

13:45-14:45

Ligový zápas s Levicami

13:15

5:30/10:00

-
štv 5.1.12

0-1-2-3

4-5-6

9:45-10:45

11:00-12:00

9:15

10:30

-
pia 6.1.12 5-6 14:45-15:45 14:15 -
sob 7.1.12 5-6 11:30-13:30 10:00 Ligový zápas
ned 8.1.12

3-4

0-1-2

7:15-8:15

8:30-9:30

7:00

8:15

-

Zmena tréningov vyhradená! Sledujte aktuálne www.hobapripravka.wbl.sk

Počas zimných prázdnin môžete využiť bohatú ponuku hodín verejného korčuľovania na našom zimnom štadióne. V prípade otázok môžete zatelefonovať hlavnému trénerovi pondelok 25.12.2011 medzi 18:00 až 21:00.

15.12.2011

Dnes tréning v telocvični nebude.

Dnes (štvrtok 15.12.2011) tréning v telocvični z dôvodu opravy kúrenia na ZŠ Nejedlého nebude.

14.12.2011

Na šatniach sa pracuje.

Už to nie je iba sen. Budeme mať ďalšie šatne či tréningovú plochu na všestrannú prípravu. Určite ste si všetci všimli, že sa na tom intenzívne pracuje, že sa blíži deň, keď aj kategória 3-4 bude mať svoju šatňu so sprchami a WC, a v nej každý svoje miesto. Možno už začiatkom februára.. smiley

13.12.2011

V nedeľu zväzový minihokejový turnaj v Senici.

V nedeľu hráči tretieho a štvrtého ročníka (doplnení druhákmi), ktorí sa nezúčatnia víkendového turnaja v Maďarsku, sa zúčastnia zväzového minihokejového turnaja v Senici. Nastúpime proti Trenčínu (o 9:50), Senici (o 10:55) a Trnave (o 13:40). Ukončenie turnaja je o 14:30. Zraz na zimnom štadióne v Dúbravke je o 7:15, predpokladaný návrat o 16:15. Všetci hráči pôjdu na turnaj autobusom. Nomináciu nájdete v sekcii najbližšie akcie, v podsekcii nominácia na akcie. V prípade otáok kontaktujte hlavného trénera v stredu v čase konzultačných hodín.

12.12.2011

Najbližšiu nedeľu tréning nebude.

V nedeľu z dôvodu minihokejových turnajov v Dunaujvaroši a Senici tréningy 0-1-2 i 3-4 nebude. Hráči z 3-4 si ho môžu nahradiť v sobotu ráno, hráči z 0-1-2 v pondelok, stredu alebo sobotu so skupinou, ktorou netrénujú.

8.12.2011

Tradícia pokračuje o necelý mesiac je tu Trojkrálový kemp!

Aj na začiatku roka 2012 pripravujeme pre Hobákov Trojkrálový hokejový kemp. Bude prebiehať počas troch dní od 3. do 5.1.2012 od 7:45 do 15:45. Okrem tréningov na ľade nás bude čakať hokejový tréning mimo ľadu, korčuľovanie pod holým nebom, teambuldingové hry, história ľadového hokeja, návšteva múzea a ak bude sneh pôjdeme sa aj spoločne polopárovať. smiley Kemp je určený pre hobákov narodených od 1.9.2002 do 31.12.2005. Samozrejme o stravu či pitný režim bude postarané. Cena trojdňového kempu je 33,- Euro. Rodičia sa môžu prihlasovať v priebehu budúceho týždňa u vedúcich družstva príp. u hlavného trénera.

Mikuláš prišiel a nechýbal ani čert!

Áno prišiel, dočkali sme sa ho, no najprv vybehol na ľad čert devil Keďže čert bol priamo z pekla, nevedel korčuľovať a deti nemali problém pred ním ujsť. Vyzeral hrôzostrašne, ale každý dobre vie, že deťom ktoré poslúchajú, by nič neurobil. A potom sa objavil Mikuláš. Bradu mal opäť o niečo dlhšiu i brucho o niečo väčšie ako minulý rok. No k deťom bol rovnako štedrý. Prihovoril sa im milým slovom, dokonca si s nimi zahral aj hokej. Na koniec porozdával všetkým sladké čokoládky zo svojho batoha a odišiel na dovolenku na severný pól. Ďakujeme Mikuláško, že si prišiel, veríme, že sa Ti u nás páčilo. A príď nás potešiť aj na budúci rok. smiley

7.12.2011 - doplnené 21.12.2011

Informácie o vianočných turnajoch - Břeclav, Hodonín, Nové Zámky.

Tu nájdete informácie o vianočných turnajoch, nomináciu nájdete v sekcii najbližšie akcie v podsekcii nominácia na akcie. Účasť so zálohou potvrďte prosím čo najskôr vedúcim družstva. Každý hráč si musí zobrať kompletnú hokejovú výstroj, zápasové dresy, zápasové štucne, teplákové súpravy, minimálne dva ribaná, zimnú bundu, hobácku čiapku, kartičku poistenca, detský cestovný pas (pre zahraničné turnaje). Prosím rodičov, aby nedávali deťom brúsiť korčule tesne pred turnajom či zápasom (minimálne pred posledným tréningom pred zápasom) a aby odkontrolovali či hokejka má správnu dĺžku (po bradu na ľade).

Bŕeclav - 26.12.2011, minihokejový turnaj pre tretiakov - Turnaj o pohár města Břeclav; rozpis zápasov: Warrior Brno o 8:00, Uničov o 10:00, Valašské Meziříčí, o umiestnenie o 14:30 / 15:30. Doprava individuálna. Kto sa chce pripojiť do hobáckej kolóny, štartujeme o 5:50 spred štadióna v Dúbravke. Zraz na štadióne v Břeclavy je o 7:00!

Hodonín - 27.-28.12.2011, vianočný turnaj pre štvrtákov veľký hokej - O pohár ředitela zimního stadionu v Hodoníne; rozpis zápasov: Nový Jičín utorok o 9:20, Vsetín utorok o 12:00, Letňany utorok o 16:00, Jindřichúv Hradec streda o 10:40, Hodonín streda o 13:20, slávnostné ukončenie turnaja o 17:10. Obed zabezpečený. Dopravu individuálna. Kto má záujem o dopravu, kontaktujte trénera v nedeľu 25.12.2011 medzi 18:00 až 21:00. V utorok 27.12.2011 je zraz v Hodoníne o 8:00 (príp. v Dúbravke pred zimákom o 6:30), v stredu 28.12.2011 je zraz v Hodoníne o 9:00 (príp. v Dúbravke pred zimákom o 7:30)

Nové Zámky - 29.12.2011, minihokejový turnaj pre druhákov a tretiakov - Silvestrovský turnaj 2011, účastníci: HOBA Bratislava, Nové Zámky, Gyor, Hokejová škola Zdena Cígera; všetci hráči pôjdu na turnaj autobusom, odchod autobusu je  o 6:30, všetci hráči pôjdu na turnaj autobusom, predpokladaný návrat o 17:30. Medaile, poháre, diplomy, hráč zápasu, individuálne ocenenia.

5.12.2011

Príde Mikuláš!

V stredu na náš zimný štadión zavíta Mikuláš. Deťom, ktoré poslúchajú doma rodičov, v škole učiteľov a na tréningoch či zápasoch trénerov donesie mikulášsky balíček plný sladkostí. Pre hobákov z 0-1-2 sa špeciálny mikulášsky tréning začína o 15:45. O 17:10 nastúpi kategória 3-4. Súťaže, hry a minihokej budú dominovať na špeciálnom mikulášskom "tréningu". Pozvané sú aj deti z 1. stupňa dúbravských základných či predškoláci z materských škôl. Súčasťou mikulášskeho popoludnia bude aj minihokejový turnaj o mikulášsku vianočku, zbierka hračiek pre detský domov v Podunajských Biskupiciach - Prines darček a urob radosť druhému (každý Hobák môže priniesť jednu hračku pre deti z detského domova), či súťaž Na verejko zadara (kto prinesie najviac kamošov-nehokejistov získa voľný vstup na verejné korčuľovanie do konca sezóny!!). O pitný režim pre deti i dospelých bude postarané no a možno príde aj čert devil

1.12.2011

Posun hráčov.

Do Vianoc zostáva ešte niečo vyše troch týždňov, pre pár detí máme malý darček od trénerov už teraz. Od dnešného dňa Andreja Čuvana preraďujeme do kategórie 5-6. Lukáša Klečku a Samka Sisíka do kategórie 3-4. Ďalšie deti: Goran Valovič, Matej Líška, Ondrej Apalovič, Martinka Uhlíková, Jakub Čačo a Janko Korec budú trénovať s kategóriou 3-4 jeden tréning do týždňa (štvrtok alebo nedeľu) a dva tréningy s 0-1-2. 

30.11.2011

V Ružinove aj najmenší Hobáci.

V sobotu sa v Ružinove predstavia aj naši malí Hobáci (U7) z 0-1-2. Zahrajú dva zápasy proti Ružinovu a Hamuliakovu. Prvý zápas by mal začať o 9:25, zraz na štadióne v Ružinove je o 9:00 vo výstroji. Druhý zápas začne o 10:40, zraz o 10:20. Kto má donesie si modrý zápasový dres, kto nemá dostane tréningový. Keďže záujem o zápasy je veľký, niektorí budú hrať iba jeden zápas. Nomináciu nájdete v podsekcii nominácia na akcie (sekcia najbližšie akcie). Tréning 0-1B-2 v sobotu ráno nebude. Deti si ho môžu nahradiť najbližšiu nedeľu, pondelok alebo stredu!

29.11.2011

Vianočný turnaj v maďarskom Dunaujvároši.

Čo by to boli za hokejové Vianoce bez poriadneho vianočného turnaja.. wink Už sa to stáva pomaly tradíciou, že posledný predvianočný víkend (17.-18.12.2011) vyrážame do Maďarska na vianočný minihokejový turnaj. Ako bolo pred dvoma rokmi či na víťaznom turnaji pred rokom si môžete pozrieť v archíve. Tohtoročný turnaj bude mať rekordný počet účastníkov, spolu 20. Vlastne to budú dva turnaje po desať družstiev, systémom každý s každým, 3 na 3, letmé striedania, no proste minihokej ako sa patrí. Na turnaji sa stretneme s Dunaujvárošom, UTE Budapešť, Ferencvároš Budapešť, HK Lučenec, Valašské Meziříčí, Mladosť Záhreb, Červená Hviezda Belehrad, Spartak Subotica a ďalší. Každé družstvo odohrá po 9 zápasov. Keďže v sobotu nás čaká náročný program (odohráme šesť zápasov), na turnaj pôjdeme už v piatok. Na turnaj pôjdu všetky deti spoločne autobusom, podľa záujmu rodičov môžeme objednať veľký autobus (náklady na hráča budú nižšie. Predpokladané náklady na hráča sú 85,- Euro (ubytovanie a strava - 2 noci, 2x raňajky, 2x obed, 1x večera; štartovné, autobus). Predpokladaný odchod je v piatok o 16:30 spred štadióna v Dúbravke. Predpokladaný návrat do Bratislavy je v nedeľu o 18:00. Deti doporučujeme pripoistiť. Ďalšie informácie na rodičovskom združení v stredu 30.11.2011  o 17:15. Každý hráč by si mal zobrať novú teplákovú hobácku súpravu, dresy, zápasové štucne, hobácku čiapku, slabomodré hobácke tričko, európsky preukaz poistenca, detský cestovný pas. Účasť so zálohou 35,- Euro potvrďte osobne pani Kulmanovej resp. pani Korbíniovej najneskôr do 8.12.2011. Pred rokom bol vianočný turnaj v Maďarsku pre viacerích Hobákov jednou z najkrajších akcií sezóny. Snáď to podobne bude aj tento rok. wink

Biele Žraloky v sobotu na EMHL turnaj v Ružinove!

V sobotu pokračuje EuroMiniHokejLiga! Tentokrát sa bude hrať v Ružinove. Zraz je o 7:30 na zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu. Nominovaných hráčov nájdete v podsekcii nominácia na akcie (sekcia nominácia na akcie). Bude to posledný EMHL turnaj v tomto kalendárnom roku.

15.11.2011

Tretiaci na turnaj do Uničova!

Vo štvrtok sa naši tretiaci zúčastnia turnaja v Uničove, kde postupne nastúpia proti Warioru Brno (o 9:45), Letcom z Letňan (o 12:40), Čiernym vlokom z Rožňova (o 14:30) a proti domácim Orlom o 16:20. Zraz je o 5:40, odchod autobusu o 5:50. Nezabudnúť výstroj, dresy, európsky preukaz poistenca, detský cestovný pas, ľahkú desiatu, hobácku teplákovú súpravu, čiapku. Deti majú zabezpečený obed i olovrant. Predpokladaný návrat je o 21:15. Náklady na hráča sú približne 30,- Euro (autobus, štartovné, obed). Potvrďme formu z nedele a nepredajme kožu lacno smiley wink.

14.11.2011

Vyhrali sme druhý minihokejový turnaj v tejto sezóne!

Po triumfe druhákov v Uničove sa nám podarilo vyhrať ďalší minihokejový turnaj, tentokrát štvrtákom (družstvo tvorili z veľke väčšiny tretiaci). Zväzový minihokejový turnaj sa konal tentokrát v Nitre za účasti domácich, Trnavy, Senice a našich Hobákov. Po sobotňajších EMHL turnajoch, v ktorých sa nám nedarilo tak akoby sme očakávali, sme chceli dokázať, že HOBA v najmenších kategóriách patrí na západe Slovenska medzi najlepšie tímy. Po jednoznačnom víťazstve proti Senici (30:1), sme nastúpili proti Nitre (7:6). Veľmi rýchlo sa nám podarilo vypracovať troj neskôr dokonca päť gólový náskok, no potom napriek prevahe sa nám už nepodarilo pretlačiť puk do siete. Súper strelil šťastný gól a ožil, v dramatickom závere sa nám podarilo udržať jednogólový náskok. Po chutnom obede nás čakal posledný zápas proti našim dobre známym hokejovým kamarátom z Trnavy (7:5). Opäť prevaha (v tomto zápase hlavne na A strane) bola na našej strane. Opäť dramatický zápas až do poslednej sekundy sa nám podarilo vyhrať o dva góly a tým získať diplom za prvé miesto na turnaji! Super!! wink

4.11.2011 - posledné doplnené informácie 10.11.2011

Budúci víkend bude hustý!

Najbližší víkend máme zápasové voľno, no budúci bude Hobákov čakať spolu 13 minihokejových zápasov. V sobotu pokračuje EuroMiniHokejLiga dvoma turnajmi a oboch sa zúčastnia aj naši hobáci Biele Žraloky i Modré Rakety. V Piešťanoch okrem domáceho družstva nastúpi aj Břeclav, Trnava, Hamíkovo a naše Biele Žraloky. Okrem EMHL zápasov sa odohrajúb aj dva prípravné zápasy, kde nastúpia malí Hobáčikovia (2. ročník a mladší) proti najmenším Piešťancom. Na turnaj sa pôjde spoločne autobusom. Nomináciu nájdete v sekcii nominácia na akcie (sekcia najbližšie akcie). Ak má záujem ísť niekto z rodičov autobusom treba to tiež nahlásiť čím skôr smskou alebo emailom hlavnému trénerovi. Modré Rakety čaká EMHL turnaj vo Viedni, kde sa stretnú s domácim Capitals a ďalším družstvom z Viedne Tigers. Na turnaj pôjdeme tiež autobusom, odchod obidvoch autobusov upresníme v utorok večer (Piešťany - cca.12:15, Viedeň - cca. 9:00). To však nebude budúci víkend všetko. V nedeľu sa predstavia naši štvrtáci (niektorí nastúpia za piatakov) doplnení tretiakmi na zväzovom turnaji v Nitre, kde postupne odohráme minihokejové zápasy so Senicou (8:35), s Nitrou (9:40) a Trnavou (12:25). Deťom obed v Nitre zabezpečíme. Čas odchodu autobusu upreníme v utorok večer. Dobre si tento víkend oddýchnite, pretože budúci bude poriadne hustý! wink Všetci hráči pôjdu na turnaj autobusom. Pridať sa môžu aj rodičia, počet miest v autobuse je limitovaný. Odchod autobusu do Viedne je v sobotu o 9:30, zraz o 9:20 (približné náklady na hráča je 9,- Euro, doprava + olovrant), predpokladaný príchod z Viedne je o 16:30, vedúci "zájazdu" je tréner Líška. Odchod autobusu do Piešťan je o 12:15, zraz o 12:00 približné náklady na hráča je 9,- Euro, doprava + desiata), predpokladaný príchod z Piešťan je o 19:30, vedúci "zájazdu" je pán Hamer. Odchod autobusu do Nitry je v nedeľu o 6:10, zraz o 6:00 (predpokladané náklady na hráča 7,- Euro, štartovné + obed, dopravu platí klub), predpokladaný príchod z Nitry je o 15:45, vedúci "zájazdu" je tréner Líška. V prípade otázok kontaktujte hlavného trénera počas konzultačných hodín. Doporučujeme na turnaje ísť oblečený v teplákových súpravách, samozrejme nezabudnite na teplé bundy, spodky, čiapku. Tréneri sú veľmi radi, že z 59 nominovaných 55 potvrdilo účasť yes yes (slovenská reprezentácia nám môže závidieť). Verím, že si zápasy poriadne užijeme a že výkonom nadviažame na turnaj v Uničove v podobne skvelej atmosfére wink.

Konzultačné hodiny hlavného trénera.

V stredu medzi 17:30 až 18:30 a v piatok medzi 16:30 až 17:30 ponúkam rodičom možnosť prekonzultovať výkonnosť svojho dieťaťa, príp. odpovedať na otázky týkajúce sa tréningového či zápasového procesu. Uprednostnený budú rodičia, ktorí sa nahlásia vopred.

3.11.2011

Víťazstvo na turnaji v Uničove.

V piatok sa naši najmenší Hobáci zúčastnili druháckeho turnaja v Uničove. Turnaj bol rozdelený na dve časti na A časť (tu nastúpili vo všetkých družstvách prevažne druháci) a B časť (jednotlivé družstvá tvorili prevažne prváci). "Áčkari" odohrali veľmi zaujímavé zápasy, podarilo sa nám poraziť Prostejov i Olomouc, nad naše sily po vyrovnaných dvoch tretinách zápasov bol Uničov, Šumperk i Přerov. "Béčku" sa darilo viac. Na začiatku porazili vysoko Uničov, nasledovali dve víťazstvá o gól s Přerovom a Šumperkom a napokon víťazstvom proti Olomoucu, ktorým si vybojovali zlaté medaile. smiley

Na úpešný turnaj v úžasnej atmosfére o ktorú sa pričinili najviac naši hobácky rodičia, budeme ešte určite dlho spomínať. yes

26.10.2011

Zajtrajší tréning v telocvični a pondelkové voľno.

Zajtrajší tréning v telocvični pre 0-1A-1B-2 začína z dôvodu školských prázdnin výnimočne už o 16:30. Budúci štvrtok už bude tréning opäť o 17:00. Pripomíname, že v nedeľu a pondelok tréning na ľade a v telocvični (3-4) nie je.

24.10.2011

Informácie k druháckemu turnaju v Uničove - zmenené!

Všetci hráči plus prihlásení rodičia pôjdu do Uničova autobusom. Zraz na štadióne je o 5:30, odchod o 5:40. Prosíme nemeškať. Suma predpokladaných nákladov na hráča je 30,- Euro (autobus, obed, štartovné). Rodičia, ktorí pôjdu autobusom do 20,- Euro záleží od počtu osôb v autobuse. Nezabudnite si kompetnú hokejovú výstroj, zápasové dresy, európsky preukaz poistenca, fľašu na pitie, zimnú čiapku (doporučujem hobácku), teplú bundu, minimálne dve ribaná. Obed a olovrant majú deti zabezpečený. Predpokladaný návrat do Bratislavy je o 21:00. Pripoistenie riešte individuálne. Krátke rodičovské združenie ohľadom turnaja bude v stredu o 15:30 v šatni č.5. V prípade otázok kontaktujte hlavného trénera príp. vedúcich družstva (p. Hamer, p. Šinkovicová). Vytvoríme dve družstvá A a B, A bude hrať 3 na 3, B bude hrať 4 na 4. Počas dňa odohráme 5 zápasov, prvý zápas s Prostejovom o 9:15, potom následne s Uničovom, Přerovom, Šumperkom a Olomoucom.

Spojené tréningy 3A-3B-4A-4B a 0-1A-1B-2.

Tento a budúci (iba 0-1A-1B-2) týždeň majú kategórie 0-1A-1B-2 (pondelok, streda a sobota resp. budúci týždeň streda, sobota, nedeľa) a 3A-3B-4A-4B (utorok, streda, štvrtok) spojený tréning. Nedeľný i pondelkový tréning odpadá z dôvodu jesenných prázdnin.

20.10.2011

Teplákové súpravy objednávame do nedele!

Milí rodičia, iste sa Vám dostalo do pozornosti, že v našom klube objednávame pre deti jednotné klubové oblečenie - teplákové súpravy a zimné bundy. Mnohí z Vás už deťom súpravy a bundy objednali. Snažili sme sa vybrať súpravy. ktoré spĺňajú nároky na kvalitu materiálu a spracovania pri rozumnej cene.
Jednotné oblečenie patrí medzi symboly organizácie či športového klubu. O to viac keď ide o hokej - výsostne kolektívny šport. Jednotné oblečenie pôsobí nielen esteticky, ale buduje v deťoch pocit spolupatričnosti, podporuje identifikáciu so skupinou, zvyšuje sebavedomie jednotlivca. Umocňuje v deťoch pocit, že sú súčasťou jedného tímu, odlišuje ich od ostatních, či už v domácom alebo cudzom prostredí.
V zahraničí má klubová kultúra dlhodobú tradíciu a samozrejme aj iné možnosti. U nás sa niečo také iba snažíme budovať a v súčasných podmienkach je to možné iba s podporou rodičov. Tréneri a vedenie klubu sa denne snažíme vytvoriť pre Vaše deti čo najlepšie tréningové podmienky ako aj príjemné prostredie v ktorom trávia svoj voľný čas ako aj motivujúcu atmosféru, ktorá ich posúva stále k lepším športovým výkonom. Okrem iného sa minulú sezónu podarilo klubu zabezpečiť pre všetkých Hobákov od 2. ročníka oranžové a bledomodré tričká, túto sezónu nové tréningové dresy.
Klubové oblečenie je iste jeden z dôležitých atribútov, ktorý atmosféru spolupatričnosti vytvára. Týmto Vás chcem preto podporiť v rozhodnutí zaobstarať takéto oblečenie aj svojim deťom.
Súpravy a bundy si môžete objednávať do nedele u vedúcich družstiev (p. Hamer, p. Šinkovicová), poprosíme nahlásiť veľkosť a zaplatiť celú sumu podľa príslušnej tabuľky. Súpravy a bundy aj s logom klubu si budete môcť vyzdvihnúť do troch týždňov po ich spoločnom objednaní. Ak by niekto z rodičov mal možnosť sponzorsky prispieť informujte o tom vedúcich družstiev, hlavného trénera príp. riaditeľa klubu. Vopred ďakujeme.

19.10.2011

Druháci na turnaj do Uničova!

V piatok 28.10.2011 sa naši druháci doplnení o šikovných prvákov zúčastnia kvalitne obsadeného turnaja v Uničove. Účasť na turnaji potvrdil Olomouc, Prostejov, Šumperk. Bližšie informácie o turnaji budú na webe po obdržaní propozícií. Nomináciu nájdete v sekcii nominácia na akcie. Na turnaj pôjdu všetci hráči spoločne autobusom. Prípadný záujem rodičov o miesto v autobuse hláste smskou alebo emailom hlavnému trénerovi.

18.10.2011

Prípravný zápas s Piešťanami pre ďalších Hobákov (U9).

V rámci EMHL turnaja nastúpia v strednom pásme vybraní hráči z 0-1A-1B-2 v zápase proti Piešťanom. Nomináciu nájdete v sekcii nominácia na akcie. Zápas začína o 10:05 a bude trvať 3x15 minút.

17.10.2011

Cez víkend 4. a 5. turnaj EMHL.

V sobotu pokračuje EuroMiniHokejLiga ďalšími turnajmi. Naše Modré Rakety (U10 i U9) sa predstavia v Trnave proti domácej Trnave a Břeclavy. Na zápas pôjdeme individuálne autami. Zraz na zimáku v Trnave bude o 12:45. V nedeľu na domácej pôde nastúpia naše mladšie Biele Žraloky (U9) v zápasoch proti Viedni Capitals a ATSE Graz. Zraz na zimáku v Dúbravke je o 8:45. Upozorňujem, že hráči z 3A-3B-4A, ktorí v sobotu nejdú na turnaj, sa môžu zúčastniť ranného tréningu s 0-1-2. Tí, ktorí sa zúčastnia sobotňajšieho turnaja si môžu zatrénovať s 0-1-2 v nedeľu o 8:45.

12.10.2011

Telocvičňa pre Hobákov z 0-1A-1B-2.

Od štvrtka 13.10.2011 budú trénovať v telocvični aj najmenší Hobáci z 0-1A-1B-2. Tréningy budú prebiehať v telocvični na základnej škole Nejedlého v Dúbravke. Tréning začína o 17:00, končí o 18:00. Stretávame sa 10 minút pred tréningom pred školou. Do objektu školy nemajú rodičia vstup povolený. Na tréningoch sa budeme venovať hlavne rozvoju koordinčných schopností formou pohybových hier. Do telocvične si treba zobrať vhodné športové oblečenie a športovú obuv.

11.10.2011

V nedeľu štvrtáci doplnení tretiakmi hrajú minihokej na zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Prvý tohtosezónny zväzový minihokejový turnaj odohrajú naši štvrtáci doplnení tretiakmi v nedeľu na zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Nomináciu nájdete v sekcii najbližšie akcie. Účasť potvrďte najneskôr vo štvrtok. Zraz na "Nepelovi" je v nedeľu o 12:30 pred vchodom do tréningovej haly. Nezabudnite si obidva zápasové dresy a potvrdené ostaršenia od lekárov (tretiaci, tlačivo na ostaršenie budú dostávať hráči v utorok po tréningu). Štucne budú hráči dostávať na mieste. Odohráme tri zápasy, postupne s Trnavou o 14:05, s Ružinovom o 15:10 a so Slovanom o 17:55. Strava nebude zabezpečená. Je zakázané vstupovať rodičom do priestoru ľadu a striedačiek. Ukončenie turnaja je naplánované na 18:45. V nedeľu tréning 3A-3B-4A nie je! Nominovaní hráči sa zúčastnia tréningu 0-1B-2 v sobotu ráno. Ostatní hráči budú mať tréning s 0-1A-1B v nedeľu od 8:45!

10.10.2011

Naša stránka oslavuje 4. narodeniny!

Áno. Naša stránka má už 4 roky. Nájdete tu aktuálne informácie o programe jednotlivých družstiev, rozpis tréningov, dochádzku, fotky či komentáre k jednotlivým turnajom. V archíve si môžete pospomínať na predchádzajúce sezóny. Verím, že aj naďalej budete na ňu klikať radi. smiley 

5.10.2011

Šatňa pre katregóriu 4.

Hráči zo skupiny 4A a 4B sa môžu nasťahovať do šatne č.8, ktorá je vedľa šatne pre verejnosť. O poriadok v šatni sa bude starať služba týždňa, ktorú budú tvoriť vždy traja hráči a ich rodičia.

Registrácia štvrtákov a tretiakov.

Dnes na rodičovskom združení rodičia tretiakov dostávali prihlášky na registráciu. Vyplnenú prihlášku (nezabudnúť na podpisy) s overnou kópiou rodného listu, fotku 2,5 x 3,5 cm, registračný poplatok 3,- Euro je potrebné odovzdať hlavnému trénerovi do konca týždňa.

Budúcu nedeľu by sa mali naši štvrtáci doplnení viacerími tretiakmi zúčastniť minihokejového turnaja organizovaného ZsZLH, ktorý by sa mal odohrať na zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

3.10.2011

Telocvičňa a bazén začína dnes.

Dnes kategória 3-4 absolvuje prvý tréning v telocvični a bazéne v tejto sezóne. Telocvičňa a bazén sa nachádza v objekte Školy pre nepočujúce deti na Hrdličkovej ulici na Kramároch. Počet hráčov na tréningu je obmedzený, prihlásiť svoje deti môžu rodičia osobne na prvom tréningu u hlavného trénera.

27.9.2011

Druhý turnaj EMHL túto sobotu.

V sobotu na našom zimnom štadióne je naplánovaný druhý turnaj EMHL v tejto sezóne. Tentokrát privítame Viedeň Junior Capitals, HK Ružinov a HO Hamíkovo (U9). Biele Žraloky nastúpia proti Viedni a Ružinovu, Modré Rakety U9 v dvojzápase proti HO Hamíkovu (v kategórii U9 je viac družstiev). Nomináciu na zápasy nájdete v podsekcii nominácie na akcie (sekcia najbližšie akcie). Potvrďte účasť čo najskôr. Rozpis zápasov nájdete na webovej stránke EMHL. Žiadame rodičov, aby sa nezdržovali v priestore striedačiek. V strednom pásme o 14:35 nastúpia proti sebe Hobáčikovia zo skupiny 1A,1B a 2. Opäť do pozornosti dávam video o správaní sa rodičov. Deti určite privítajú sladký koláčik cheeky po zápase či potlesk za pekný gól, akciu či brankársky zákrok. smiley

22.9.2011

Objednávame dresy.

Do utorka 27.9.2011 môžete v bufete u pána Havránka si objednať zápasové dresy. Treba nahlásiť číslo a veľkosť buď väčšiu (pre priemerného piataka) alebo menšiu (pre priemerného tretiaka). Dresy by mali byť hotové budúci piatok.

17.9.2011

Rodičovské združenie 0-1A-1B-2.

Rodičovské združenie kategórie 0-1A-1B-2 bude v pondelok počas tréningu od 16:15. Od najbližšieho pondelka (19.9.) bude kategória 0-1A-1B-2 mať štyri tréningy na ľade do týždňa, s tým, že každý hráč podľa toho do ktorej skupiny je zaradený môže absolvovať maximálne 3 tréningy do týždňa na ľade. Viac informácií na rodičovsko združení príp. počas konzultačných hodín.

13.9.2011

Zmena tréningov v tomto týždni.

Z dôvodu účasti trénerov na poslednej rozlúčke s Paľom Demitrom, ktorá sa bude konať vo štvrtok v Trenčíne, tréning 3A-3B-4B sa presúva zo štvrtka na sobotu ráno o 7:30. Tréning 0-1-2 túto sobotu ráno nebude.

12.9.2011

Odštartovala EuroMiniHokejLiga.

V sobotu na našom zimnom štadióne odštartovala EuroMiniHokejLiga. Pred samotným turnajom sme si minútou ticha pripomenuli letecké nešťastie, pri ktorom tragicky zahynul veľký idol aj našich Hobákov Paľo Demitra. Na prvom turnaji sa okrem našich Modrých Rakiet a Bielych Žralokov predstavili aj viedenské tigre, břeclavské levy i malí hokejisti z Piešťan. Do EMHL sme prihlásili štyri družstvá, do každej kategórie dve (o tom, či prihlásime do kategórie U9 ešte jeden tím sa rozhodne do konca týždňa). Keby sme do súťaže prihlásili iba po jednom družstve, mohli by sme určite očakávať lepšie výsledky. No výsledky sú až druhoradé. Prvoradá je skutočnosť, že sa snažíme čo najviac Hobákom dať možnosť zahrať si s chuťou minihokejové zápasy. A o to na turnaji išlo aj tentoraz. Spolu sa tentokrát na dúbravskom ľade objavilo 58 Hobákov! Nepochybujeme, že keď budeme pokračovať v tréningovom nasadení a postupným získavaním zápasových skúsenosti, bude naša výkonnosť rásť, budeme častejšie víťaziť a hokej nám bude prinášať ešte viac radostí. Informácie o EuroMiniHokejLige nájdete TU. Ďalší domáci EMHL turnaj by sme radi zorganizovali v sobotu 1.10.2011.

9.9.2011

Prvý septembrový víkend sme boli na turnajoch v Čechách.

Minulý víkend sa naši tretiaci a druháci sa zúčastnili minihokejových turnajov v Pelhřimove a Humpolci. Tretiaci skončili v Pelhřimove na 13. mieste (turnaja sa zúčastnilo 16 družstiev), keď tri zápasy prehrali o gól (Zbraslav 4:5, Prostejov 3:4, Kolín 5:6), s Havlíčkovým Brodom (víťaz turnaja) prehrali 1:11 a porazili Jihlavu B 12:4 a Příbram 8:0. Prehry o gól mrzia, lebo v každom z nich sme boli lepší. Od zápasu k zápasu sme hrali lepšie, v poslednom zápase proti Příbrami to už bol z našej strany parádny minihokej. Nestratili sme sa ani v individuálnych súťažiach. Jakub Pisarovič bol na turnaji druhým najrýchlejším korčuliarom a Tomáš Marton skončil taktiež druhý v samostatných nájazdoch. Druhákom sa darilo o niečo viac. Prvé dva zápasy síce tesne prehrali (Chotebor 2:4, Humpolec 5:6), no postupne sa podarilo rozbehnúť náš gólostroj a poraziť Dívčí hokej CZ, Kolín, Český Krumlov a Žďár nad Sázavou. Zo všetkých družstiev sa nám podarilo najviac potrápiť suverénny Uničov (5:10). Deti si odniesli z turnajov veľa krásnych zážitkov a nazbierali ďalšie zápasové skúsenosti. Turnaje aj vďaka hlasivkám našich rodičov prebehli v skvelej atmosfére. Ak neveríte pozrite fotky a videá TU alebo si pustite nádhernú fotokoláž TU.

7.9.2011

Burza hokejovej výstroje bude v sobotu poobede.

V sobotu od 13:00 do 15:00 bude na našom zimnom štadióne v šatni pre verejnosť bude burza hokejovej výstroje. Ak máte doma nejakú staršiu hokejovú výstroj môžete ju doniesť na štadión, možno sa niekomu zíde. Naopak ak by niekto potreboval niečo môže to tam nájsť. Burza bude prebiehať pod dohľadom pána Takáča za pomoci našich hobáckych mamičiek. Za ochotu im veľmi pekne ďakujeme.

V sobotu začína EMHL.

V sobotu 10.9.2011 o 13:45 štartuje tretí ročník EuroMiniHokejLigy (EMHL). Opäť sa posúvame vyššie a tentokrát prihlasujeme do súťaže 4 družstvá (uvažujeme aj o piatom, malo by sa to rozhodnúť do konca týždňa). V kategórii U10 sme hráčov 2002 a šikovnejšie 2003 rozdelili podľa začiatočného písmena priezviska (A až L sú HOBA Biele Žraloky, M až Z sú HOBA Modré Rakety). V kategórii U9 budú za Biele Žraloky hrať hráči narodení v roku 2003 a za Modré Rakety 2004. Hneď na úvodnom turnaji proti sebe nastúpia Biele Žraloky a Modré Rakety. Okrem nich sa na turnaji zúčastní HC Břeclav (U10) a ŠHK Piešťany (U9). Zraz Bielych Žralokov je o 12:30, Modrých Rakiet o 13:15  Informácie o lige nájdete na stránke emhl.eu. V rámci turnaja odohrajú naše Hobáci (skupina "2") zápas v strednom pásme proti piešťanským mladíkom a skupiny 1A a 1B si zahrajú priateľský zápas medzi sebou. Ďalšie informácie o zápasoch budú oznámené na tréningu.

6.9.2011

Rodičovské združenie 3-4.

Rodičovské združenie pre skupiny 4A a 4B bude v stredu 7.9.2011 počas tréningu od 16:40 do 17:10. Rodičovské združenie pre skupiny 3A a 3B bude v nedeľu počas tréningu od 8:30 do 9:00.

5.9.2011 - doplnené 8.9.2011

Tréningy počas sezóny 3A-3B-4A-4B.

Kategória 3A-3B-4A-4B by mala mať v tejto sezóne počas súťažného obdobia tréningy takto:

deň skupina čas poznámka
Pondelok 3A-3B-4A-4B 17:00-19:00

telocvičňa a bazén od 3.10.2011

Utorok 3B-4A-4B 15:00-16:00 -
Streda 3A-4A-4B 16:00-17:00 -
Štvrtok 3A-3B-4A 14:45-15:45 -
Piatok - - Tréning v telocvični budú bývať od októbra pravdepodobne v piatok.
Sobota - - voľno (1x za mesiac EMHL)
Nedeľa 3A-3B-4A 8:00-9:00 Od novembra pravdepodobne od 7:00!

Zmena časov tréningov vyhradená. V súpiske 3A-3B-4A-4B nájdete rozdelenie hráčov do skupín. Každý hráč odtrénuje tri tréningy na ľade do týždňa. Ďalšie informácie na rodičovskom združení v stredu (pre 4A a 4B) a v nedeľu (pre 3A a 3B).

Tréningy počas sezóny 0-1A-1B-2.

Kategória 0-1A-1B-2 by mala v tejto sezóne počas súťažného obdobia tréningy takto:

deň skupina čas poznámka
Pondelok 0-1A-2 16:00-17:00 -
Utorok - - voľno
Streda 1A-1B-2 14:45-15:45 -
Štvrtok ... ... Vo štvrtok alebo v piatok telocvičňa.
Piatok ... ... ...
Sobota 0-1B-2 7:30 Niekedy bude tréning už o 7:00!
Nedeľa 0-1A-1B 9:15 Od novembra pravdepodobne od 8:15!

V súpiske 0-1A-1B-2 nájdete rozdelenie hráčov do skupín. Každý hráč môže absolvovať tri tréningy do týždňa. V prípade, že chce niekto vymeniť skupinu kontaktujte na tréningu vedúcu družstva pani Šinkovicovú. Budúci pondelok bude rodičovské združenie.

1.9.2011

Predturnajový veľmi dobrý pocit.

Zajtra odchádzajú naši tretiaci a druháci na minihokejový turnaj do Čiech. Doteraz sa nestalo, aby sme išli na úvod sezóny na turnaj (dokonca na dva) v najsilnejšom zložení. Vyzerá to tak, že sa to tentoraz podarí (nechceme to zakríknuť blush). Všetci nominovaní hráči potvrdili účasť a to je veľmi dobré znamenie. Znamenie, že deti naozaj hokej baví a že rodičia ich v ich vybranom športe radi podporia. Snáď to takto bude počas celej sezóny, potom máme v blízkej i vzdialenejšej budúcnosti veľkú šancu na ďalšie veľké hokejové víťazstvá. yes smiley

31.8.2011

Video o správaní rodičov.

Na tomto mieste nájdete zaujímavé video o správaní sa rodičov počas tréningov, zápasov či po zápase. Video je síce z futbalového prostredia, ale určite stojí za to si ho celé pozrieť a zamyslieť sa nad ním. smiley

20.8.2011

K Letnému Hobaminikempu č.3

Bližši informáci k dennému Hobaminikempu nájdete TU. Hokejovú výstroj si v šatni nebudeme môcť cez noc nechávať, počas dňa áno. V pondelok stačí deťom hokejka a športové oblečenie na von. Kto má oranžové alebo bledomodré hobácke tričko nech si ho na kemp donesie. V stredu strávime hokejbalový deň v Gajaroch. Deti budú na stredu potrebovať športovú obuv, ľahké športové oblečenie, holenné chrániče, chrániče na lakte, inlineové korčule (kto nemá nemusí si zobrať), suspenzor, prilbu, hokejku. V prípade otázok kontaktujte hlavného trénera telefonicky v nedeľu medzi 17:00 až 18:00, príp. osobne v pondelok ráno medzi 7:30 až 8:00.

Pelhřimov CUP 2011. - doplnené 24.8.2011

V dňoch 2. až 4.9.2011 sa tretiaci zúčastnia turnaja Pelhřimov Cup. Na turnaj pôjdeme spoločne autobusom s druhákmi, mali by sme odchádzať približne o 14:00 spred štadióna v Dúbravke. Rodičia, ktorí majú záujem ísť autobusom si môžu zarezervovať miesto. Rovnako ak majú rodičia záujem o ubytovanie, treba to nahlásiť emailom hlavnému trénerovi príp. osobne vedúcim družstva (p. Klečka a p. Korbíniová). Približná suma na jedného hráča je 75,- Euro (ubytovanie, doprava, strava, štartovné). Začíname piato večerou, končíme v nedeľu olovrantom. Zálohu 50,- Euro za hráča a dopravu 20,- Euro za rodiča zaplaťte v piatok príp. pondelok po tréningu hlavnému trénerovi. V utorok bude krátke predturnajové rodičovské združenie. V piatok odohráme prvý zápas proti Uničovu (o 18:45), v sobotu s Havlíčovým Brodom (o 9:15), s Prostejovom (o 12:00) a jeden zápas o umiestnenie, v nedeľu dva zápasy o konečné umiestnenie. Približný spoločný návrat do Bratislavy bude v nedeľu okolo 17:30 prípadne ak budeme bojovať o veľké finále tak okolo 20:00. Každý hráč musí mať so sebou prefotené vysvedčenie, európsky preukaz poistenca, detský cestovný pas, zápasové dresy a bledomodré hobácke tričko. Pri nominácii sme zohľadňovali výkonnosť, dochádzku, disciplínu a snahu na tréningoch. V pondelok (29.8.) alebo utorok (30.8.) si urobíme predturnajové rodičovské združenie. Nomináciu nájdete v sekcii Najbližšie akcie, v podsekcii Nominácia na akcie.

19.8.2011 - doplnené 24.8.2011

Na začiatku septembra prvé minihokejové turnaje.

Počas prvého septembrového víkendu sa naši tretiaci a druháci zúčastnia minihokejových turnajov v Čechách. O tretiackom turnaji v Pelhřimove Vás informujeme v článku vyššie. Druhákov čaká turnaj v Humpolci. Keďže Humpolec a Pelhřimov sú od seba veľmi blízko, všetci hráči tam pôjdu spoločne autobusom. Rodičia, ktorí majú záujem ísť autobusom si môžu tiež zarezervovať miesto. Rovnako ak majú rodičia záujem o ubytovanie, treba to nahlásiť emailom hlavnému trénerovi príp. osobne vedúcim družstva (p. Klečka a p. Hamer) do utorka 23.8.2011. Približná suma na jedného hráča je 75,- Euro (ubytovanie, doprava, strava, štartovné). Začíname v piatok večerou, končíme v nedeľu olovrantom. Zálohu 50,- Euro za hráča a dopravu 20,- Euro za rodiča zaplaťte v piatok, príp. pondelok na tréningu vedúcemu družstva p. Hamerovi. V utorok bude krátke rodičovské združenie. V sobotu v Humpolci druháci nastúpia postupne proti Chotěboři (o 11:00), Humpolcu (o 13:00), Dívčímu hokeju CZ (o 15:00) a Žďáru nad Sázavou (o 18:05). V nedeľu proti Uničovu (o 9:00), Ledeču nad Sázavou (o 11:00) a Českému Krumlovu (o 13:00). Hrá sa systémom každý s každým, 3x 15 minút, 4 na 4. Každý hráč musí mať so sebou prefotené vysvedčenie, kartičku poistenca, detský cestovný pas, zápasové dresy a oranžové hobácke tričko. Približný odchod autobusom je v piatok o 14:00. Nomináciu doplníme najneskôr v piatok 26.8.2011 ráno, Nomináciu nájdete v sekcii Najbližšie akcie v podsekcii Nominácia na akcie. Pri nominácii tréneri zohľadňujú dochádzku, disciplínu, výkonnosť a aktivitu na tréningoch. Kto nebude nominovaní nemusí smútiť. Projektom EuroMiniHokejLigy sa budeme snažiť aj túto sezónu dať šancu každému kto má zvládnutú základnú korčuliarsku abecedu. wink

15.8.2011

Letné Hobaminikempy.

V piatok skončil tohtoročný prvý letný Hobaminikemp. Deti si s chuti zatrénovali na ľade, na ihrisku i v prírode. Tréneri veria, že v podobnom duchu budú prebiehať aj ďalšie dva Hobaminikempy. Na tréningoch nechýba ani fotoaparát, už teraz sa môžete tešiť na fotky, ktoré Vám priblížia výbornú atmosféru. Tu nájdete pár fotiek z prvého hobaminikempu, ktoré v priebehu týždňa doplníme o ďalšie. wink

29.6.2011

Letná príprava je za nami.

Dnes sme ukončili letnú prípravu. Dochádzka na úrovni 60 až 70% je opäť o niečo lepšia ako pominulé sezóny. Bolo vidno, že deti si prípravu mimo ľadu obľúbili. Teraz nás čakajú hokejové prázdniny. S niektorími sa stretneme na sústredení, s ostatnými druhý augustový týždeň, kedy by už mal byť na našom zimnom štadióne opäť ľad. Prajeme všetkým Hobákom veselé prázdniny! wink

14.6.2011

Do EMHL štyri hobácke družstvá!

V septembri odštartuje už tretí ročník EuroMiniHokejLigy! Keďže nás neustále pribúda, máme silné ročníky 2003 i 2004, rozhodli sme sa prihlásiť do EMHL štyri družstvá, to znamená že hobácke modré rakety i biele žraloky budú reprezentovať náš klub aj v kategórii U10 (2002 a mladší) aj v kategórii U9 (2003 a mladší). Opäť chceme dať priestor zahrať si minihokejové zápasy, čo najväčšiemu počtu detí. Čerešničkou na torte by bolo zvíťaziť v EMHL aj po tretí krát za sebou. V tejto sezóne by v EMHL malo hrať 8 až 10 družstiev z troch (možno až štyroch..) krajín.

6.6.2011

Na tréningy vonku aj s hokejkami.

Hráči kategórie 0-1-2 si každý utorok donesú na tréning hokejku a hokejbalovú loptičku, ktorú doporučujeme podpísať (kto nemá tomu požičiame). Hráči kategórie 3-4 budú trénovať s hokejkami každý piatok.

2.6.2011

U nás trénujú aj dievčatá!

Linda, Janka, Simona, Dominika a Lenka (chýba na fotke) trénujú u nás v kategórii 3-4. Keďže s hokejom začali o niečo neskôr ako väčšina chlapcov v našom klube majú čo doháňať. No keď sa budú aj naďalej na tréningoch snažiť ako doteraz, môžu sa sa im rýchlo výkonnostne priblížiť. Možno raz dostanú šancu nastúpiť spoločne v jednom družstve za naše farby a možno aj v jednej päťke... smiley

1.6.2011

Za štadiónom vyrastie multifunkčné ihrisko.

Túto sezónu budú tréningové podmienky pre Hobákov opäť lepšie. Veľkým krokom vpred je ďalšie rozdelenie 3-4 na 3A-3B-4A-4B no zlepšujú sa aj materiálne podmienky. Za našim zimným štadiónom už o pár týždňov vyrastie multifunkčné ihrisko. Mala by tam byť inlineová dráha, streetbalové a minifutbalové ihrisko i preliezky pre deti či lavičky pre mamičky. Okrem ihriska sa začína nahlas rozprávať aj o výstavbe ďalších šatní na našom zimnom štadióne.. Buďme optimisti, možno už v blízkej budúcnosti sa aj kategória 3-4 bude tešiť zo svojej vlastnej šatne.. wink 

 

29.5.2011

Tréningy v júni.

V tabuľke nájdete rozpis tréningov v mesiaci jún. Zraz je 5 minút pred tréningom vždy (okrem tréningov v telocvični) pred zimným štadiónom v Dúbravke odkiaľ si tréneri odvedú hráčov na miesto tréningu. Po tréningu tréneri dovedú deti pred štadión odkiaľ si ich prevezmú rodičia. Posledný tréning bude v stredu 29.6.2011. V júli budeme mať hokejové prázdniny, približne od 10.8. by sme mali začať tréningami na ľade. Budúci tretiaci a starší hráči z 3A-3B-4 sa zúčastnia prvý augustový týždeň sústredenia na Liptove.

deň 0-1-2 3A-3B-4
Pondelok 16:00-17:00...telocvičňa Kramáre 15:15-16:15...ihrisko pri ZŠ Beňovského
Utorok 16:15-17:15...ihrisko pri ZŠ Beňovského -
Streda 15:30-16:30...ihrisko pri ZŠ Beňovského 17:00-19:00...telocvičňa a bazén Kramáre
Štvrtok - 15:00-16:15...ihrisko pri ZŠ Beňovského (každý druhý štvrtok)
Piatok - 16:15-17:15...ihrisko pri ZŠ Beňovského
Sobota - -
Nedeľa - -

 

26.5.2011

Aktuálny počet hráčov - máj 2011.

V tabuľke nájdete aktuálne počty hráčov, ktorí trénujú v našej prípravke a predprípravke. Za posledné tri týždne sa minimálne dvoch tréningov zúčastnilo 112 detí. V tabuľke aktuálneho štvrtáka berieme ako piataka, tretiaka ako štvrtáka, atď.

ročník / kategória 5 3A-3B-4 0-1-2 Spolu
mladší žiaci 4 1 0 5
5. ročník 11 4 3 18
4. ročník 10 4 0 14
3. ročník 1 19 2 22
2. ročník 0 16 6 22
1. ročník 0 1 24 25
škôlkári 0 0 18 18
Spolu 26 43 51 120

25.5.2011

Čo nás čaká v sezóne 2011/2012.

V sezóne 2011/2012 by sme radi nadviazali na predchádzajúce sezóny a opäť posunuli latku vyššie, to znamená:

 • letná príprava pre všetkých, aj pre najmenších Hobáčikov
 • do EuroMiniHokejLigy prihlásime štyri družstvá, dve do kategórie U10 (ročník 2002 i pár 2003), dve do kategórie U9 (ročník 2003 a 2004)
 • pre všetkých všestranná príprava, telocvičňa i bazén (pre 3A-3B-4A-4B)
 • v auguste organizujeme letné hobaminikempy
 • rozdelili sme kategóriu 3-4 na 3A-3B-4 (od augusta na 3A-3B-4A-4B)
 • podobné vhodné časy tréningov ako v sezóne 2010/2011
 • rozšírili hobácku hokejovú základňu o ďalších hráčov
 • každý ročník (2. až 5.) sa počas sezóny zúčastní minimálne jedného turnaja + EMHL

okrem toho by sme ešte radi:

 • zorganizovali burzu používanej detskej hokejovej výstroje
 • využívali športový areál za štadiónom, ktorý je momentálne v rekonštrukcii
 • urobili ešte niečo navyše... :-)

15.5.2011

Letné Hoba Minikempy.

Aj toto leto pre malých Hobákov pripravujeme denné Letné Hoba Minikempy. Tréningy na ľade i mimo ľadu, hokejová angličtina, výlety, múzeá, teambuldingové hry či kúpalisko Rosnička - to všetko čaká v lete na Hobákov. Na prvý termín 8. až 12.8 sa môžu prihlásiť deti ročníka 2001 až 2004, druhý termín 15. až 19.8. je pre ročník 2002 až 2003 a tretí termín 22. až 26.8. pre ročník 2004 až 2005. Bližšie informácie na rodičovskom združení. Tretiaci a starší majú možnosť zúčastniť sa aj letného sústredenia s kategóriou 5 na Liptove v Žiarskej Doline v dňoch 31.7. až 6.8.2011 (informácie ohľadom sústredenia kategórie 5 budú v stredu v sekcii 5).

13.5.2011

Rodičovské združenia.

Rodičovské združenie kategórie 3A-3B-4 bude v pondelok 16.5.2011 v šatni č.6. Rodičovské združenie kategórie 0-1-2 bude v utorok 17.5.2011 o 16:15 v šatni č.6. Hlavnými témami rodičovského združenia budú: tréningový a zápasový program počas nasledujúcej sezóny, pravidlá na tréningoch, letné kempy, iné.

11.5.2011

Vitajte v novej sezóne!

Začiatok tohto týždňa môžeme považovať za začiatok prípravy na novú sezónu 2011/2012. Informácie z minulej sezóny môžete nájsť v sekcii Archív 10/11 0-1-2 a 3-4. Informácie (časy tréningov, pravidlá, kempy, zápasy, iné) o práve začínajúcej sa sezóne sa dozviete na rodičovskom združení budúci týždeň.